Perhizle kötüye giden ereksiyon

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Eskihasta
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Perhizle kötüye giden ereksiyon

Mesaj gönderen Eskihasta »

Exodia yazdı:Her gün mastürbasyon yapıyorum bende olumlu etki yapıyor gibi
Daha kötü olursun emin ol
Nightangel33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Nightangel33 »

Eskihasta yazdı:
Nightangel33 yazdı:Gözlemlerime göre perhiz idrar sıkıntısı olanlara yarıyor ağrı ereksiyon ve diğer semptomu olan hastaların belli bşr kısmı boşalınca rahatladığını söylüyorlar
Normal cinsel ilişki sorun çıkarmaz ama mastürbasyon ve oral sexle bosalma hep sorun olur
Teşekkürler yorumlarınız için
09cglr09
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen 09cglr09 »

clark yazdı:
Hk12 yazdı:Penis basında soğukluk varmı peki sende?
Hergün sıcak suya oturuyorum ama geçmiyor bu sıcak ta bile
Benim de en büyük problemim soğukluk ikinci planda hissizlik var. İşin ilginç yanı bu soğukluk meselesi herkeste yok sen ben ve biri daha vardı galiba soğukluktan bahs eden.

Ama bendeki soğukluk öyle böyle değil hissizlikle birleşince korkunç bir hal alıyor kötü zamanlarda öyle oluyor ki penisi hissetmiyorum uyuşukluk gibi bir his oluyor e tabi böyle huzursuzluk hissedince elinle de kontrol ihtiyacı duyuyorsun elle kontrol edeyim diyorum sonra o da ne penis buz gibi bu resmen dehşeti yaşatıyor bana sanki organa hiç kan gitmiyormuş gibi geliyor.
Zaten öyle bir duruma geldi ki organ soğmalardan sonra rengi soldu bildiğin morumsu grimsi renk tonu var artık cildin bu hastalıktan önce normal cilt rengi vardı. Korkuyorum kangren olacam diye :?
İşin daha da kötüsü bazen bu soğukluk+uyuşukluk hissine bir de yanma ekleniyor tam oluyor o zaman, böyle olunca da keşke ölsem dediğim zamanlar çok oldu :cry:

Ama şu yaz günleri şikayetlerde azalma oluyor havalar soğumaya başlasın artacak yine :(
Hocam benimde rn büyük sıkıntım soğukluk ve yanma sogukluga yaz kış gece gündüz hic bir fayda bulamadim nasıl olcak hic bir fikrim yok
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

O soğukluk durumu, bende de var. Hissizlik de var. Başından beri var belki de, bilmiyorum. Diğer problemlerden, ona odaklanma fırsatı gelmedi. Lakin, ereksiyonda sıkıntı yok. Ben, o problemin öyle kolay kolay geçeceğini de düşünmüyorum. Geçseydi bu zamana kadar geçerdi. Nasıl ki sol lob sorunu varikoselden kaynaklanıp, ameliyatla ortadan kalktıysa, prostatit semptomları da ağır tedaviden sonra bitti diye düşünüyorum. Kalanlar kaldı, çok rahatsız da etmiyor artık. Neyse, pozitif düşünce voltran timi lince gelmeden ben kaçayım.
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

bende boşalmadığım zaman şikayetlerim tamamen geçiyor. ama ne kadar çok tutupta boşalırsam boşalma sonrası şikayetlerim çok artıyor. 6 7 gün boşalmazsam eğer boşaldığımda resmen son gelen meniyi elimle çekip sökerek alıyorum kıvamı bozuluyor bence bu kadar perhiz yapmak kesinlikle iyi görünmüyor. bi iki fazla yanıp acır ama düzenli en fazla 3 4 günde bir boşalmak kesinlikle çok daha sağlıklı ben buna iyice kanaat getirdim. burada şunu ayırmak istiyorumki ereksiyonu uzata uzata elle saçma sapan boşalmak kesinlikle adamı öldürüyor. bu iş değil. sağlıklı adamı bile bozar sağlıklı zevkle boşalmak şart. çözümüde size kalmış.
bahtsizbedevi01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen bahtsizbedevi01 »

