EREKSİYON

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Rotaliadam
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

EREKSİYON

Mesaj gönderen Rotaliadam »

Selamlar herkese, geçen sene doktora gittiğimde sadece idrar testime bakarak kronik prostatit olduğumu söylemişti. Oysa benim tek şikayetim Ereksiyon olamamak.

Geçmişte çok fazla mastürbasyon yapıyordum. Neredeyse 13 yıl boyunca her gün en az bir defa yaptım bu şeyi. Günde 6-7 kere yaptığım da oluyordu. Birden böyle Ereksiyon olamamaya başladım. Sonra artık menim eskisi gibi tazyikli gelmiyor ve aşırı sıvı. Eskiden çok fazla gelirdi ve beyaz olurdu şimdi ise şeffaf ve eskisi gibi yoğun değil.

Bunun dışında idrar yapmak hususunda çok nadir zorlanıyorum. Yok denecek kadar az. Ağrım sızım hiçbir problemim yok. Geçmişte de olmadı. Ve hiçbir zaman zina yapmadım, yani cinsel ilişki yoluyla bulaşmış olma ihtimali yok.

Benim durumum ne olabilir? Mastürbasyona en fazla 22 gün ara verebildim. 2-3 ay ara versem düzelir mi Ereksiyon problemim?

Evlenip temiz bir hayat kurmak istiyorum ama malum konudan ötürü endişeliyim. Ne yapmalıyım?
tarik34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: EREKSİYON

Mesaj gönderen tarik34 »

Rotaliadam yazdı:Selamlar herkese, geçen sene doktora gittiğimde sadece idrar testime bakarak kronik prostatit olduğumu söylemişti. Oysa benim tek şikayetim Ereksiyon olamamak.

Geçmişte çok fazla mastürbasyon yapıyordum. Neredeyse 13 yıl boyunca her gün en az bir defa yaptım bu şeyi. Günde 6-7 kere yaptığım da oluyordu. Birden böyle Ereksiyon olamamaya başladım. Sonra artık menim eskisi gibi tazyikli gelmiyor ve aşırı sıvı. Eskiden çok fazla gelirdi ve beyaz olurdu şimdi ise şeffaf ve eskisi gibi yoğun değil.

Bunun dışında idrar yapmak hususunda çok nadir zorlanıyorum. Yok denecek kadar az. Ağrım sızım hiçbir problemim yok. Geçmişte de olmadı. Ve hiçbir zaman zina yapmadım, yani cinsel ilişki yoluyla bulaşmış olma ihtimali yok.

Benim durumum ne olabilir? Mastürbasyona en fazla 22 gün ara verebildim. 2-3 ay ara versem düzelir mi Ereksiyon problemim?

Evlenip temiz bir hayat kurmak istiyorum ama malum konudan ötürü endişeliyim. Ne yapmalıyım?
İlginç bir durum, idrardan prostatit teşhisi konamaz, sitedeki yazılı birçok belirti olmalı sizde... Elle boşalmanın çokluğu her halde zararlıdır, haftada 3 er gğn arayla 2 kere yan yatarak sert olmadan, prostat sıvısı çok gelinceye dek hindistan cevizi yağı vb doğal yumuşayıcılarla, kimyasal olmasın, nazik nazik yapmalısınız, prostatit teşhisi için yoğun ağrılı dönemde sitede adı yazan bir hekime kontrol olun, ereksiyon sorunu için bir üniversite hastanesine androloji bölümüne başvurun, ayrıca doğal cinsel istek arttırıcı macun kullanın, ama doğal olsun.
Rotaliadam

Dediğim gibi hiçbir ağrı sızı hissetmiyorum, sık idrara çıkma problemim yok veya idrarda zorlanma. Sadece ereksiyon olamıyorum. Olsam da güçsüz bir erkeksiyon oluyor.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Rotaliadam yazdı:Dediğim gibi hiçbir ağrı sızı hissetmiyorum, sık idrara çıkma problemim yok veya idrarda zorlanma. Sadece ereksiyon olamıyorum. Olsam da güçsüz bir erkeksiyon oluyor.
Bende hastalığın ilk semptomu buydu sonra bel ağrısı testis ağrısı vs devam etti ağrı sızı illa olacak bir şey yok ilk başta ama meraklanmayın yakın zamanda onlar da başlar sonra keşke tek dersim ereksiyon olsaydı diye feryat figan edersiniz
Rotaliadam

Felaket tellallığı mod on.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Rotaliadam yazdı:Felaket tellallığı mod on.
Belkide realities mode on dur git bi baktır prostatına arkadaş
blackrow67
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen blackrow67 »

İnsanın başına ne geliyorsa mastürbasyon yada diğer azgınlıklar yüzünden geliyor. Bu hastalık herşeyin bir sınırı olduğunu insana çok güzel anlatıyor. O internette mastürbasyonun zararı olmadığını yazanların vicdanları rahatmıdır acaba :)
Haluk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2000

Mesaj gönderen Haluk »

zaten arkadas ıktıdarsızlık dıe bı sorun bı rahatsızlık yok prostatıt var ama ayıp olmasın die karıstırmıyo bılım camıası ıyıce bunalıma gırmesın dıe mıllet ıdrardan da prostatıt konur ıdrardanı bakterı gozden kulaktanmı gelıyo zaten hedefı prostata yerlesmek bobrege yerlesmek