Peniste hissiyat eksikliği ile bağlantısı olabilir mi? Yardımcı olur musunuz?

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Imyovenus
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Peniste hissiyat eksikliği ile bağlantısı olabilir mi? Yardımcı olur musunuz?

Mesaj gönderen Imyovenus »

Merhaba 21 yaşındayım. Son 5 yıldır cinsel organım herhangi bir zevke karşı duyarlı değil ne mastürbasyonda ne sex sırasında ve cinsel isteksizlik yaşıyorum. Doktorlar psikolojik olduğunu söyleyip duruyor ancak başka bir sebebi olabilir mi? Rektum veya kolon prostata veya bir takım sinire baskı yapma ihtimali var mıdır? Semen analizime bakınca bir doktor varikosel olduğumu söyledi bunun bir bağlantısı var mıdır sizce? Ne yapmalıyım? Devlet hastanesinde süreç çok zor işliyor o yüzden buradan sorup belki daha önce yaşayan birine ulaşabilirim, daha hızlı sonuç alabilirim diye paylaşıyorum.
Imyovenus

Re: Peniste hissiyat eksikliği ile bağlantısı olabilir mi? Yardımcı olur musunuz?

Kendisinin uzmanlık alanı nedir biliyor musunuz? Neden önerdiniz?
yasar12

Re: Peniste hissiyat eksikliği ile bağlantısı olabilir mi? Yardımcı olur musunuz?

Mesaj gönderen yasar12 »

Imyovenus yazdı:Merhaba 21 yaşındayım. Son 5 yıldır cinsel organım herhangi bir zevke karşı duyarlı değil ne mastürbasyonda ne sex sırasında ve cinsel isteksizlik yaşıyorum. Doktorlar psikolojik olduğunu söyleyip duruyor ancak başka bir sebebi olabilir mi? Rektum veya kolon prostata veya bir takım sinire baskı yapma ihtimali var mıdır? Semen analizime bakınca bir doktor varikosel olduğumu söyledi bunun bir bağlantısı var mıdır sizce? Ne yapmalıyım? Devlet hastanesinde süreç çok zor işliyor o yüzden buradan sorup belki daha önce yaşayan birine ulaşabilirim, daha hızlı sonuç alabilirim diye paylaşıyorum.
Varikosel seviyesine gore testosteron dusurur. Bir total testosteron ve servest testosteron estradiol olcturun. Fsh ve lh de baktirin. Varikoseliniz derecesi nedir soylediler mi?
Imyovenus

yasar12 yazdı:
Varikosel seviyesine gore testosteron dusurur. Bir total testosteron ve servest testosteron estradiol olcturun. Fsh ve lh de baktirin. Varikoseliniz derecesi nedir soylediler mi?

Hayır maalesef. Söylediğiniz testleri nereden yaptırabilirim, ne anlam ifade ediyorlar?
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

Imyovenus yazdı:
yasar12 yazdı:

Hayır maalesef. Söylediğiniz testleri nereden yaptırabilirim, ne anlam ifade ediyorlar?
Kardeş sen bi forumu oku istersen
yasar12

Mesaj gönderen yasar12 »

efervesan yazdı:
Imyovenus yazdı:
yasar12 yazdı:

Kardeş sen bi forumu oku istersen
Kardesim herhangi bi hastane veya laboratuvarda baktirabilirsin. Testosteron testiste uretilen erkeklik hormonu oluyor bikiyorsundur zaten total ve serbest bunlar olcer ve cinsel istek seviyesiyle dogrudan alakali. Fsh ve lh da beyindeki hipofiz bezinden salgilanir ve sperm hucrelerinin ve testosteronun uretilmesi emrini testislwre iletir. Bunlara baktir sonuclari doktora goster. Varikosel icinde muayene ol. Eger maddi olarak sorunun yoksa istanbulda cuneyd sevinc var varikosel konusunda en iyisi bence. Ama sorunun baska bir sey de olabilir. Ama ilk bu secenekleri elemeni tavsiye ederim
Cooper
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Cooper »

Roaccutane, Finasteride veya herhangi bir anti-depresan ilaç kullandıysan bu yan etkiler olabilir. Bende olduğu gibi (R.O.5 sene once kullandim).
Ya da prostat iltihabin var, git doktora rektal muayene ile kontrol etsin prostatini, ödem varsa anlar zaten elleyince diye dusunuyorum.
Yedek
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Yedek »

Cooper ın dediği gibi bu ilaçlardan birini kullandın mı ? İkimiz de roaccutane mağduruyuz