Aşırı ve sık boşalma hk.

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Aşırı ve sık boşalma hk.

Mesaj gönderen kadir »

asosyal yazdı:
kadir yazdı:
asosyal yazdı: Abi o dediğini geçen sene uyguladım 15 gün de 1 Masturbasyon ile Nisan ayına kadar 1 yıl iyi idim ancak son 7 aydır ilaç kullanmadan duramıyorum her türlü sıkıntı bu hastalık
Asosyal, en son prostat sivisini ne zaman olcturdun?
Ayda 1 bakıyor doktorum zaten 2 hafta da 1 gidiyorum Samsun a tahliller temiz, ultrasonda şişliği görüyor ve parmak atınca çok miktarda meni geliyor kendi de şaşırıyor
Prostat sivisini, lamin uzerine damlatip mikroskop altinda bakiyormu?
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

kadir yazdı:
asosyal yazdı:
kadir yazdı: Asosyal, en son prostat sivisini ne zaman olcturdun?
Ayda 1 bakıyor doktorum zaten 2 hafta da 1 gidiyorum Samsun a tahliller temiz, ultrasonda şişliği görüyor ve parmak atınca çok miktarda meni geliyor kendi de şaşırıyor
Laboratuvar yolladı oradan baktılar
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

asosyal yazdı:
kadir yazdı:
asosyal yazdı: Ayda 1 bakıyor doktorum zaten 2 hafta da 1 gidiyorum Samsun a tahliller temiz, ultrasonda şişliği görüyor ve parmak atınca çok miktarda meni geliyor kendi de şaşırıyor
Cama damlattilarmi?
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

kadir yazdı:
asosyal yazdı:
kadir yazdı: Prostat sivisini, lamin uzerine damlatip mikroskop altinda bakiyormu?
Cama damlattilarmi?
Evet abi sonuçlar da doktor normal dedi bir şey bulamadı
opulentia
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen opulentia »

tornografi yazdı:
opulentia yazdı:Ben suan cok iyiyim cok şükür hatta baba oluyorum esim 6 haftalık hamile.evlendikten sonra iyilesme surecim hızlandı ben cinsel perhiz yaptim 45 gün hic boşalmadim.Ayda bir kere bile olsa masturbasyon nuks ettiriyor ama ust uste 3 gun normal cinsel iliskiye girsem bile sorun olmuyor.bu hastaligin en buyuk dusmani masturbasyon veya oral sexle bosalmadir.ve ne olursa olsun cinsel iliskide bile olsa sirt ustu yatarken veya otururken bosalmiycaksiniz.artik kahve icebiliyorum hafif baharat sorun olmuyor.ama acı ve asitli icecekler hala sorun onlardan uzak duruyorum hic bir ilac kullanmıyorum ayda 2 kere lokosit ölçüturuyorum cok küçük bir oynama olursa sadece bir tane igne oluyorum gerek duyarsam.bu hastalikta en son duzelen sey sık idrar bende oyle oldu her sey duzeldikten sonra idrar duzene girdi.
opulentia ben de hep yatarak boşalıyodum. sadece banyoda ayakta boşalsam daha faydalı olur diyebilir miyiz. evli değilim kız arkadaşım bakire.
Hocam kendi tecrübelerime ve yurtdışındaki forumlardan okudugum kadarı ile nonbakteriyel prostatitte ilişki dışında boşalmak zararli hocam.Benim doktorumda bana masturbasyon yap dedi denedim iyi gelmedi.Baska bir kadinda beni iliski dışında baska bir sekilde bosaltsa bile surekli nuks yaşadım.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

asosyal yazdı:
kadir yazdı:
asosyal yazdı: Laboratuvar yolladı oradan baktılar
Cama damlattilarmi?
Hastalik basindan beri lokosit normal ise nonbakteriel tip kategori IIIB denilen tip olabilirsin. Yok eger lokosit varda antibiyotik tedavisinden sonra normale donduyse semptomlar devam ediyorsa doku hasari iyilesme sureci 6 ay,1yil surer.
tornografi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen tornografi »