Targocid yazdı:O soğukluk durumu, bende de var. Hissizlik de var. Başından beri var belki de, bilmiyorum. Diğer problemlerden, ona odaklanma fırsatı gelmedi. Lakin, ereksiyonda sıkıntı yok. Ben, o problemin öyle kolay kolay geçeceğini de düşünmüyorum. Geçseydi bu zamana kadar geçerdi. Nasıl ki sol lob sorunu varikoselden kaynaklanıp, ameliyatla ortadan kalktıysa, prostatit semptomları da ağır tedaviden sonra bitti diye düşünüyorum. Kalanlar kaldı, çok rahatsız da etmiyor artık. Neyse, pozitif düşünce voltran timi lince gelmeden ben kaçayım.
Selam pozitif düşünce voltran timi geldi kanka.. ama şunu söylemeliyim ki senin rahatsızlığın geçecek gibi değil buna şükret zamanla belki geçer. Bu arada biz iyileşiyoruz sen olduğun yerde saymaya devam mı kanka :P
Targocid

bahtsizbedevi01 yazdı:
Targocid yazdı:O soğukluk durumu, bende de var. Hissizlik de var. Başından beri var belki de, bilmiyorum. Diğer problemlerden, ona odaklanma fırsatı gelmedi. Lakin, ereksiyonda sıkıntı yok. Ben, o problemin öyle kolay kolay geçeceğini de düşünmüyorum. Geçseydi bu zamana kadar geçerdi. Nasıl ki sol lob sorunu varikoselden kaynaklanıp, ameliyatla ortadan kalktıysa, prostatit semptomları da ağır tedaviden sonra bitti diye düşünüyorum. Kalanlar kaldı, çok rahatsız da etmiyor artık. Neyse, pozitif düşünce voltran timi lince gelmeden ben kaçayım.
Selam pozitif düşünce voltran timi geldi kanka.. ama şunu söylemeliyim ki senin rahatsızlığın geçecek gibi değil buna şükret zamanla belki geçer. Bu arada biz iyileşiyoruz sen olduğun yerde saymaya devam mı kanka :P
Sen, aynen böyle devam et, 2 ay öncesine kadar doktora gidememekten şikayet edip bir anda iyileşen kardeşim, Kronik Prostatit hastaları yerse. Biz, zaten boşuna uğraştık aylarca.
bahtsizbedevi01

Targocid yazdı:
bahtsizbedevi01 yazdı:
Sen, aynen böyle devam et, 2 ay öncesine kadar doktora gidememekten şikayet edip bir anda iyileşen kardeşim, Kronik Prostatit hastaları yerse. Biz, zaten boşuna uğraştık aylarca.
Tedaviye başladım gayet olumlu sonuçlar var kanka keşke 2 ay önce gitseydim hiç birşeyim kalmazdı. Umarım sende kalıcı problemlerini çözersin ama çok zor görünüyor sende kalıcı hasarlar var onlar çok sıkıntı..ne diyelim senide böyle sevdi bu forum.. tatlı tatlı konuşup araya laf sokmaları bırak kalıcı hasarları çöz kankamm geçmiş olsun :D
Targocid

