İlk prostatit olduğumu anladığım gün...

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Ozan35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

İlk prostatit olduğumu anladığım gün...

Mesaj gönderen Ozan35 »

Merhaba arkadaşlar ben ilk prostatit olduğumu anladığım günü sizlerle paylaşmak istedim ben üniversite okuyorum ve sevgilim bir gün beni evine davet etti bende sınavlar falan var oh ne güzel rahatlıycaz kafasındayım (not:bundan 2 gün önce annesi geldi ve sevgili olduğumuzdan haberi yok ve bize yemek yaptı ardından da annesi hemşire her kızla yatmayın çocuklar hastalık kaparsınız falan dedi) ve bu kıza daha önce üç harfliler musallat olmuş falan metafizikle uğraşıyor annesinin elinden de yemek yedik mk her neyse beni evine çağırdığı günü anlatıyordum abi herşey iyi hoş kızın evine gittim kızla öpüştüğüm an bir isteksizlik geldi sonra penisin etrafındaki damarlar şarıl şarıl acımaya başladı kız muskasını falanda çıkartmıyor ertesi gün peniste inanılmaz bir hissizlikle uyandım dedim ki aha kesin çarpıldık büyü yaptırdılar sapasağlam penis gitti doktora gidiyorum yok birşey diyor piskolojik diyor prostatit olanlar bilir genelde doktorlar piskolojik diyip durur ben bunun yüzünden bide saçma sapan hocalara gittim sonra piskoloğa gittim hayatımı s.ken bir hastalık oldu yani bu şuan bile cinsel yönden sıkıntılar çekiyorum şuan antibiyotik kulanıyorum yaklaşık 1buçuk aydır biraz biraz düzeldi gibi umarım bu hastalığı çeken herkes şifa bulur arkadaşlar buda öyle saçma bir anımdı şuan için hastalık sürecinde 7. Ayımdayım antibiyotik büyük anlamda işe yaradı tavsiyeniz varsada beklerim veya izmirde bir doktor öneriniz .
yaga

Re: İlk prostatit olduğumu anladığım gün...

Mesaj gönderen yaga »

Ozan35 yazdı:Merhaba arkadaşlar ben ilk prostatit olduğumu anladığım günü sizlerle paylaşmak istedim ben üniversite okuyorum ve sevgilim bir gün beni evine davet etti bende sınavlar falan var oh ne güzel rahatlıycaz kafasındayım (not:bundan 2 gün önce annesi geldi ve sevgili olduğumuzdan haberi yok ve bize yemek yaptı ardından da annesi hemşire her kızla yatmayın çocuklar hastalık kaparsınız falan dedi) ve bu kıza daha önce üç harfliler musallat olmuş falan metafizikle uğraşıyor annesinin elinden de yemek yedik mk her neyse beni evine çağırdığı günü anlatıyordum abi herşey iyi hoş kızın evine gittim kızla öpüştüğüm an bir isteksizlik geldi sonra penisin etrafındaki damarlar şarıl şarıl acımaya başladı kız muskasını falanda çıkartmıyor ertesi gün peniste inanılmaz bir hissizlikle uyandım dedim ki aha kesin çarpıldık büyü yaptırdılar sapasağlam penis gitti doktora gidiyorum yok birşey diyor piskolojik diyor prostatit olanlar bilir genelde doktorlar piskolojik diyip durur ben bunun yüzünden bide saçma sapan hocalara gittim sonra piskoloğa gittim hayatımı s.ken bir hastalık oldu yani bu şuan bile cinsel yönden sıkıntılar çekiyorum şuan antibiyotik kulanıyorum yaklaşık 1buçuk aydır biraz biraz düzeldi gibi umarım bu hastalığı çeken herkes şifa bulur arkadaşlar buda öyle saçma bir anımdı şuan için hastalık sürecinde 7. Ayımdayım antibiyotik büyük anlamda işe yaradı tavsiyeniz varsada beklerim veya izmirde bir doktor öneriniz .
Az çok forumu okuduysan, prostatitin daha belirgin sebepleri ve sonuçları var. anlattığın hikaye bir başlangıç değil ki. ben de korunmasız ilişki falan yazıyorsun sandım. İlk dediğin şeyler kesinlikle psikolojik, ya heyecandan ya da kızın anasının anlattıklarından baya korktuğundan olmuş olabilir. kendini kasmış ve kasların uzun süreli kasılı kalmış olabilir bu da peniste hissizlik vs. yapabilir. Herhangi bir bakteri bulgun yoksa, anlatııkların psikolojik geliyor bana da.

Ayrıca şarıl şarıl damar acıması nasıl bir şey :roll:
Ozan35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Ozan35 »

Evet bir piskolojik diyen arkadaş daha merak etme sonradan tüm gerekli testleri yaptırdım kronik prostatit çıktı canım arkadaşım
yaga

Mesaj gönderen yaga »

Ozan35 yazdı:Evet bir piskolojik diyen arkadaş daha merak etme sonradan tüm gerekli testleri yaptırdım kronik prostatit çıktı canım arkadaşım
Ne yaptırdın arkadaşım? ne sonuç çıktı söyle bizde bilelim. Prostatit denilen şey kronik pelvik ağrı sendromlarına klasik olarak teşhiş verip geçiştirilen bir hastalık. öyle bir günde şakk diye ortaya çıkmaz. Neyse geçmiş olsun diyelim, gerisi beni ilgilendirmiyor.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

Geçmiş olsun. Prostatit cinsel sorunlara sebep olabilir dolaylı olarak.
Bende ilk ortaya çıkan sorun cinsel isteksizlik ve ereksiyon sorunuydu.
Zaman'la düzelecektir. Tedavinizi takip edin düzenli boşalmayı ihmal etmeyin.
YouTube da erektil disfonksiyon egzersizi diye arayın her gün bu egzersizleri uygulayın.
Prostatitin sebep olduğu kas ve sinir sorunlarının düzelmesini hızlandıracaktır..
Bu bir süreç 1-2 sene sürebilir sabırlı olun..
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Sanırım foruma bir süre ara vermem lazım. 8-)
hepten

Mesaj gönderen hepten »

hikaye çok sardıı.....sarıyooooo
sekolas
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen sekolas »

Ulan yarım saat güldüm ya Allah da seni güldürsün kardeş