opulentia yazdı:
tornografi yazdı:
opulentia yazdı:Ben suan cok iyiyim cok şükür hatta baba oluyorum esim 6 haftalık hamile.evlendikten sonra iyilesme surecim hızlandı ben cinsel perhiz yaptim 45 gün hic boşalmadim.Ayda bir kere bile olsa masturbasyon nuks ettiriyor ama ust uste 3 gun normal cinsel iliskiye girsem bile sorun olmuyor.bu hastaligin en buyuk dusmani masturbasyon veya oral sexle bosalmadir.ve ne olursa olsun cinsel iliskide bile olsa sirt ustu yatarken veya otururken bosalmiycaksiniz.artik kahve icebiliyorum hafif baharat sorun olmuyor.ama acı ve asitli icecekler hala sorun onlardan uzak duruyorum hic bir ilac kullanmıyorum ayda 2 kere lokosit ölçüturuyorum cok küçük bir oynama olursa sadece bir tane igne oluyorum gerek duyarsam.bu hastalikta en son duzelen sey sık idrar bende oyle oldu her sey duzeldikten sonra idrar duzene girdi.
opulentia ben de hep yatarak boşalıyodum. sadece banyoda ayakta boşalsam daha faydalı olur diyebilir miyiz. evli değilim kız arkadaşım bakire.
Hocam kendi tecrübelerime ve yurtdışındaki forumlardan okudugum kadarı ile nonbakteriyel prostatitte ilişki dışında boşalmak zararli hocam.Benim doktorumda bana masturbasyon yap dedi denedim iyi gelmedi.Baska bir kadinda beni iliski dışında baska bir sekilde bosaltsa bile surekli nuks yaşadım.
anladım hocam benimki bakteriyel.
bmx

Mesaj gönderen bmx »

Kc34 yazdı:
bmx yazdı:Bu prostatın küçücük boyu var türlü türlü huyu var.Bende uzun süre boşalmayınca şişti prostat zafer hocada haftada 2 kere boşalacaksın dedi
1-2 lökosit var.Boşalmayı düzenleyince yanma geçti şimdilik şişlik inmedi indirmek için uğraşıyorum.
Şiş pat diye inmez bol su iç hareketsiz yaşamdan uzaklaş hareket et bol bol. Tuzu çok tüketiyorsanda azalt tuz vücütta ödem yapar.
Haklısın sıcak su yapıyorum yürüyüş yapıyorum. Yüzmeye başladım haftada 3 gün düzenli yüzücem bakalım neler olacak
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

bmx yazdı:
Kc34 yazdı:
bmx yazdı:Bu prostatın küçücük boyu var türlü türlü huyu var.Bende uzun süre boşalmayınca şişti prostat zafer hocada haftada 2 kere boşalacaksın dedi
1-2 lökosit var.Boşalmayı düzenleyince yanma geçti şimdilik şişlik inmedi indirmek için uğraşıyorum.
Şiş pat diye inmez bol su iç hareketsiz yaşamdan uzaklaş hareket et bol bol. Tuzu çok tüketiyorsanda azalt tuz vücütta ödem yapar.
Haklısın sıcak su yapıyorum yürüyüş yapıyorum. Yüzmeye başladım haftada 3 gün düzenli yüzücem bakalım neler olacak
Spora başladım ardından buhar odası sauna baya iyi geliyor ertesi gün bi masturbasyon yapmıştım baya da tazyikli çıkmıştı şaşırmıştım :)))
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Surda yazilanlarin cogunu doktorlar bilmez az okuyun sabredin uygulayin sunlari ayrica kafaniz orda yasamayin stres herseyi tetikler bunu unutmayin
opulentia

Mesaj gönderen opulentia »

