Erken Boşalma

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
toprak12
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Erken Boşalma

Mesaj gönderen toprak12 »

Merhabalar abiler ve kardeşler Eskiye nazaran ağrılarım pek yok cinsel istek sürekli yaşıyorum ereksiyon problemimde yok ancak şu erken boşalmaya çözüm bulamadım bundan dolayı ilişki yaşamaya korkar oldum 1 dakika olmadan boşalıyorum bunun kesin çözümü yok mudur bilen biri yardımcı olabilir mi?

Şimdiden teşekkürler.
Levotiron

Re: Erken Boşalma

Mesaj gönderen Levotiron »

Kardeşim geçmiş olsun.Bu biraz karışık bi konu.Doku onarımı devam ediyorsa erken boşalma devam edebilir.Ama tamamen atlatıldıysa geçmişe bağlı psikolojik olabilir.Bir de Dr.Berk Karataş’ın Boodep diye bir programı var incele istersen.
toprak12

Mesaj gönderen toprak12 »

Levotiron yazdı:Kardeşim geçmiş olsun.Bu biraz karışık bi konu.Doku onarımı devam ediyorsa erken boşalma devam edebilir.Ama tamamen atlatıldıysa geçmişe bağlı psikolojik olabilir.Bir de Dr.Berk Karataş’ın Boodep diye bir programı var incele istersen.
Bu hastalıktan yaklaşık 1-2 sene öncesinde başladı ama bu hastalık ile boşalma süresi son zamanlarda daha da azaldı ne yapacağımı bilmiyorum zafer hocaya gittim o da priligy adında bir ilaç yazdı ama sadece geçici çözüm sağlıyor.
moneymaker
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen moneymaker »

toprak12 yazdı:Merhabalar abiler ve kardeşler Eskiye nazaran ağrılarım pek yok cinsel istek sürekli yaşıyorum ereksiyon problemimde yok ancak şu erken boşalmaya çözüm bulamadım bundan dolayı ilişki yaşamaya korkar oldum 1 dakika olmadan boşalıyorum bunun kesin çözümü yok mudur bilen biri yardımcı olabilir mi?

Şimdiden teşekkürler.

Kardesim hastaliktan kurtulduguna sukret bence erken bosalmaya karsi binbirturlu cozum bulunuyor en kotu kremleri var bardaga dolu tarafından bakmak lazim
Imzekken

Mesaj gönderen Imzekken »

moneymaker yazdı:
toprak12 yazdı:Merhabalar abiler ve kardeşler Eskiye nazaran ağrılarım pek yok cinsel istek sürekli yaşıyorum ereksiyon problemimde yok ancak şu erken boşalmaya çözüm bulamadım bundan dolayı ilişki yaşamaya korkar oldum 1 dakika olmadan boşalıyorum bunun kesin çözümü yok mudur bilen biri yardımcı olabilir mi?

Şimdiden teşekkürler.

Kardesim hastaliktan kurtulduguna sukret bence erken bosalmaya karsi binbirturlu cozum bulunuyor en kotu kremleri var bardaga dolu tarafından bakmak lazim
Hastalığı tamamen atlatınca şikayetlerinde ortadan kalkacağını düşünüyorum erken boşalma yapıyor bu hastalık ama sizde 1.2 yıl önce başlamış başka bir sebebide olabilir
ProstatitMuzdaribi

Mesaj gönderen ProstatitMuzdaribi »

erken boşalma semptomlar arasında ama korunmalı ilişkide kısa sürede boşalmak fizyolojikten ziyade psikolojik olabilir. Hiç destek aldınız mı?
bakbak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen bakbak »

toprak12 yazdı:
Levotiron yazdı:Kardeşim geçmiş olsun.Bu biraz karışık bi konu.Doku onarımı devam ediyorsa erken boşalma devam edebilir.Ama tamamen atlatıldıysa geçmişe bağlı psikolojik olabilir.Bir de Dr.Berk Karataş’ın Boodep diye bir programı var incele istersen.
Bu hastalıktan yaklaşık 1-2 sene öncesinde başladı ama bu hastalık ile boşalma süresi son zamanlarda daha da azaldı ne yapacağımı bilmiyorum zafer hocaya gittim o da priligy adında bir ilaç yazdı ama sadece geçici çözüm sağlıyor.
sureyi ne kadara çıkarıyor kullandınız mı?
darkblues
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen darkblues »

