Ereksiyon sorunu

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
nasa01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Ereksiyon sorunu

Mesaj gönderen nasa01 »

Dostlar merhaba , yaşım 25, yaklaşık 1 senedir sık sık tuvalete gitme sorunu yaşıyorum yani en ufak su içtiğimde 1 saat içinde 4-5 kere tuvalete gitme ihtiyacı hissediyorum yaklaşık 3 ay önce üroloğa gittiğimde bana idrar yolu enfeksiyonu demişti öncesinde peniste yanma kökünde ağrı vardı, biraz rahatlatmıştı, yaklaşık 3 aydır cinsel istekte azalma ve sertleşme sorunu yaşıyorum geçenlerde yüzümde çıkan bir sivilce için klamoks adlı antibiyotik içtim ve sertleşmemi düzeltmişti pelvic bölgesinde hafif ağrılar var bana prostatit tanısı konmadı ama 3 aydır devam eden sertleşme sorunumu antibiyotiğin düzeltmesi prostatit olduğumu destekler mi şuan sigortam olmadığı için muayeneye gidemiyorum ama en kısa zamanda gideceğim.
cenk123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Ereksiyon sorunu

Mesaj gönderen cenk123 »

Kardeşim prostat masajı yaptırıp akan sıvıdan lökösit ölcümü yaptıtman lazım site yazan doktorların birine git bence
nasa01

Mesaj gönderen nasa01 »

Benim anlamadığım 4-5 gün klomaks kullanmamla sertleşme sorunum düzeldi bırakınca yine sertleşme sorunu yaşamaya başladım burada bu durumu yaşayan başka arkadaşlar var açıklarsa sevinirim.

Teşekrürler
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

Bende de yalnızca ereksiyon sorunu ve istek azlığı durumu var.ağrı hiç yaşamadım ve yanma da
prostamood

Mesaj gönderen prostamood »

nasa01 yazdı:Benim anlamadığım 4-5 gün klomaks kullanmamla sertleşme sorunum düzeldi bırakınca yine sertleşme sorunu yaşamaya başladım burada bu durumu yaşayan başka arkadaşlar var açıklarsa sevinirim.

Teşekrürler
Geçmiş olsun arkadaşım. Prostatında bulunan bakteri kullandığın ilaca duyarlı olabilir. Hepimizin bildiği gibi bu hastalık 4-5 gün antibiyotik kullanma ile geçebilecek bir hastalık değil. Öncelikle prostat sıvısından lökosit ölçümü + kültür (üreme yoksa pcr) yaptırmalısın. Kültürde üreme olursa antibiyogram sonucuna göre duyarlı antibiyotiği kullan.
nasa01

Mesaj gönderen nasa01 »

Bunu devlet hastanesinde doktorlar yapmaz mı yani tanıyı o doktorlar koyamaz mı
nasa01

Mesaj gönderen nasa01 »

Arkadaşlar ereksiyon problemi yaşayanlar bu durumda ne yapıyorlar
nasa01

Mesaj gönderen nasa01 »

Ayrıca bende öyle sancı ağrı yok, sigortam olmadığından henüz doktora görünemedim ama sadece bazen kasıklarım ağrıyor sertleşme uzanırken hafif oluyor ama ayağa kalkınca gidiyor yani Klomaks antibiyotik içince grip için sertleşme sorunumun düzelmesi tesadüf olamaz
yigitozalp

Mesaj gönderen yigitozalp »

bendede sorun var çözdünüzmü hocam
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

nasa01 yazdı:Dostlar merhaba , yaşım 25, yaklaşık 1 senedir sık sık tuvalete gitme sorunu yaşıyorum yani en ufak su içtiğimde 1 saat içinde 4-5 kere tuvalete gitme ihtiyacı hissediyorum yaklaşık 3 ay önce üroloğa gittiğimde bana idrar yolu enfeksiyonu demişti öncesinde peniste yanma kökünde ağrı vardı, biraz rahatlatmıştı, yaklaşık 3 aydır cinsel istekte azalma ve sertleşme sorunu yaşıyorum geçenlerde yüzümde çıkan bir sivilce için klamoks adlı antibiyotik içtim ve sertleşmemi düzeltmişti pelvic bölgesinde hafif ağrılar var bana prostatit tanısı konmadı ama 3 aydır devam eden sertleşme sorunumu antibiyotiğin düzeltmesi prostatit olduğumu destekler mi şuan sigortam olmadığı için muayeneye gidemiyorum ama en kısa zamanda gideceğim.
Kullanmis oldugun bu anti iel iyilesmis olman cok sevindirici ..bende boyle bri mucize bekliyorum .. u ereksiyon ve libido sorunun hic gitmeyecek gibi geliyor bu mesaj beni cok sevindirdi ...
nasa01

Mesaj gönderen nasa01 »

İyileşmedim kullandığım o süre boyunca iyi hissettirdi seetleşmem %90 daha iyi oldu ama şuan sertleşme problemi yaşıyorum libidom ve zevk alma var ama sertleşme yetersiz, 15 gündür tetradox ve alfa bloker kullanıyorum ama setlerime sorunum devam ediyor