bahtsizbedevi01 yazdı:
Targocid yazdı:
bahtsizbedevi01 yazdı: Selam pozitif düşünce voltran timi geldi kanka.. ama şunu söylemeliyim ki senin rahatsızlığın geçecek gibi değil buna şükret zamanla belki geçer. Bu arada biz iyileşiyoruz sen olduğun yerde saymaya devam mı kanka :P
Tedaviye başladım gayet olumlu sonuçlar var kanka keşke 2 ay önce gitseydim hiç birşeyim kalmazdı. Umarım sende kalıcı problemlerini çözersin ama çok zor görünüyor sende kalıcı hasarlar var onlar çok sıkıntı..ne diyelim senide böyle sevdi bu forum.. tatlı tatlı konuşup araya laf sokmaları bırak kalıcı hasarları çöz kankamm geçmiş olsun :D
Müthiş. Geçmiş olsun dileklerimle birlikte hayatta başarılar. Vay be, ne kadar kolay hastalıkmış... Bizde problem var herhalde arkadaşın dediği gibi, o doktor senin, bu doktor benim dolaştık. Bilmem kaç farklı antibiyotik ve takviye kullandık, her şeye dikkat ettik... Kullanmasaydık, aynı şekilde devam etseydik hayatımıza daha iyiydi herhalde, boşa kürek çekmişiz. :mrgreen:
bahtsizbedevi01

Targocid yazdı:
bahtsizbedevi01 yazdı:
Targocid yazdı:
Müthiş. Geçmiş olsun dileklerimle birlikte hayatta başarılar. Vay be, ne kadar kolay hastalıkmış... Bizde problem var herhalde arkadaşın dediği gibi, o doktor senin, bu doktor benim dolaştık. Bilmem kaç farklı antibiyotik ve takviye kullandık, her şeye dikkat ettik... Kullanmasaydık, aynı şekilde devam etseydik hayatımıza daha iyiydi herhalde, boşa kürek çekmişiz. :mrgreen:
Kanka seni tebrik ediyorum boşa kürek çektiğini geç olsada anlamışsın bu süper. senin problemin prostattaki enfeksiyon değil.. kafanın içindeki örümcek ağı bir sürü antibiotik aldın,bir sürü tedavi gördün okey anladık gözümüze sokma bunu. Biz bir sürü tedavi almadan bir sürü antibiotik kullanmadan çok iyiye gidiyoruz baskılıyoruz mutluyuz. Sende durumlar nasıl ağrı sızı devam değil mi? Umarım geçer bunu isterim. ama ilk probleminin nerde olduğunuda bilmen gerekiyor. Burda güzel güzel konuşup insanlara inceden gönderme yapmayı bırak. Yaşın 30 ruhun 75-80 bayma insanları tedavilerini alsınlar. Herkesin bağışıklık sistemi senin gibi yaşlı ve bitik olmayabilir. Bir sürü antibiotik kullanmadan iyileşebilirler. sal insanları karanlığında kal
Targocid

bahtsizbedevi01 yazdı:
Targocid yazdı:
bahtsizbedevi01 yazdı: Tedaviye başladım gayet olumlu sonuçlar var kanka keşke 2 ay önce gitseydim hiç birşeyim kalmazdı. Umarım sende kalıcı problemlerini çözersin ama çok zor görünüyor sende kalıcı hasarlar var onlar çok sıkıntı..ne diyelim senide böyle sevdi bu forum.. tatlı tatlı konuşup araya laf sokmaları bırak kalıcı hasarları çöz kankamm geçmiş olsun :D
Kanka seni tebrik ediyorum boşa kürek çektiğini geç olsada anlamışsın bu süper. senin problemin prostattaki enfeksiyon değil.. kafanın içindeki örümcek ağı bir sürü antibiotik aldın,bir sürü tedavi gördün okey anladık gözümüze sokma bunu. Biz bir sürü tedavi almadan bir sürü antibiotik kullanmadan çok iyiye gidiyoruz baskılıyoruz mutluyuz. Sende durumlar nasıl ağrı sızı devam değil mi? Umarım geçer bunu isterim. ama ilk probleminin nerde olduğunuda bilmen gerekiyor. Burda güzel güzel konuşup insanlara inceden gönderme yapmayı bırak. Yaşın 30 ruhun 75-80 bayma insanları tedavilerini alsınlar. Herkesin bağışıklık sistemi senin gibi yaşlı ve bitik olmayabilir. Bir sürü antibiotik kullanmadan iyileşebilirler. sal insanları karanlığında kal
Müthiş kardeşim, bu kadar kısa zamanda çözebildiysen tebrik ediyorum seni... İstersen bunun muhasebesini daha tecrübeli arkadaşlara bırakalım, ne dersin? Ben, kendimi hiçbir zaman, öyle çok tedavi almış bir adam görmedim. Aldığım en baba ilaç Targocid, Daptomisin + Vankomisin kombinasyonu almış hastalar var, onlara bırakalım istersen yorumu. Ben, sana şunu söyleyeyim kardeşim; ben o kadar antibiyotik almadan iyileşmedim. Gerisini de gerçek Kronik Prostatit hastaları burada, bilmem kaç kez istişare etmiştir. Tabii ki, herkesin bakterisi de farklı... Bu da demek oluyor
ki şanssızdım... Sen 3 veya 4 ayda iyileşebildiysen, ne mutlu ki kronik prostatit hastası değilsin. Lakin, şöyle bir şey var ki, ben haticeye değil, neticeye bakıyorum. Kadir Abi’nin verdiği doneler doğrultusunda iyileşebildim ya, bu bana her anlamda yetiyor. Hayatta başarılar kardeşim, sen hastalığı akut dönemde yenmişsin. :)
bahtsizbedevi01