Hocam soru cevap seklinde burda verilen tavsiyeler bir genellemeden ibarettir.Tam olarak doğru olan bence stresten uzak durmak sicak su banyolari ve perhiz bunlarin kesinlikle sart oldugunu düşünüyorum.bunun dışındaki takviye vb tavsiyeleri uygulayip size en iyi gelen yolu yine siz bulacaksiniz.Hastaligin iyilesme sekli kisiden kişiye değişiyor.Bana iyi gelen sana iyi gelmeyebilir.Bu hastalık sabir istiyor ozveri istiyor evet maddi olarak külfetli bir hastalık.Ama asla bu hastaligin çaresiz oldugunu düşünmüyorum kimsede düşünmesin.Down olup bağışıklık sisteminizi zayiflatmamaniz gerekiyor.Kronik baş agrim vardi benim ve böyle bir sürüde hasta tanidim.Inanin ki kronik prostatitte çekilen acı bunun 3 te 1 i değil.Kronik hastalık vücudun neresinde olursa olsun insani cok yoran ve sosyal hayattan koparan bir durum.Oncelikle daha beterinden koruduğu için Allah a şükredelim.Hastalik nuksmu ediyor yoksa bizmi nuks ettiriyoruz bunu ayirt etmek cok onemli.Bu hastaliktan kurtulan doktora tatlilar alan bir sürü hasta gördüm.Sadece bunun uzun bir yol olduğunu bilmek gerekiyor.Benim hayatimdan neredeyse 2 sene aldı.Demek ki kaderimizde bu varmış.Eger ki kendimize iyi gelen seyleri bulursak ilk basta hastalığın etkilerini sifirlayamasakta belli bir sınırda kontrol etmemize yetiyor.Doktor seçimi çok önemli bir doktora inanmak onunla devam etmek gerektigini düşünüyorum.Psikolojik destek almak ozellikle agri kesici etkileri olan antidepresanlar kullanmakta iyi bir seçenek.Iyilesen arkadaslarinda forumda kalmasi ve tecrubesiz hastalara yol göstermesi gerekiyor ve burda benden 10 kat tecrübeli abilerimiz arkadaslarimiz var.unutmayalim arkadaslar insan pes ederse kaybeder.moralinizi yuksek tutun çaresiz değiliz bunun ornekleri var.Allah hepimizin yardimcisi olsun.
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

kadir yazdı:
asosyal yazdı:
kadir yazdı: Cama damlattilarmi?
Hastalik basindan beri lokosit normal ise nonbakteriel tip kategori IIIB denilen tip olabilirsin. Yok eger lokosit varda antibiyotik tedavisinden sonra normale donduyse semptomlar devam ediyorsa doku hasari iyilesme sureci 6 ay,1yil surer.
Başından beri non-bakteriyel abi ilaç tedavisi kesilince tekrar başlıyor çok tuhaf bir hastalık Allah cümlemize yardımcı olur inşallah
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

asosyal yazdı:
kadir yazdı:
asosyal yazdı: Evet abi sonuçlar da doktor normal dedi bir şey bulamadı
Başından beri non-bakteriyel abi ilaç tedavisi kesilince tekrar başlıyor çok tuhaf bir hastalık Allah cümlemize yardımcı olur inşallah
Evet asosyal,
Iste en zor tedavi bu.. prostat sekresyonunda lokosit ve bakteri gorunmemesi. Bu olgularda genellikle yine antibiyotik tedavisi uygulanir.Patojen bulgusu olmadigi halde antibiyotikten fayda gorulur. Fakat lokosit gorulmedigi icin periyodik kontrolu yapma imkani yoktur.Bu patogenezde semptomlar yine klasik bakteriyel kr prostatit semptomlariyla aynidir.
bmx

Mesaj gönderen bmx »

asosyal yazdı:
kadir yazdı:
asosyal yazdı: Evet abi sonuçlar da doktor normal dedi bir şey bulamadı
alerji testi yada hormon testi yaptırdın mı büyük ihtimal başka bir sorunun yansıması olabilir.
tornografi

bakterinin mevcut olmadığı bir organa antibiyotik neden iyi gelsin anlamıyorum. non-bakteriyel prostatit teşhisi konulan arkadaşlar gerçekten non-bakteriyel olduklarından emin olması gerek bence.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Ben antibiyotigin iyi geldigi durumlarda non bakteriyel oldugunu dusunmem acikcasi
paradigma

Mesaj gönderen paradigma »

nedenini biliyormusun , en buyuk dusman oral sex veya masturbasyon demistin , neden boyle dusunuyorsun ? oral sexin ne zarari olabilirki ? tukuruk penisten iceriye girer ve prostatin flarasini bozar diyemi diyorsun ?
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

