Tazyikli fazla boşalma ve sperm sıvılığı

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
lobotomi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Tazyikli fazla boşalma ve sperm sıvılığı

Mesaj gönderen lobotomi »

Öncelikle merhabalar,

Uzun yıllar içinde spermimde bazı değişiklikler oldu. Belli bir sorun teşkil etmediği için bir tedavi vs. arayışına da girmemiştim. Kıvamla ilgili değişikliklerin sebebini araştırırken bu foruma rastladım. Birkaç sorum olacak;

ilk önceleri normal kıvamlı ve beyaz gelen spermlerim birkaç yıl şeffaf su gibi geldi. Ne zerre yapışma ne kıvam. şu an ise uzun yıllardır ikisinin arası bir kıvamda. sıvı ama çok hafif beyazlık ve kıvam var.

Normal düzenimde boşalınca normal geliyor fakat 2-3 hafta sonra boşalınca daha sıvı, az geliyor ve tam boşalamamışlık hissi yaşıyorum.

Zevk suyu denilen sıvı benden hemen ve sürekli geliyor. Bunun bir etkisi var mıdır? Beslenme vs. ile alakalı diye sorun etmemiştim ama bir hastalık belirtisi midir bu?

Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.
jeanvaljean
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Tazyikli fazla boşalma ve sperm sıvılığı

Mesaj gönderen jeanvaljean »

Hocam bence odemden kaynaklanıyor. O şeffaf sıvı ödem sanırım.
Arthur12
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Arthur12 »

Arkadaşlar benimde öyle bir durum söz konusuydu , masturbasyona devam ettim şuan testis makat arası ağrı yaşıyorum prostat ile bir sorundan şüphe ediyorum. Sık idrar sorunumda var malesef. Bence gözlemlemek için masturbasyona devam etmeyin. Ya bir süre bırakıp perhiz uygulayıp doğru mastürbasyon tetkikleri ile zorlamadan yapın ya da direk hekime başvurun. Ama sakın sık mastürbasyon yapmayın , gozlemlemek için.
lobotomi

Mesaj gönderen lobotomi »

Ben mastürbasyona ara verdiğimde daha su gibi ve tam boşalamamışlık hissi yaşıyorum.
smm2804
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen smm2804 »

Benimde prostatit hastalığımın 2. Yılında bozulmaya başladı sap sarı koyu şekilde çıkıyor içinee küçük jöle gibi beyaz parçalar var tazyik hiç yok zar zor cıkıyor iki haftadır sarımsak yoğurt yiyorum sarılık aynı ama sperm cıkmadan önce su gibi geliyor ardından sperm geliyor :(
crazy96
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen crazy96 »

arkadaşlar sarımsı durum bendede var baştan sulu beyaz sıvı arkadan daha koyu sarımsı jölemsi kıvam geliyor meni çok az geliyor fışkırma yok ve boşalmada gözle görülür azalma var bu sorunu yaşayan çok insan var forumda henüz bi çözüme ulaşmış yok keşke çözebilsek bende vezikülitten şüpheleniyorum
Highhopes

Mesaj gönderen Highhopes »

crazy96 yazdı:arkadaşlar sarımsı durum bendede var baştan sulu beyaz sıvı arkadan daha koyu sarımsı jölemsi kıvam geliyor meni çok az geliyor fışkırma yok ve boşalmada gözle görülür azalma var bu sorunu yaşayan çok insan var forumda henüz bi çözüme ulaşmış yok keşke çözebilsek bende vezikülitten şüpheleniyorum
Dostum benim de resmen süzülüyor damlıyor yani eskiden böyle değildi hiç prostat iltihaptan şişiyor heralde en son bu kanıya vardım işeme gibi o da bozuluyor hatta içerde kalıp yanma bile yapıyor iğne batıyormuş gibi oluyor ara sıra ucuna ama atım gücü çok düştü miktar aynı ama sanki zorla çıkıyor burda okumuştum karanfil çayı yapıp içmeyle alakalı nerdeyse 1 aydır 10 tane atıp demliyorum içiyorum ereksiyon düzeldi erken gelme de ama şu atım olayı fena canımı sıkıyor
Highhopes

Mesaj gönderen Highhopes »

Hatta geçen uzun bir otobüs yolculuğu yaptım 12 saat gidip geldiğim bir yolda alttan kalorifer ısıttı ve motordaki titreşimden midir nedir bilemiyorum molada idrar yaparken tam yarısında bi ara baktım bembeyaz rakı gibi oldu çişin rengi sonra eski rengine geri geldi ve o şekilde bitirdim böyle bi şey yaşayan var mı iltihap mı atıldı acaba o esnada bi kaç kez bulanık işedim beyaz bulanık gibi tam sarı değil ama
smm2804
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen smm2804 »

Bende de aynı sorun var önce su gibi geliyor ardından sarımsı sperm geliyor tazik hiç yok çözümünü bulamadım
Knybr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Knybr »

lobotomi yazdı:Öncelikle merhabalar,

Uzun yıllar içinde spermimde bazı değişiklikler oldu. Belli bir sorun teşkil etmediği için bir tedavi vs. arayışına da girmemiştim. Kıvamla ilgili değişikliklerin sebebini araştırırken bu foruma rastladım. Birkaç sorum olacak;

ilk önceleri normal kıvamlı ve beyaz gelen spermlerim birkaç yıl şeffaf su gibi geldi. Ne zerre yapışma ne kıvam. şu an ise uzun yıllardır ikisinin arası bir kıvamda. sıvı ama çok hafif beyazlık ve kıvam var.

Normal düzenimde boşalınca normal geliyor fakat 2-3 hafta sonra boşalınca daha sıvı, az geliyor ve tam boşalamamışlık hissi yaşıyorum.

Zevk suyu denilen sıvı benden hemen ve sürekli geliyor. Bunun bir etkisi var mıdır? Beslenme vs. ile alakalı diye sorun etmemiştim ama bir hastalık belirtisi midir bu?

Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.
ödemden kaynaklanıyor kardesım benımde menı aynı su gıbı gelıyor yakında kortızon tedavısıne baslıyorum