İlişki hakkında

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

İlişki hakkında

Mesaj gönderen Valeri »

Arkadaşlar bugün itibari ile ilaçlar bitmiş durumda, kısaca kullandığım ilaçlar 10 genta iğne 2 kutu cipro 750 ve bir kutu da tavanic. Kasık bölgesi dediğimiz bölge de hala huzursuzluk mevcut. Lökosit yok, pcr ve kültür sonuçları temiz birşey yok. Kız arkadaşım var ilişki istiyor ama sürekli ertelemek zorunda kalıyorum. 1 defa boşalmak yeterli gelmeyecek bunu biliyorum 2. 3. İsteyecek. Doku hasarı var ise fazla boşalarak o bölgeyi de zorlamak istemiyorum. Cidden ne yapacağımı şaşırdım, evli veya kız arkadaşı olanlar durumu nasıl idare ediyor ? Prostat enfekdiyonu var dedim kıza cinsel ilişki ile bulaştığını söylemedim. Yanlış düşünmesini istemiyorum, zaten bu halde bulaşıcı birşey olduğunu zannediyor.
ProstatitMuzdaribi

Re: İlişki hakkında

Mesaj gönderen ProstatitMuzdaribi »

Hocam kız arkadaşının durumu idare etmesi, anlayışlı olması gerekiyor. 2 günde bir 3 günde bir cinsel ilişki önerildiği için ben bu şekilde devam ediyorum.( evliyim)
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

ProstatitMuzdaribi yazdı:Hocam kız arkadaşının durumu idare etmesi, anlayışlı olması gerekiyor. 2 günde bir 3 günde bir cinsel ilişki önerildiği için ben bu şekilde devam ediyorum.( evliyim)
Nereye kadar idare edebilir ki hadi yine siz evlisiniz bir şekilde üstesinden gelinir de bu şekilde de çok zor oluyor
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

kondom takarsan sorun olmayabilir.ama 1 ilişkiden fazlasına girme.orayı zorlamakta nüks yapabilir.kondom kullanmazsan zaten en başa dönme ihtimali çok yüksek.bu hastalık cinselliğe direkt etki ettiği için erkeklerde sıkıntı yaşatıyor.
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

ABittersweetLi yazdı:kondom takarsan sorun olmayabilir.ama 1 ilişkiden fazlasına girme.orayı zorlamakta nüks yapabilir.kondom kullanmazsan zaten en başa dönme ihtimali çok yüksek.bu hastalık cinselliğe direkt etki ettiği için erkeklerde sıkıntı yaşatıyor.
O kadar antibiyotik kullandım şu an için en etkilisi tavanic oldu yani kendimi 0'a yakın hissettiğim. İlaç etkili olmasına etkili de ne kadar süre ile kullanacağız o mühim. Böyle tam etki ediyor ilaç bitiyor bu sefer direnç gelişiyor. Kıza bir şekilde anlatacağız artık derdimizi
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Dün gece korumalı ilişkiye girdim, bir defa boşalmama rağmen şu an kasık bölgesinde huzursuzluk var. Bazı arkadaşlar ilişki iyi geliyor diyor da bende tam tersi mi oluyor acaba
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Valeri yazdı:Dün gece korumalı ilişkiye girdim, bir defa boşalmama rağmen şu an kasık bölgesinde huzursuzluk var. Bazı arkadaşlar ilişki iyi geliyor diyor da bende tam tersi mi oluyor acaba
Korunmali iliski derken kardesim, kondom kullandiniz herhalde...kondomu takarken penis ucunda bir bosluk birakmaniz gerekir. Meninin rahat cikmasini saglar bu bosluk. Bosluk birakmazsaniz meninin cikisi zorlanacaktir ve geri basınc yaparak prostatı irrite edecektir. Aman buna dikkat edelim.
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

kadir yazdı:
Valeri yazdı:Dün gece korumalı ilişkiye girdim, bir defa boşalmama rağmen şu an kasık bölgesinde huzursuzluk var. Bazı arkadaşlar ilişki iyi geliyor diyor da bende tam tersi mi oluyor acaba
Korunmali iliski derken kardesim, kondom kullandiniz herhalde...kondomu takarken penis ucunda bir bosluk birakmaniz gerekir. Meninin rahat cikmasini saglar bu bosluk. Bosluk birakmazsaniz meninin cikisi zorlanacaktir ve geri basınc yaparak prostatı irrite edecektir. Aman buna dikkat edelim.
Yok abi dikkat ettim ona da neden böyle oldu anlamadım. Korkuyorum resmen ilişkiye girmeye
soju
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen soju »

Valeri yazdı:
kadir yazdı:
Yok abi dikkat ettim ona da neden böyle oldu anlamadım. Korkuyorum resmen ilişkiye girmeye

Abi ben hastalıktan evvel korunmuyordum artık korunuyorum. Bosalmayı geciktirmek icin pelvik kasları sıkıyordum artık sıkmıyorum. İliskiden hemen sonra dus alıyor ve asla ıslak durmuyorum. Bir de bosalacagım zaman muhakkak dik bir konumda oluyorum oturarak ya da uzanarak asla bosalmıyorum. Ve en dikkat ettigim sey kendimi zorlamamak. Soft takılmak cidden en temizi. İyilesmek icin ne cileler cekiyoruz. Ve nüks yasamak cok kolay. Üzücü ama zor hastalık iste abi napalım
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Sorma hocam çok uğraştırıyor. Prostat bölgesinde sadece ödem olduğunu söyleyen doktorlar da var bana, bu ödem yaklaşık olarak 3 senedir sürekli kendini tekrarlar mı, böyle birşey mümkün mü ? Muhsin bey takviye gıda ve masaja çağırmıştı çünkü beni orayı yumuşatmak için.
gonore
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen gonore »

valla dün dayanamadım 2 kez mast yaptım...İnanır mısın hemoroid için fitile başlayınca eski günlerimde ki gibi oldum...Ereksiyon, libido 18 yaşımdaki halim gibi...Sabah aleti zor indiriyorum...
:P
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Valeri yazdı:
kadir yazdı:
Benimde zamaninda ornegin bugun 1-2 olan lokositim, iliski sonrasinda 35 e ciktigini cok iyi hatirlarim hatta sureklilik arz ediyordu.Yukselen lokosite zaman tanimayip aninda indiriyordum. Zaman gectikce iliski sonrasi yukselmemeye basladi kardesim.
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

gonore yazdı:valla dün dayanamadım 2 kez mast yaptım...İnanır mısın hemoroid için fitile başlayınca eski günlerimde ki gibi oldum...Ereksiyon, libido 18 yaşımdaki halim gibi...Sabah aleti zor indiriyorum...
Makat çatlağı bende de var ne zaman çatlak nüks etse dalgayı da direkt etkiliyor garip birşey