SARI MENİ AĞRILI BOŞALMA CİNSEL İSTEKSİZLİK

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
yigitozalp

SARI MENİ AĞRILI BOŞALMA CİNSEL İSTEKSİZLİK

Mesaj gönderen yigitozalp »

ARKADAŞLAR MENİM SÜREKLİ SARI GELİYO VE SON ZAMANLAR BAYA Bİ CİNSEL İSTEKSİZLİK VAR YANMA HİSSİDE VAR PROSTATİT BELİRTİSİMİ BUNLAR SİZLER NASIL ÇÖZDÜNÜZ
cihanovel
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: SARI MENİ AĞRILI BOŞALMA CİNSEL İSTEKSİZLİK

Mesaj gönderen cihanovel »

Bosalirken yanma varsa %90 prostatit semptomudur. Meni ara sira sarimtrak olabilir ama sürekliyse meni yollari iltihabi = prostatit
yigitozalp

cihanovel yazdı:Bosalirken yanma varsa %90 prostatit semptomudur. Meni ara sira sarimtrak olabilir ama sürekliyse meni yollari iltihabi = prostatit
hocam ereksiyon sorunumda var odamı prostatitsel bi durum
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Kardeş bu hastalık öyle pis bşr haftalık ki araştırdıkça anlayacaksınız
yigitozalp

efervesan yazdı:Kardeş bu hastalık öyle pis bşr haftalık ki araştırdıkça anlayacaksınız
hocam iki üç senedir çekiyorum zaten bu hastalığı
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

Ereksiyon sorunu bende de var.yaşamın hiç tadı kalmaadi ne cinsel istek var ne ereksiyon bitik durumdayım.erken boşalma sorunu da var bende.ne biçim hastalikmis bu ya
umutsuz123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen umutsuz123 »

yigitozalp yazdı:ARKADAŞLAR MENİM SÜREKLİ SARI GELİYO VE SON ZAMANLAR BAYA Bİ CİNSEL İSTEKSİZLİK VAR YANMA HİSSİDE VAR PROSTATİT BELİRTİSİMİ BUNLAR SİZLER NASIL ÇÖZDÜNÜZ
Benimde iki yıldır aynı kardeşim ama bi kısım sarı bi kısım beyaz.ereksıyon beni pek etkilemedi.birazda psikolojik etkide var bence ereksıyonda
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

umutsuz123 yazdı:
yigitozalp yazdı:ARKADAŞLAR MENİM SÜREKLİ SARI GELİYO VE SON ZAMANLAR BAYA Bİ CİNSEL İSTEKSİZLİK VAR YANMA HİSSİDE VAR PROSTATİT BELİRTİSİMİ BUNLAR SİZLER NASIL ÇÖZDÜNÜZ
Benimde iki yıldır aynı kardeşim ama bi kısım sarı bi kısım beyaz.ereksıyon beni pek etkilemedi.birazda psikolojik etkide var bence ereksıyonda
Aslında doğru takıntı yaptığımız için de oluyor ama erken boşalma sorunu o da psikolojik mi acaba
umutsuz123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen umutsuz123 »

erdem60 yazdı:
umutsuz123 yazdı:
Aslında doğru takıntı yaptığımız için de oluyor ama erken boşalma sorunu o da psikolojik mi acaba
Ilk başta benimde öyleydi kalksın diye uğraşana kadar geliyor meni.ben dusunmeyerek atlattım çokta kısa sürdü benimki psıkolojıktı ama azda olsa hala ereksiyona etkisi oluyor arada.doktorların yazılarındada var mastumasyon yaparken ereksıyonu düşünmeyin diyor
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

umutsuz123 yazdı:
erdem60 yazdı:
umutsuz123 yazdı: Benimde iki yıldır aynı kardeşim ama bi kısım sarı bi kısım beyaz.ereksıyon beni pek etkilemedi.birazda psikolojik etkide var bence ereksıyonda
Ilk başta benimde öyleydi kalksın diye uğraşana kadar geliyor meni.ben dusunmeyerek atlattım çokta kısa sürdü benimki psıkolojıktı ama azda olsa hala ereksiyona etkisi oluyor arada.doktorların yazılarındada var mastumasyon yaparken ereksıyonu düşünmeyin diyor
Mastürbasyon zararlı diyen de var
yigitozalp

sorun devam ediyor
Cooper
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Cooper »

Bahsettiğiniz sorunların hepsi prostatla alakalı. İngilizce bir araştırma ile zaten 1 dakika içinde hepsini öğrenebilirsiniz. Tedavi olun, lökosit ölçtürün. Masajla iltihabı iyileştirmeye çalışın.
Bulutbey

Mesaj gönderen Bulutbey »

erdem60 yazdı:Ereksiyon sorunu bende de var.yaşamın hiç tadı kalmaadi ne cinsel istek var ne ereksiyon bitik durumdayım.erken boşalma sorunu da var bende.ne biçim hastalikmis bu ya

aynı sorunlar bendede var kardeşim dünyam zindan iki senedir işimden malımdan ailemden olacağım psikolojim bitti artık
Nightangel33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Nightangel33 »

Şu meninin sarı olması kısmında şöyle mi anlıyorsunuz normalde menş çıkınca sarıya daha yakın beyaz bir peçetinin üstünde tam anlamıyla sarıya dönüyor bende sizde de oluyor mu?