Klamoks antibiyotik

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
nasa01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Klamoks antibiyotik

Mesaj gönderen nasa01 »

Böyle birşeyle karşılaştım, yaklaşım 3 ay önce ben de bir kıl dönmesi için klamoks kullandım 5-6 günlüğüne ve kullandığım dönemde benim de ereksiyonum düzelmişti, ama geçenlerde 2 hafta tetradoks kullandım bir fayda etmedi neden acaba? Resim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Klamoks antibiyotik

Mesaj gönderen kadir »

nasa01 yazdı:Böyle birşeyle karşılaştım, yaklaşım 3 ay önce ben de bir kıl dönmesi için klamoks kullandım 5-6 günlüğüne ve kullandığım dönemde benim de ereksiyonum düzelmişti, ama geçenlerde 2 hafta tetradoks kullandım bir fayda etmedi neden acaba? Resim
Prostatınızın icinde buyük olasilikla patojen vardir ve klamoksa duyarlidir bu yuzden mikrop etkilenmiş.olabilir.
nasa01

Mesaj gönderen nasa01 »

kadir yazdı:
nasa01 yazdı:Böyle birşeyle karşılaştım, yaklaşım 3 ay önce ben de bir kıl dönmesi için klamoks kullandım 5-6 günlüğüne ve kullandığım dönemde benim de ereksiyonum düzelmişti, ama geçenlerde 2 hafta tetradoks kullandım bir fayda etmedi neden acaba? Resim
Prostatınızın icinde buyük olasilikla patojen vardir ve klamoksa duyarlidir bu yuzden mikrop etkilenmiş.olabilir.
Kadir ağabey teşekür ederim, tetradoks gibi antibiyotiklerin bir şey yapmaması ama klamoks prostat için verilmiyor birkaç kişinin başına daha bu durum gelmiş beni şaşırttı.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

nasa01 yazdı:
kadir yazdı:
Kadir ağabey teşekür ederim, tetradoks gibi antibiyotiklerin bir şey yapmaması ama klamoks prostat için verilmiyor birkaç kişinin başına daha bu durum gelmiş beni şaşırttı.
Klamoks, Amoksisilin, penisilin grubuna dahil olup bakterilerin hucre duvarini bozarak oldurucu etki yapar prostat icin verilmemesi yanlis. Verilebilir. Yumuşak doku infeksiyonlarinda kullanilabiliyor. Prostatta neticede yumusak dokudur.
Hk12

Mesaj gönderen Hk12 »

kadir yazdı:
nasa01 yazdı:
kadir yazdı: Prostatınızın icinde buyük olasilikla patojen vardir ve klamoksa duyarlidir bu yuzden mikrop etkilenmiş.olabilir.
Klamoks, Amoksisilin, penisilin grubuna dahil olup bakterilerin hucre duvarini bozarak oldurucu etki yapar prostat icin verilmemesi yanlis. Verilebilir. Yumuşak doku infeksiyonlarinda kullanilabiliyor. Prostatta neticede yumusak dokudur.
Kadir abi bir ürologla konustum ofloksasin prostatta en iyi geçen anbitiyotik dedi. Cipro hiç geçmez dedi. Bana şimdiye kadar hiçbir doktor ofloksasin yazmadı bilgin varmı
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

Hk12 yazdı:
kadir yazdı:
nasa01 yazdı:
Kadir abi bir ürologla konustum ofloksasin prostatta en iyi geçen anbitiyotik dedi. Cipro hiç geçmez dedi. Bana şimdiye kadar hiçbir doktor ofloksasin yazmadı bilgin varmı
bende birsürü cipro ictim hep geçici rahatlama sağlıyor ve tamamen iyi hissettirmiyor ama ne hikmetse bu cipro bağzı doktorların tek bildiği ilac gerekirse 3 ay kullanacaksın diyen doktor var. kombinasyonlardan haberi yok. 1 kutu cipro arkasına ofloksasin yani tarivid kullandım penis kökünde kıpraşmalar ince kaşıntılar artmaya başladı. ilaç bitince doktora tekrar gittim durumu anlattım. kovdu beni. bu ilaçla düzelmezse istersen 200 kutu iç düzelmez dedi.bu hastalık icin ilaç içmeye değmez toplumun %25 inde var. bol bol boşal sıcak tut kendini dedi. gerçekten bu forumda ne kadar doktor vakası varsa hepsini yaşadım. parol yazıp bile gönderildim. ama hep başka doktorlara gittim. kafama yatmayan reçeteyi kullanmadım. kadın bi enfeksiyoncu bana 30 tane 1gr iesef yazdı. dedim öleyim de kurtulasın mı hocam bu ne. 1 haftalık alıp kullandım hiç bi işe yaramadı. saygısızlık yapmıyorum size hiç birşey demiyorum dedim çıktım hemen aynı gün başka doktora gittim 3 lü sıkı bi kombinasyon yazdı. 3 haftadır aralıksız ilaç içtiğim için 7 gün sonra başlayacağım. ara ara böbreklerim ben burdayım diyor. toplamda 20 kutu antibiyotik 21 kutu iğne yedim halen iyi değilim. kökündeki kesik acısı beni yıldırıyor çok midem bulanıyor bazen işedikten sonra o kadar canım yanıyorki tekrar işemek icin uğraşıyorum belki geçer diye. ve bağzı aptal adamlarda bu hastalk icin ilaç yutmaya değmez diyor.
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