Mastürbasyonda boşalmayı geciktirmek prostata zarar verirmi? Veriyorsa ne yapmak lazım iki kere üst üste yapmayın o da zararlı diyorlar.
hepten

Mesaj gönderen hepten »

darkblues yazdı:Mastürbasyonda boşalmayı geciktirmek prostata zarar verirmi? Veriyorsa ne yapmak lazım iki kere üst üste yapmayın o da zararlı diyorlar.
hassas prostat için boşalmayı geciktirmek prostatı zorlayıcı bi harekettir.
mast yaparken ağırdan almak lazım ama boşalacak gibi olup, boşalmayıp masta devam etmek yanlış hareket
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

hepten yazdı:
darkblues yazdı:Mastürbasyonda boşalmayı geciktirmek prostata zarar verirmi? Veriyorsa ne yapmak lazım iki kere üst üste yapmayın o da zararlı diyorlar.
hassas prostat için boşalmayı geciktirmek prostatı zorlayıcı bi harekettir.
mast yaparken ağırdan almak lazım ama boşalacak gibi olup, boşalmayıp masta devam etmek yanlış hareket
O hatayı sürekli yapardım ben ondan oldum dıyede tahmın edıyorum cunku ne zaman o sekılde uzatsam prostat bolgem yanıyordu tabı o zamamlar bilmiyyordum prostatın orda oldugunu ah kafam ahhh
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

Hastalık ile başlayan isteksizlik ereksiyon sorunları tam olarak sizlerde ne kadar zaman sonra normale döndü
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

erdem60 yazdı:Hastalık ile başlayan isteksizlik ereksiyon sorunları tam olarak sizlerde ne kadar zaman sonra normale döndü
Kardeşim tedavi alıyor musun ? En son ne zaman tedavi aldın ?
Soruna gelince de benim istek hastalığın başından beri yok. Ereksiyon gidip geliyor.
Şu ana kadar
5 genta iğne
2 cipro ZAFER OYMAN

2 tavanic ÖZBAY HOCA

2 tetra
2 bactrim
1 piyeloseptil İLKER ÜNSAL

Tedavim de bu şekilde idi. Son tedavim yeni bitti.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Farate
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Farate »

Hergele yazdı:
erdem60 yazdı:Hastalık ile başlayan isteksizlik ereksiyon sorunları tam olarak sizlerde ne kadar zaman sonra normale döndü
Soruna gelince de benim istek hastalığın başından beri yok. Ereksiyon gidip geliyor.
Şu ana kadar
5 genta iğne
2 cipro ZAFER OYMAN

2 tavanic ÖZBAY HOCA

2 tetra
2 bactrim

Şu an durumun nasıl ?
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Değişen pek bir şey yok hocam sorunlar devam ediyor.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

Hergele yazdı:
Şu ana kadar
5 genta iğne
2 cipro ZAFER OYMAN

2 tavanic ÖZBAY HOCA

2 tetra
2 bactrim

Evet bende zafer hoca da tedavi görüyorum bana iğne filan vermedi klindan cipro tedraeoks vermişti çok lökosit yok geçer dedi bı zamandır gidemiyorum
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Hocam sürekli diri tutmaya çalışıyorum kendimi ağrı sızı yanma ilk kürde çok azaldı asıl sorunum isteksizlikti hâla da öyle çok yıpratmaya başladı artık. Geçer elbet geçer de çok can sıkmaya başladı