Targocid yazdı:
bahtsizbedevi01 yazdı:
Targocid yazdı:
Müthiş kardeşim, bu kadar kısa zamanda çözebildiysen tebrik ediyorum seni... İstersen bunun muhasebesini daha tecrübeli arkadaşlara bırakalım, ne dersin? Ben, kendimi hiçbir zaman, öyle çok tedavi almış bir adam görmedim. Aldığım en baba ilaç Targocid, Daptomisin + Vankomisin kombinasyonu almış hastalar var, onlara bırakalım istersen yorumu. Ben, sana şunu söyleyeyim kardeşim; ben o kadar antibiyotik almadan iyileşmedim. Gerisini de gerçek Kronik Prostatit hastaları burada, bilmem kaç kez istişare etmiştir. Tabii ki, herkesin bakterisi de farklı... Bu da demek oluyor
ki şanssızdım... Sen 3 veya 4 ayda iyileşebildiysen, ne mutlu ki kronik prostatit hastası değilsin. Lakin, şöyle bir şey var ki, ben haticeye değil, neticeye bakıyorum. Kadir Abi’nin verdiği doneler doğrultusunda iyileşebildim ya, bu bana her anlamda yetiyor. Hayatta başarılar kardeşim, sen hastalığı akut dönemde yenmişsin. :)
Umarım günü zamanı geldiğinde sende tamamen yenersin içtenlikle diliyorum bunu
MENDERES1983

Mesaj gönderen MENDERES1983 »

Targocid yazdı:
bahtsizbedevi01 yazdı:
Targocid yazdı:
Daptomisin ve vankomisin çok ağır ilaçlar ayrıeten bildiğim kadarıyla çözelti (cubucin500mg) aslında gram pozitiflere direk atom bombası atıyor ama akciğerlere biraz sıkıntı yaratıyor onun yeni nesil geliştirilmişi de olması lazım glikopeptidler benimde aklıma çok geldi ama ben burdaki kimse kadar tecrübem yok
smm2804
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen smm2804 »

Yakın zamanda istanbulda muhsin hocaya giden varmı arkadaşlar
clark
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen clark »

09cglr09 yazdı:
clark yazdı:
Hk12 yazdı:Penis basında soğukluk varmı peki sende?
Hergün sıcak suya oturuyorum ama geçmiyor bu sıcak ta bile
Benim de en büyük problemim soğukluk ikinci planda hissizlik var. İşin ilginç yanı bu soğukluk meselesi herkeste yok sen ben ve biri daha vardı galiba soğukluktan bahs eden.

