Yardım Cinsellik Çok inişli Çıkışlı ve sorunlar

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Zagros

Yardım Cinsellik Çok inişli Çıkışlı ve sorunlar

Mesaj gönderen Zagros »

Arkadaşlar vallaha sıkıldım bu dertten burayada sıkıntımı anlatmak istiyorum en çok cinsellikte mahvoldum Dışarı çıkasım gelmiyor sosyal hayat zaten iyi değildi şimdi dahada kötü napıcam bilmiyorum İlla bizim macun almamız mı lazım Doğal macunlar oluyor 250 300 tlye onada yaşım zaten 17 alamıyorum iğne antibiyotik kullanımından sonra cinselliği düzelen varmı vallaha çok kötüyüm normalde duygusal insan değilimdir şuan bu halde olduğum için ağlıyorum napmalıyım? Haftayada hüseyin seçginden randevu aldım
herseyiyiolucak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Yardım Cinsellik Çok inişli Çıkışlı ve sorunlar

Mesaj gönderen herseyiyiolucak »

Hastalar cinselliğe takılıyor ben de takildim 3 ay önce tedaviye başladım dostum. Orayı ne kadar unutursan (kalkmicak mi vs) o kadar rahat iyilesirsin. Hap vs kullanmıyorum şükür toparladım. Tedavi, zaman ve mental rahatlık. Bunlar kilit noktalar. Arada düşmeler olur, hastalıktan olduğunu bilip hayatına devam et. Ömrün sonuna kadar böyle olmucak.
Zagros

Mesaj gönderen Zagros »

herseyiyiolucak yazdı:Hastalar cinselliğe takılıyor ben de takildim 3 ay önce tedaviye başladım dostum. Orayı ne kadar unutursan (kalkmicak mi vs) o kadar rahat iyilesirsin. Hap vs kullanmıyorum şükür toparladım. Tedavi, zaman ve mental rahatlık. Bunlar kilit noktalar. Arada düşmeler olur, hastalıktan olduğunu bilip hayatına devam et. Ömrün sonuna kadar böyle olmucak.
Evet abi ben idrara çok takmıyorum cinselliğe takıntılıyım bu yaşta bu çok canımı sıktı ama bendeki psikolojik değil fazlada prostatit mahvetti mutlu olsam bile arada isteksizlik olabiliyor düzelecek inşallah tedaviyi başlarsam
akrepp
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen akrepp »

Yiğidim yaşın 17 cinsellik inişli çıkışlı diyorsun. Ne yapıyorsunda inişli çıkışlı oluyor evlimisin, yuvanmı bozulacak bu karamsarlık nedir.
2.5 yıldır hastalıkla mücadele ediyorum cinsellik herzaman 2.planda benim için ağrı, yangı, sızlama olan hastalar var güzel kardeşim sakin ol biraz.
Metee6

Mesaj gönderen Metee6 »

Aynen kardesim "akrepp" abin ne guzel demis bak. Once saglik, bu hastalik duzelirse zaten cinsellikte duzelecektir. Daha 17 yasindasin, hayatinda cinselligi baz alma. Sanada buyuk tavsiyesi tanimadigin, bilmedigin, guvenmedigin kadinlarla/kizlarla, eskortlarla iliskiye girme. Ne olursa olsun kondom kullan. Cinsel yolla bulasan bir suru hastalik var, oral seksle bile bir bulaş kapabilirsin. Ben bel sogukluguna yakalandim 2 sene prostatit patlak verdi. Beni hic kimse uyarmadi, bilgilendirmedi. Aman kardesim dikkat et.
Zagros

Mesaj gönderen Zagros »

Abi sabah serleşme olmaması psikolojiyi bozuyor bende bana kız arkadaşın yokmu diye soruyolar bende yaparım diyorum acelesi yok demiyorum şöyle sıkıntı bugün bitek uzun zaman sonra babama dedim doğru diyosun ama yaşıtlarım Kalktı kalktı diye geziyor bende ondan sinirleniyorum karanfil çayıda geçici iyi geliyor
Ama halletmeye çalışcam kökten
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

geçer kardeşim sıkma canını.
prostat masajının üzerinde dur.
yapmaya çalış bir şekilde. cinselliğe çok faydası olur.
Metee6

Mesaj gönderen Metee6 »