Ya o tükürük içeri girer diye değil mikrop bulaşır diye öyle diyor ağızda binlerce bakteri var ama tak bi prezervatf öyle sakso çektirin sizde
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

bmx yazdı:
asosyal yazdı:
kadir yazdı: Hastalik basindan beri lokosit normal ise nonbakteriel tip kategori IIIB denilen tip olabilirsin. Yok eger lokosit varda antibiyotik tedavisinden sonra normale donduyse semptomlar devam ediyorsa doku hasari iyilesme sureci 6 ay,1yil surer.
alerji testi yada hormon testi yaptırdın mı büyük ihtimal başka bir sorunun yansıması olabilir.
Hayır kardeşim göbek altında, bel çevresinde sürekli ağrı ilaç kesilince ağrı başlıyor
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

tornografi yazdı:bakterinin mevcut olmadığı bir organa antibiyotik neden iyi gelsin anlamıyorum. non-bakteriyel prostatit teşhisi konulan arkadaşlar gerçekten non-bakteriyel olduklarından emin olması gerek bence.
Nonbakteriyel denmesi bana gore, patojenin var oldugu halde görunmemesidir. Mikropsuz demek degildir.Cok büyuk bir olasilikla
patojenin biofilm olusturmasi yada kalsifikasyon icinde saklanmasi olayidir.O yuzden antibiyotik kullanildiginda semptomlar azalmaktadir.
tornografi

kadir yazdı:
tornografi yazdı:bakterinin mevcut olmadığı bir organa antibiyotik neden iyi gelsin anlamıyorum. non-bakteriyel prostatit teşhisi konulan arkadaşlar gerçekten non-bakteriyel olduklarından emin olması gerek bence.
Nonbakteriyel denmesi bana gore, patojenin var oldugu halde görunmemesidir. Mikropsuz demek degildir.Cok büyuk bir olasilikla
patojenin biofilm olusturmasi yada kalsifikasyon icinde saklanmasi olayidir.O yuzden antibiyotik kullanildiginda semptomlar azalmaktadir.
kesinlikle katılıyorum hocam. zafer oymanın bir videosunu izlemiştim ve benim söylediğimi söylemişti. "mikrop bulunamıyor ama ne hikmetse antibiyotik veriyoruz şikayetleri geçiyor bu hastanın" demişti.

bence bu hastalarda mevcut görüntüleme teknikleriyle prostatta, böbrekte, mesanede taşlar araştırılmalı. okuduğum bir makalede ultrasongrafiyle küçük taşların görülemediği yazıyordu. hatta bir tanesinde de idrar yolu enfeksiyonunun prostatite çevirmesi tamamen kalsifikasyonlara bağlanmıştı.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

O yuzden en mantikli yontem lokosit kontrollu ampirik tedavi yaziyoruz bol bol ama uygulayan yok millet kafasina gore antibiyotik almaya devam
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Pipiniz artik dunyanin merkezini gostermeye baslayinca is isten gecicek
gokhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen gokhan »

KRONİK BAKTERİYEL eRos'rA'riT - ANKEM SLM BU ISMINI VERDIGIM BASLIGI GOOGLEDEN ARATIN BUCA DEVLET HASTANESINDEKİ OROLOJI BOLUMU VE INTANIYE BOLUMNUN CALISMASI SONUUNDA 22 PIROSTATIT HASTA UZERINDEKİ SONUC CALISMASININ ACIKLAMASINI YAPMIS KOLAYA YAPISDIR YAPAMADIM ANLASILIR BIRSEKILDE SONUCUN INTANIYEDEN GECDIGINI ANLADIM BEN
gokhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen gokhan »

KRONİK BAKTERİYEL eRos'rA'riT - ANKEM SLM BU ISMINI VERDIGIM BASLIGI GOOGLEDEN ARATIN BUCA DEVLET HASTANESINDEKİ OROLOJI BOLUMU VE INTANIYE BOLUMNUN CALISMASI SONUUNDA 22 PIROSTATIT HASTA UZERINDEKİ SONUC CALISMASININ ACIKLAMASINI YAPMIS KOLAYA YAPISDIR YAPAMADIM ANLASILIR BIRSEKILDE SONUCUN INTANIYEDEN GECDIGINI ANLADIM BEN