Cinsel organ sertleşince ağrı oluşuyor.

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
mustafaa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Cinsel organ sertleşince ağrı oluşuyor.

Mesaj gönderen mustafaa »

Penis ereksiyon esnasında ağrı oluyor yani bu ağrı şöyle oluyor. Normalden daha fazla sertleşiyor gibi damarları yırtıp çıkacakmış gibi ağrı oluyor.

Ereksiyon için macun veya hap kullandığım zaman daha çok sertleşme oluyor haliyle ozman daha çok ağrı oluyor sertleşmede varmı bu durumu yaşayan acaba
Belki çok yoruldun, belki çok bunaldın ama bak Rabbin ne buyuruyor;

"Rabbinin rızâsına ermek için sabret."
-Müdessir/7.ayet
Prostatx33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Re: Cinsel organ sertleşince ağrı oluşuyor.

Mesaj gönderen Prostatx33 »

Var kardesım hastalıkta oluyor bu durum bosaldıktan sonra benımkı halen aynı durumda kalıyor zeusun seyı gibi:) olagan seyler hastalıkta bunlar
igozukara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen igozukara »

mustafaa yazdı:Penis ereksiyon esnasında ağrı oluyor yani bu ağrı şöyle oluyor. Normalden daha fazla sertleşiyor gibi damarları yırtıp çıkacakmış gibi ağrı oluyor.

Ereksiyon için macun veya hap kullandığım zaman daha çok sertleşme oluyor haliyle ozman daha çok ağrı oluyor sertleşmede varmı bu durumu yaşayan acaba
Kardesim lokosite baktir yoksa bagirsakla alakali olabilir.
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

igozukara yazdı:
mustafaa yazdı:Penis ereksiyon esnasında ağrı oluyor yani bu ağrı şöyle oluyor. Normalden daha fazla sertleşiyor gibi damarları yırtıp çıkacakmış gibi ağrı oluyor.

Nasıl hocam başka sorunlarda haklısın da ereksiyon halinde penis ağrısı bağırsaktan olabilir mi ?
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

aynen bende birebir ağrılı ereksyon yaşıyorum. 3 ay aralıksız antibiyotik kullanırkende vardı bırakınca da var. azalıp artmıyor genel olarak bir ağrılı kalkış iniş gerçekleşiyor. hiç geçecek gibide durmuyor ben ağrıdan şikayetçi değilim ama. ilacı bıraktığımda içi ve kök köşesi yırtık gibi acıyor acı çok canımı yakıyor. ilacı bıraktığım gibi 1 hafta sonra direk acılı bir hayata dönüş yapıyorum. amk böyle derdin ben.
igozukara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen igozukara »

Hergele yazdı:
igozukara yazdı:

Nasıl hocam başka sorunlarda haklısın da ereksiyon halinde penis ağrısı bağırsaktan olabilir mi ?
Olabilir, kaslarda gerilme oluyor, bende mesela buyuk tuvaletten sonra peniste sizi ve cekilme oluyordu, burda yazan arkadaslarda oldu, prostatla alakali sandigimiz cogu belirti bagirsakla alakali olabilir diye. Mesela ben 1.5 aydir antibiyotigi bıraktım suanda hic sikayetim yok denebilir. Candida olma ihtimaline karsi diyet yapip, kefir,sirke falan tuketiyorum iyiyim suan. Boraks kullandim 15 gun kadar, peniste sizi ve cekilmede gitti. Ki bıraksın candidaya karsi etkili oldugu soyleniyor. Ayrica biraz gozlemledim, hamurisi ve sekerli seyler tukettigim zaman sikayetlerin artiyordu. Sürekli ilac icmek cozum degil cidden, bagirsaklari bozunca onun duzelmeside prostat kadar zor ve sancili. Surekli ilac kullan lokosit dusur sonra yine yukseliyor vs cok dikkat etmek gerekiyor. Enfeksiyonu bitirmek icin tabiki antibiyotik sart ama biryerden sonrada olmuyosa baska yontemler denemekte fayda var, vucudu dinlendirmek gerek, ilac kullanmaktan bağışıklık dusuyor, ki bagisikligin dusuk olmasi nüks yasamak icin yeterli sebep. Forumda yazilan diger yontemleri denemenizde fayda var. Boraks, karanfil veya bentonit iceren takviye edici gida, forumda yaziyor gorursunuz. Surekli ilac kullanip yasaklara uydugunuz halde gecmiyorsa bunlari bir deneyin derim. Bagirsak odakli tedavi almanizida oneririm sorun ordada olabilir.