Masturbaayon ile prostatit

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Metincan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Masturbaayon ile prostatit

Mesaj gönderen Metincan »

Günde 1 kere mast yapan birisiyim normalde. 4 Gün yapmamayi denedim ve denemez olsaydim, sperm gelmeden önce yanma başladı, boşaldıktan sonraki 1 dakika boyunca da rahatsızlık hissi

uzun süre masturbasyon yapmasam (mesela 1 ay) iyi mi olur kötü mü? masturbasyon yapilmali mi?

bu arada sorayim size, prostat masaji yapilirken prostat sivisi ne kadar surede geliyor? bir de birkac videoda gördüm, penisin ucuna bir şeyler takıyorlar. prostat sıvısında kültür testi yaptırmak istesek o şeyi takacaklar mı? yaşım genç, korkuyorum. psikolojim bozuldu, görüşleriniz beni mutlu eder..
Metincan

Re: Masturbaayon ile prostatit

Mesaj gönderen Metincan »

earworm yazdı:anladığım kadarıyla ne çok ne az yapılmalı. araştırmalarımın ortalaması haftada 3 defa.
idrara çıkma sıklığınız nedir? benim günde 5 ile 8 arası
UzakDiyardanYemekler

Mesaj gönderen UzakDiyardanYemekler »

earworm yazdı:Sen prostatit teşhisi aldın mı? İdrar düzenin normal görünüyor. Benim bildiğim prostatit sık idrara çıkartıyor.
Sık idrar hissi ayrı hocam sık idrar ayrı. Ben de arkadaş gibiyim ama bende his var.
BurhanKara

Mesaj gönderen BurhanKara »

Kişiden kişiye göre çok değişiyor. Benim bir arkadaşa boşalmak fayda sağlarken, beni daha da beter yapıyor. Onu deneme yanılma yöntemiyle kendin bulmalısın bence
stres

Mesaj gönderen stres »

Ben mast yapmadan yatarsam prostatta yanma(testis ve makat arası içerde bı yanma makatta değil testiste değil ortasında içerde ) ve makat seyirmesi oluyor ama mast yapıp yatınca seyirme ve yanma geçmiyor ama azalıyor bazen günde 2 yapıyorum pespese denemek için ağrri olmuyor ağrı çok ayakta durunca oluyor çalışırken dinlendigim de geçiyor