Ankixon spondolit ve prostatit

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
mrt2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Ankixon spondolit ve prostatit

Mesaj gönderen mrt2323 »

Mrb. Formu okudukça yeni şeyler görüp daha yüksek bir yer düşünüyorum intihar için :)
Arkadaşlarım 7 yıldır ereksiyon sorunum var, arada idrararim içerdeyken yanmalar oluyor sanki kabız oluncada biraz artıyor ağrı.
5yildirda ankilozn spondolit hastasyim. Prostatit olup olmadgimi bilmiyorum teşhis koyulamadi ancak cinsellik hayatim 6 yıl önce çok aktfti acaba ilk önce prostatit olup sonrada ankiozonmu oldum. Bağlantı olabilirmi yav su cinsel hayatım bı duzelse sikmisim ağrısını dayanırım ama tık yok yav.
mrt2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Re: Ankixon spondolit ve prostatit

Mesaj gönderen mrt2323 »

Kalcalarda şiddetli ağrı ile uyandım bir sabah bir yıl kas ağrısı sandim. Sonra mr çekildi onda cikti
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

mrt2323 yazdı:Kalcalarda şiddetli ağrı ile uyandım bir sabah bir yıl kas ağrısı sandim. Sonra mr çekildi onda cikti
AYNI SEKILDE BASLAMISTI ANKILOZON BENDE marmariste bir restoranda calisyrodum .. BRI SABAH KALTIGIMDa kalkamadim .. sag kalcada inanilmaz bir agri aci ile . bacagimi hareket ettiremiyrodum ... sanki mizrak sokmuslar oraya kanirtiyorlardi ... ambulans geldi hastaneye goturmuslerdi yil 1996 ...
Arkab
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Arkab »

esanjor01 yazdı:
mrt2323 yazdı:Kalcalarda şiddetli ağrı ile uyandım bir sabah bir yıl kas ağrısı sandim. Sonra mr çekildi onda cikti
AYNI SEKILDE BASLAMISTI ANKILOZON BENDE marmariste bir restoranda calisyrodum .. BRI SABAH KALTIGIMDa kalkamadim .. sag kalcada inanilmaz bir agri aci ile . bacagimi hareket ettiremiyrodum ... sanki mizrak sokmuslar oraya kanirtiyorlardi ... ambulans geldi hastaneye goturmuslerdi yil 1996 ...
Benimde ankilozan spondilit 1996 da başladı. 24 yıldır uğraşıyoruz. Bu yilda prostatit vurdu. Bu kadar çok kişide ikisi bir olması tesadüf değildir.