Ereksıyon sorunu başladı

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Prostatx33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Ereksıyon sorunu başladı

Mesaj gönderen Prostatx33 »

Arkadaşlar herkese gecmıs olsun bende daha once yoktu bu sorun hastalıgın ilk 1 ayı 2 ayı yoktu suan sanki duzelme ye basladım ama ereksıyon sorunu basladı kullandığım ılaclardan kaynaklanıyor olabılırmı acaba?
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Ereksıyon sorunu başladı

Mesaj gönderen Hergele »

Hocam ben de ittire kaktıra affedersin idare ediyordum ilk kür yaramamıştı tavanice başladım şimdi ittire kaktıra da hareket etmiyor neye yorayım bilemedim :)
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
erdem60
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen erdem60 »

Zamanla düzeliyor biraz eski halim yok ama hastalığın ilk zamanına göre ereksiyon düzeldi fakat istek ve sabah ereksiyonu hiç geri gelmedi bende
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Hocam hormon eksikliğindendir sanırım benim de eskisine göre çok uzak haftada 2 filan oluyor ama bende testesteron çok düşmüştü ona bağlıyorum
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

Hergele yazdı:Hocam ben de ittire kaktıra affedersin idare ediyordum ilk kür yaramamıştı tavanice başladım şimdi ittire kaktıra da hareket etmiyor neye yorayım bilemedim :)
Su an bende o derttenim kardesım mast zor yapıyorum su an o dereceyım bende seminel vezikül iltıhabı var iltıhap çoğaldıkva peniste hissizlık basladı 1 ay cok ıyıydı sertlesme yine eskı halını aldı sürekli bışalmam gerek iltıhap yukunu azaltmak ıcın süreklı boşalacak kadarda kalkmıyot maalesef
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Hocam tedavine ara mı vermiştin senin tek semptom kalmıştı. Üzüldüm tekrarlamasına umarım geçer yeniden gittin mi doktora ?
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Testosteronla alakası yok. Ben bir kez daha testesteronumu ölçtürdüm ve yine yüksek çıktı. 1 seviyesinde sol varikoselden ameliyat olacağım ama %90 Prostatit’den.
Targocid

Her zaman söylüyorum. Bu hastalık cinselliği etkiliyor. Çok mu önemli? Bana kalırsa değil. Ben, ağrı olmasın da ne olursa olsun razıyım. Başladıktan sonra kolay kolay düzeldiği de görülmüş bir şey değil. Hatta, eski haline gelmesi çok nadir görülüyor.
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Hocam cinselliği etkilemediğini söyleyen yok ki zaten illa ki etkiliyor benim istek sıfır neredeyse ereksiyon da yüzde 50 filan. Yalnız senin özellikle yaptığın bir şey var cinsellikle ilgili her konuya yorum yapıp geçmeyecek eski haline dönmeyecek diyorsun. Ki bu forumda tamamiyle atlatan insanlar da okudum. Üstelik benim gibi bazıların daha ilk senesi belki geçecek belki geçmeyecek sizin de durumunuza saygı duyarak insanları bu kadar yıpratmamanızı rica ediyorum. Ben hâla atlayacağım inancındayım.
Targocid

Atlatan var, doğru. Tamamen düzelen çok nadir. Özellikle yaptığım bir şey yok, olanı söylüyorum her defasında. Her seferinde aynı konu açılıyor çünkü. Boşuna umut vermektense bu daha iyi bana kalırsa. Hayal kırıklığı çok kötü bir şey. Geçmeyince hayal kırıklığına uğramış olacaklar.
efsane2036

Hergele yazdı:Hocam tedavine ara mı vermiştin senin tek semptom kalmıştı. Üzüldüm tekrarlamasına umarım geçer yeniden gittin mi doktora ?
Ereksıyon sıkıntısı basladı bende 1 hafta boşalmayınca penıste hissizlik basladı
efsane2036

efsane2036 yazdı:
Hergele yazdı:Hocam tedavine ara mı vermiştin senin tek semptom kalmıştı. Üzüldüm tekrarlamasına umarım geçer yeniden gittin mi doktora ?
Ereksıyon sıkıntısı basladı bende 1 hafta boşalmayınca penıste hissizlik basladı
Doktora gidemedım daha
Prostatx33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Prostatx33 »

efsane2036 yazdı:
efsane2036 yazdı:
Doktora gidemedım daha
Boşalıncada agrı yapıyor yanma artıyor kalkma oluyor suan mesela ama elle Yanı normal olarak bitti
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Şu problemden kurtulanlar bir yardımcı olsa yani en azından tedavi sürdükçe geçiyor deseler biraz morâl kazansak yemin ederim yaşama sevinci kalmadı
efsane2036

Hergele yazdı:Şu problemden kurtulanlar bir yardımcı olsa yani en azından tedavi sürdükçe geçiyor deseler biraz morâl kazansak yemin ederim yaşama sevinci kalmadı
Son 1 aydır sertleşmem çok iyiydi benım yine döndü eskıye yanlış giden bir seyler var o yanlısı bulmamız gerek
Targocid

Hergele yazdı:Şu problemden kurtulanlar bir yardımcı olsa yani en azından tedavi sürdükçe geçiyor deseler biraz morâl kazansak yemin ederim yaşama sevinci kalmadı
Öyle bir şey yok. Eğer ki hasta hala buraya geliyorsa, bil ki ufak çapta da olsa, hala problemler yaşıyordur. İyileşenler var önceden görüştüğümüz insanlardan. Bir daha girmiyorlar. Telefonları bile açmıyorlar hatta, numarasını değiştirenler bile var. Moralden ziyade şansa ihtiyacın var. Bol bol dua et Allah’a. Bu hastalıktan kurtulmak biraz şans işi.
efsane2036

Ereksıyon duzelıyor kalıcı bir hasarı yok onu bıl tedavıne devam et moralini bozma kendımden bılıyorum bazen ereksıuon çok iyi oluyor benım