Erken boşalmayı tedavi

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
paramedik
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Re: Erken boşalmayı tedavi

Mesaj gönderen paramedik »

Hergele yazdı:Hocam nasıl kurtuldun yav 7 aydır fena durumdayım isteksizlikten
Valla neyin şifa olduğunu bilmiyorum çünkü birçok şey kullandım

Şimdilerde karanfil cayi
Bentonit zerdecalli
Bentonit kil bunları kullandim..hala da kullanıyorum işe yarıyor

Bentonit kil olarak medikil kullanıyorum
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

paramedik yazdı:

Şimdilerde karanfil cayi
Bentonit zerdecalli

Sağolasın hocam inşallah ben de kurtulurum sık idrar hatta ereksiyon bile bazen düzeliyor isteksizlik aynı şekilde devam. Ben de kullanacağım teşekkür ediyorum bilgi için.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

paramedik yazdı:

Şimdilerde karanfil cayi
Bentonit zerdecalli

Bentonit kili zerdaçalla karıstırıp sadece onu kullanmıyormusun birde ekstra medikil saf bir sekildemi kullanıyorsun
Hola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Hola »

Bu erken boşalan Arkadaşlar bekarmi? Ben evliyim 1 oğlum var 3 yaşında 2 ciside Mart'ta geliyor erken boşalma gerçekten psikolojik birşey mesala seks yaparken parterinle o an aklına farklı şeyler düşün mesela tuttuğun takımın maçları yada izledigin filmin sonu bitti Gibi ben o şekilde çözdüm 2 dk da bosalirken evlendikten sonra 13 dk çıktı
paramedik
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen paramedik »

efsane2036 yazdı:
paramedik yazdı:

Şimdilerde karanfil cayi
Bentonit zerdecalli

Bentonit kili zerdaçalla karıstırıp sadece onu kullanmıyormusun birde ekstra medikil saf bir sekildemi kullanıyorsun

Bentonit kili zerdecalli olanı bitirdim ..simdi sadece medikil bentonit kullanıyorum sabah akşam 2 kasık..
Birde karanfil cayi
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

paramedik yazdı:
efsane2036 yazdı:
paramedik yazdı: Valla neyin şifa olduğunu bilmiyorum çünkü birçok şey kullandım

Şimdilerde karanfil cayi
Bentonit zerdecalli

Bentonit kili zerdecalli olanı bitirdim ..simdi sadece medikil bentonit kullanıyorum sabah akşam 2 kasık..
Birde karanfil cayi
Spermi düzeltmeye çalısıyorum bende bu takviyelerle
erdem60
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen erdem60 »

Hola yazdı:Bu erken boşalan Arkadaşlar bekarmi? Ben evliyim 1 oğlum var 3 yaşında 2 ciside Mart'ta geliyor erken boşalma gerçekten psikolojik birşey mesala seks yaparken parterinle o an aklına farklı şeyler düşün mesela tuttuğun takımın maçları yada izledigin filmin sonu bitti Gibi ben o şekilde çözdüm 2 dk da bosalirken evlendikten sonra 13 dk çıktı
Zaten çoğu doktor bunun için psikolojik diyor iş beyinde biter diyorlar haklılar galiba cinsel sorununuzun büyük kısmı anksiyete den dolayı oluyor bizlerde
Serkankaplan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Serkankaplan »

paramedik yazdı:
ahmet24 yazdı:
paramedik yazdı:Erken boşalmayı önlemek için tedavi önerileriniz varmıdır?bu arada karanfil çayının çok büyük faydası var özellikle meni sarı renkte gelirdi şimdi bembeyaz ve sertleşme harika..yanliz erken boşalmayı engelleyemiyorum ortalama 15dk içinde boşalıyorum..idrar akışı ve debisi güzel.. ağrılar olmuyor artik
ne kadar süre kullandın kardeşim karanfil suyunu. bir de tam olarak nasıl hazırlıyorsun?
Ahmet kardeşim hala karanfil suyunu kullanıyorum yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum.. hazırlık olarak 5-6 diş karanfili büyük şu bardağına koyup üzerine kaynar su döküyorum 5 dk demliyorum içiyorum.. birde bentonit kili internetten aldım..hepsigidiyor.net ten bentonit kil ..ikisini de şu an kullanıyorum..libido tavan sertleşme mükemmel yanlız erken bosalma ve şık idrar var hala
Bentonit kil size faydası oldu mu? Hangi şikayettiniz vardı kullandınız
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