Zagros yazdı:Abi sabah serleşme olmaması psikolojiyi bozuyor bende bana kız arkadaşın yokmu diye soruyolar bende yaparım diyorum acelesi yok demiyorum şöyle sıkıntı bugün bitek uzun zaman sonra babama dedim doğru diyosun ama yaşıtlarım Kalktı kalktı diye geziyor bende ondan sinirleniyorum karanfil çayıda geçici iyi geliyor
Ama halletmeye çalışcam kökten
Sen kimseye bakma, Allah korusun birde cinsel bulasla bu hastaligi cekersen kendi dunyanda yasarsin, kimseye soyleyemezsin bile. Benim ilk iliskim 25-26 yasinda oldu suan yasim 34, o yasa kadar milli olmadim diye kimseye demedim sanki ayip birseymis gibi, simdi milli oldukta ne oldu 10 dk lik zevk icin bel soguklugu oldum 2 sene sonrada prostatit. Erkekligin cinsellikle olculmuyor, su kadar kizla yattim kalktim diyenlerede hic ozenme. Senin yasin genc bagisikliginda sitedekilere gore biraz daha guclu. Burdaki abilerin sana yol gosterir. Moralini bozma.
darkblues

Mesaj gönderen darkblues »

Cinsel yolla bakteri kapanlar kaç gün sonra vücutlarında bir belirti hissettiler?Ben ilişkiden üç gün sonra peniste batma huzursuzluk hissiyle hastaneye gitmişim.Tabii o zamanlar prostatit diye bir hastalıktan haberim yoktu.İlk iki gün bir rahatsızlık hissetmemiştim.Sizce üç günde prostatit veya üretrit olunurmu?Hiç akıntım falan olmadı.Testlerde doğru düzgün bakteride çıkmadı.
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

Bende de bu cinsellik problemi var birde sık idrar başka birşey kalmadı.acaba lifta 5 i 3 ay düzenli kullansam geçer mi bunu kullanıp cinselliği düzelten var mı ?
Cihan1212

Mesaj gönderen Cihan1212 »

erdem60 yazdı:Bende de bu cinsellik problemi var birde sık idrar başka birşey kalmadı.acaba lifta 5 i 3 ay düzenli kullansam geçer mi bunu kullanıp cinselliği düzelten var mı ?
Cinselligi cok kafaya takarsan duzelmez. Zamana birak liftayi bir ay duzenli kullanabilirsin zaten tedavi edici ozelligi var ama prostatta odem varsa cinsel problemlerin olmasi normal
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

Cihan1212 yazdı:
erdem60 yazdı:Bende de bu cinsellik problemi var birde sık idrar başka birşey kalmadı.acaba lifta 5 i 3 ay düzenli kullansam geçer mi bunu kullanıp cinselliği düzelten var mı ?
Cinselligi cok kafaya takarsan duzelmez. Zamana birak liftayi bir ay duzenli kullanabilirsin zaten tedavi edici ozelligi var ama prostatta odem varsa cinsel problemlerin olmasi normal
En son iki ay önce zafer hocaya gittim prostat sivisindan lökosit baktı 1 2 çıktı geçmiş dedi ama sık idrar devam ediyor birde ereksiyon sorunları işte
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

erdem60 yazdı:
Cihan1212 yazdı:
En son iki ay önce zafer hocaya gittim prostat sivisindan lökosit baktı 1 2 çıktı geçmiş dedi ama sık idrar devam ediyor birde ereksiyon sorunları işte
Hocam lökosit her zaman iyileşmek anlamına gelmiyor 1 2 lökosit üzerine antibiyotik kullanıp iyileşenler var. Kültür ver olmazsa ampirik denemeye devam.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Cihan1212

Mesaj gönderen Cihan1212 »

Hergele yazdı:
erdem60 yazdı:
Cihan1212 yazdı:
Hocam lökosit her zaman iyileşmek anlamına gelmiyor 1 2 lökosit üzerine antibiyotik kullanıp iyileşenler var. Kültür ver olmazsa ampirik denemeye devam.
Prostatta siskinlik varsa sikayett de olur masajla ya da antibiyotikle sisligin inmesi lazim
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

Cihan1212 yazdı:
Hergele yazdı:
erdem60 yazdı: En son iki ay önce zafer hocaya gittim prostat sivisindan lökosit baktı 1 2 çıktı geçmiş dedi ama sık idrar devam ediyor birde ereksiyon sorunları işte
Prostatta siskinlik varsa sikayett de olur masajla ya da antibiyotikle sisligin inmesi lazim
Devlet hastanesinden randevu aldim belki bir antibiyotik fan verir diye