Ereksiyon için öneriler

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Ereksiyon için öneriler

Mesaj gönderen red »

total testosteronum 600. boşalma sıklığını artırdığımda ereksiyon zayıflıyor.
cinsel perhiz yaptığımda eskisi gibi iyi oluyor.
aslında mesele teorik olarak prostatit bittikten sonra bile hasarlı olan sinir ve kanalların iyileşmesi zaman alıyor.
biz sık boşaldıkça bu hasarlı sinirler baskı altında kalıyor ve ereksiyon zayıflıyor.
bu nedenle cinsel perhizin ereksiyon sorunu çözümünde etkisi gözardı edilmemeli..
Destinyisunfortunate
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Ereksiyon için öneriler

Mesaj gönderen Destinyisunfortunate »

Miram42 yazdı:
Destinyisunfortunate yazdı:
Opyeni yazdı:Ereksiyonu sorunu olan arkadaşların mutlaka testesteron ölçümü yaptırması gerekir onun dışında anlık çözüm için epimediumlu macun en etkilisi.
Benim total 357, yaş 29. Bende sorun var. Eskisi gibi anında dikelmiyor, kendin kaldırmak için uğraşman lazım. Bir de genelde boşalırken hafif bir yanma oluyor hala.
Benim total testosteron 1, 28 çıkmıştı. Nebido denen 250'lilik bir iğne verdi. Ereksiyon sıkıntım hala var. Yıllar önce kanlı idrar ile başlayan macera şuan yanma ve kısmi ereksiyın sorunu şeklinde devam ediyor. Asıl neden isteksizlik bu ereksiyon sorununa neden bana göre. Vigamaxx bu sorunu çözüyor diyorlar. Bu konu da güvenilir kaynaktan nasıl elde edebiliriz? Yardım edecek bir arkadaş yok mu?
Tam olarak isteksizlik diyemeyiz ama bir nebze acı diyebiliriz belki, en azından benim açımdan. Birçok kez bahsettim, hastalık çıkmadan önce en ufak uyarıcıda arşa yükseliyordu, lakin şimdi kendim kurcalamadıkça en sağlam uyarıcı gelse bile tık yok. Hastalığın neden olduğu bariz. Bana Lifta verdi doktorum. Bir tanesi pek işe yaramadı, iki tane alıyorum ben. Oradaki kanlanmayı artırdığı günbegün açık. Bizim fabrikada 24’lük, çıtır bir İK’cı var örneğin, hastalık başladıktan sonra ona bile kalkmıyordu, şimdi hatunu görünce deli fişek moduna geçiyor yine. :lol:
Erkeklerin Bambaşka Bir Boyuta Geçmesi: Prostatit