Erken boşalma ve menide sarimsilik jolemsi kivam bende de var ereksiyon sorunu hic yok onceden masturbasyonda da erken bosaliyordun 1-2 dkda simdi masturbasyon uzadi 8-10 dk suruyor ama ilişki de cok erken psikolojik mi yoksa prostat hasarli hemen bosalma hissi mi geliyor bilemiyorum
waiora
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen waiora »

Erken bosalma psikolojik olarak kendine duydugun guvensizlik sonucu olusan bir durumdur, fizyolojik etkilerde var ancak yuzdelige vurursaniz arastirmalarin cogu psikolojiye yoneliyor

Aurorix antidepresan tavsiye ederim bu konuda ben 5 ay tedavi gordum baya duzeldi
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

crazy96 yazdı:Erken boşalma ve menide sarimsilik jolemsi kivam bende de var ereksiyon sorunu hic yok onceden masturbasyonda da erken bosaliyordun 1-2 dkda simdi masturbasyon uzadi 8-10 dk suruyor ama ilişki de cok erken psikolojik mi yoksa prostat hasarli hemen bosalma hissi mi geliyor bilemiyorum
normalde masturbasyonda daha erken boşalınır hocam. sizin partnerle olan durumunuz psikolojik görünüyor. Masturbasyonda süreyi nasıl uzattınız?
Hk12

Mesaj gönderen Hk12 »

Arkadaşlar bendede geç boşalma sorunu var. Cinsel ilişki süresi 1 saati buluyor ne yapmam lazım ölüyorum yorgunluktan peniste hissizlik oluyor biraaz
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

muzdarip yazdı:
crazy96 yazdı:Erken boşalma ve menide sarimsilik jolemsi kivam bende de var ereksiyon sorunu hic yok onceden masturbasyonda da erken bosaliyordun 1-2 dkda simdi masturbasyon uzadi 8-10 dk suruyor ama ilişki de cok erken psikolojik mi yoksa prostat hasarli hemen bosalma hissi mi geliyor bilemiyorum
normalde masturbasyonda daha erken boşalınır hocam. sizin partnerle olan durumunuz psikolojik görünüyor. Masturbasyonda süreyi nasıl uzattınız?
hocam mastürbasyonda kuru kuru yapıyorsun zor geliyor ilişkide öyle değil ki kayganlık sıcaklık daha cok tahrik ediyor istemsizce hemen boşalma hissim geliyor bunun prostatitle alakası oldugunu dusunuyorum normal mastürbasyonda da sürem çok kısaydı 1-2dk ydı şuan 10dkyı fln görüyorum nasıl oldu dersen hiçbir fikrim yok bu kegel egzersizleri falan kası sık bırak denedim bi kaç kere öyle de uzatabiliyorum tam hissettiğimde kasları sıkıp bırakıyorum his geçiyor sanırım kontrolu öğrenerek aslında bu düzeltilebilir ama uğraş istiyor glb biraz en büyük derdimde bu erken boşalma çok araştırma yaptım çözemedim de
herseyiyiolucak

Mesaj gönderen herseyiyiolucak »

Kegel çok da faydalı birşey değil, bir prostatit hastası için hiç değil.
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

herseyiyiolucak yazdı:Kegel çok da faydalı birşey değil, bir prostatit hastası için hiç değil.
peki nasıl düzelticez hocam farkındayım faydalı olmadığının ağrı yapıyor çünkü boşalma sonrası kasmaktan
lobotomi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen lobotomi »

paramedik yazdı:Erken boşalmayı önlemek için tedavi önerileriniz varmıdır?bu arada karanfil çayının çok büyük faydası var özellikle meni sarı renkte gelirdi şimdi bembeyaz ve sertleşme harika..yanliz erken boşalmayı engelleyemiyorum ortalama 15dk içinde boşalıyorum..idrar akışı ve debisi güzel.. ağrılar olmuyor artik
Benimki kıvamsız geliyor, su gibi. Bunu bir deneyeyim. Denemekten zarar gelmez.