Ama bendeki soğukluk öyle böyle değil hissizlikle birleşince korkunç bir hal alıyor kötü zamanlarda öyle oluyor ki penisi hissetmiyorum uyuşukluk gibi bir his oluyor e tabi böyle huzursuzluk hissedince elinle de kontrol ihtiyacı duyuyorsun elle kontrol edeyim diyorum sonra o da ne penis buz gibi bu resmen dehşeti yaşatıyor bana sanki organa hiç kan gitmiyormuş gibi geliyor.
Zaten öyle bir duruma geldi ki organ soğmalardan sonra rengi soldu bildiğin morumsu grimsi renk tonu var artık cildin bu hastalıktan önce normal cilt rengi vardı. Korkuyorum kangren olacam diye :?
İşin daha da kötüsü bazen bu soğukluk+uyuşukluk hissine bir de yanma ekleniyor tam oluyor o zaman, böyle olunca da keşke ölsem dediğim zamanlar çok oldu :cry:

Ama şu yaz günleri şikayetlerde azalma oluyor havalar soğumaya başlasın artacak yine :(
Hocam benimde rn büyük sıkıntım soğukluk ve yanma sogukluga yaz kış gece gündüz hic bir fayda bulamadim nasıl olcak hic bir fikrim yok
Başka konular altında da değindim bu konuya, ben bu soğukluk olayının bir şekilde oradaki kaslardan olduğunu düşünüyorum. Yani istemsiz bir şekilde pelvik kısımdaki kasları kasıyor olabiliriz.
Böyle düşününce daha ayrıntılı, kendi hareketlerim üzerinde durmaya başladım, mesela idrar yaptığımda idrarın sonlarına doğru bir şekilde istemsiz olarak oradaki kasları kasıyorum zannedersem, anlık tam idrarın sonlarına doğru idrarı durdurup tekrar son kalan kısmı boşaltıyorum ama bu anlık oluyor çok kısa bir süreliğine tamamen istemsiz olarak.
Bu eskiden şikayetlerimin olmadığı zamanlarda da böyle miydi hatırlamıyorum. Ayrıca bir de büyük tuvalet sırasında yeni idrar yapmış olmama rağmen en son tekrar çok az da olsa idrar geliyor, yani sanki idrarımı yaptığımı zannetsem bile aslında torba tam boşalmamış da büyük tuvalet esnasında oradaki kaslar gevşiyor ve son kalan kısım da boşaltılıyor gibi.
Ve yine ayrıca çok kolay erekte olan biriyim ben (burada çoğu kişi ereksiyon problemlerinden şikayetçi ama bende hiç öyle bir sorun olmadı diyebilirim) ve yine aynı şekilde erken boşalma var bende. Ben eskiden beri malum filmleri izleyip alete hiç elimi sürmesem bile boşalma kıyısına hemen gelen bir yapım var bende o sebeple olur olmadık zamanlarda boşalmamak için kendimi kasıyordum mesela.
Yine ayrıca gece rüyalanmalarda ben gene kendimi kasıyorum/kasıyordum/kasıyormuşum :?
Bu sene iki defa paslı görünümlü meni geldi boşalmalardan sonra yani sanırım kanlı, ve ben aslında farkına vardım ki bu kanlı boşalmalardan önce rüyalanma olmuştum ve bunlarda boşlamayı engellemiştim son anda uyanarak. Yani ben kendimi kasarak boşalmaya engel oluyorum ama orada bir yerlerde dokuya zarar veriyorum herhalde ve kanama oluyor sanırım? Ha diyeceksiniz neden kendini engelliyorsun diye ama aslında bende bilmiyorum yani gençlik zamanımda bunu çok yapıyordum oradan kalma bir alışkanlık sanırım ve bu artık refleks olmuş?
Burada demek istediğim bizdeki gibi soğma olan veya soğma olmayıp ağrı olan kişilerde bu sorunlar kasların istemsiz kasılmasında olabilir bunu üzerinde durmak lazım.