crunkstar yazdı:
Hk12 yazdı:
kadir yazdı: Klamoks, Amoksisilin, penisilin grubuna dahil olup bakterilerin hucre duvarini bozarak oldurucu etki yapar prostat icin verilmemesi yanlis. Verilebilir. Yumuşak doku infeksiyonlarinda kullanilabiliyor. Prostatta neticede yumusak dokudur.
bende birsürü cipro ictim hep geçici rahatlama sağlıyor ve tamamen iyi hissettirmiyor ama ne hikmetse bu cipro bağzı doktorların tek bildiği ilac gerekirse 3 ay kullanacaksın diyen doktor var. kombinasyonlardan haberi yok. 1 kutu cipro arkasına ofloksasin yani tarivid kullandım penis kökünde kıpraşmalar ince kaşıntılar artmaya başladı. ilaç bitince doktora tekrar gittim durumu anlattım. kovdu beni. bu ilaçla düzelmezse istersen 200 kutu iç düzelmez dedi.bu hastalık icin ilaç içmeye değmez toplumun %25 inde var. bol bol boşal sıcak tut kendini dedi. gerçekten bu forumda ne kadar doktor vakası varsa hepsini yaşadım. parol yazıp bile gönderildim. ama hep başka doktorlara gittim. kafama yatmayan reçeteyi kullanmadım. kadın bi enfeksiyoncu bana 30 tane 1gr iesef yazdı. dedim öleyim de kurtulasın mı hocam bu ne. 1 haftalık alıp kullandım hiç bi işe yaramadı. saygısızlık yapmıyorum size hiç birşey demiyorum dedim çıktım hemen aynı gün başka doktora gittim 3 lü sıkı bi kombinasyon yazdı. 3 haftadır aralıksız ilaç içtiğim için 7 gün sonra başlayacağım. ara ara böbreklerim ben burdayım diyor. toplamda 20 kutu antibiyotik 21 kutu iğne yedim halen iyi değilim. kökündeki kesik acısı beni yıldırıyor çok midem bulanıyor bazen işedikten sonra o kadar canım yanıyorki tekrar işemek icin uğraşıyorum belki geçer diye. ve bağzı aptal adamlarda bu hastalk icin ilaç yutmaya değmez diyor.
Kültür ve lökosite baktırdınız mı ?
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Hk12 yazdı:
kadir yazdı:
nasa01 yazdı:
Fda onayli olarak cipro var kardeşim etki eden ama oflasaksin grubunun yan etkisi çok oda etki ediyor
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Hk12 yazdı:
kadir yazdı:
nasa01 yazdı:
Ofloksasin, fosfomisin, josamisin v.s v.s. ilaç antibiyotik çeşitleri saymakla bitmez. Önemli olan burada uygun antibiyotik kullanmaktir. Uygunlugu tespit edemezsenizde çesitli kombinasyonlar deneyip kendinize iyi gelen antibiyotigi kullanmaniz gerekiyor.
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

peki bakteriyi ne yaptıysak tespit edemedik belirgin şekilde de enfeksiyon yaşayıp semptom yaşayıp. rast gele reçete edilmiş bir çok ilaç kullanıldığında bu hastalık çıkmaza girermi. direnç kazanıp. yoksa iyi kötü hepsi bu hastalığı düzeltirmi. ben ne içtiysem iyi geldi. ama hep tekrar nüksetti.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

crunkstar yazdı:peki bakteriyi ne yaptıysak tespit edemedik belirgin şekilde de enfeksiyon yaşayıp semptom yaşayıp. rast gele reçete edilmiş bir çok ilaç kullanıldığında bu hastalık çıkmaza girermi. direnç kazanıp. yoksa iyi kötü hepsi bu hastalığı düzeltirmi. ben ne içtiysem iyi geldi. ama hep tekrar nüksetti.
Ureme olmadiysa lokosit sayimi takibi ile tedavinizi surdurebilirsiniz. Bu konu ile alakalı konular sıklıkla forumda paylasildi.