cinsel perhiz hk.

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
ahmet24
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

cinsel perhiz hk.

Mesaj gönderen ahmet24 »

Arkadaşlar merhaba. Keçiboynuzu kürü ve çörek otu yağı kullanmaya başladım, aynı zamanda cinsel perhiz yaptığım dönemlerde daha iyi oluyorum. Doktorların söylediğinin aksine, özellikle masturbasyon ile haftada 2-3 defa boşaldığımda kendimi daha kötü hissediyorum. Bu arada 5 senedir bu hastalığı yaşamama rağmen, spermiogramımda hiçbir problem çıkmadı bu zamana kadar, o konuda rahat olun bence. Zafer Oyman'ın hastasıyım. Kartal Eğitim ve Araştırma hastanesinden de Alper Kafkaslı isimli bir doktora randevu aldım, cinsel rahatsızlıklarla ilgili özel randevu veriyor, 13 Kasım'da gideceğim, bakalım. Sizlerden boşalma sıklığına göre, hastalık semptomlarında yaşadığınız artış ve azalışa ilişkin tecrübelerinizi aktarmanızı istiyorum. Sağolun
Prostatx33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Re: cinsel perhiz hk.

Mesaj gönderen Prostatx33 »

Cınsel ılıskı sırasında 3 kere bosaldım ve dıger gun agrıdan yanmadan yerimde duramadım her tuvalette sarımsı ve az cıktım bır gun hıc elimi surmedım suan yavas yavas daha iyi
Kartal42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Kartal42 »

Ahmet 24 kardes sorunun prostatit kaynakliysa cinsel terapist bisey yapamaz bosuna para harcama derim 1 ben gecen 12 gun yapmadim agrilar hafifledi zaten azdi agrilarim ama bosaldiktan sonra dahada iyi geldi buda 2 bu hastalik ta ne cok bosalcan ne az yani hafta bir yada iki haftada iyi geliryorsa 3 hafta da ama kesinlikle sik sik bosalmicaksin
yaga

Mesaj gönderen yaga »

Mastürbasyon ya da cinsel ilişki yaptıktan sonra pişmanlık, korku vs. yaşıyor musunuz? Eğer evet ise sorun psikojenik olabilir.