Aşırı ve sık boşalma hk.

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Dragon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Re: Aşırı ve sık boşalma hk.

Mesaj gönderen Dragon »

Arkadaşlar evli olmayan kardeşlerimiz ne yapmalı haftada bir boşalma ve bide oturarak felan boşalmayın demişsiniz Peki hangi şekilde boşalalım bari bilelim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Dragon yazdı:Arkadaşlar evli olmayan kardeşlerimiz ne yapmalı haftada bir boşalma ve bide oturarak felan boşalmayın demişsiniz Peki hangi şekilde boşalalım bari bilelim
Ayakta ejekülasyon olmak daha iyi prostati yormaz meni rahat cikar.
Ali1453
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Ali1453 »

Nando06 yazdı:Boşaldıktan hemen sonra ağrılar bir kaç saat kayboluyor sonra yeniden devam bunun nedeni nedir peki?
evet aynen boşaltıktan sonra 1 ğün boyunca hiç birşeyim kalmıyor
blackrow67
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen blackrow67 »

Sıcak su banyosu esnasında yapılsa nasıl olur ki?
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

Kadir abi senide rahatsız ediyorum kusura bakma ben beş altı gündür boşalmıyorum idrardan sperm bazen geliyor görünür şekilde idrar yolundan çıkarken dokuya değdigini hissediyorum ve birazcık Ağrı yapıyor sizce doku onarımım hala devam mu bide neden sperm gelir ki insanda bide yaşım 23
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Dragon yazdı:Kadir abi senide rahatsız ediyorum kusura bakma ben beş altı gündür boşalmıyorum idrardan sperm bazen geliyor görünür şekilde idrar yolundan çıkarken dokuya değdigini hissediyorum ve birazcık Ağrı yapıyor sizce doku onarımım hala devam mu bide neden sperm gelir ki insanda bide yaşım 23
Prostatitin bir adida prostat nezlesidir normal salgi bazen burun nezlesi gibi istemsiz olarak gelebilir. Tedavi olunca geciyor.
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

Kadir abim iki ay bile olmadı lökositin 1-2 de olalı çok erken degil mi akıntı ve agrıların hemen geçmesi için ve dikkat ediyorum zafer hocanın muayenesi işe yarıyor bir anda geçirmesi mantıklı degil bu konuda haklısınız abilerim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Dragon yazdı:Kadir abim iki ay bile olmadı lökositin 1-2 de olalı çok erken degil mi akıntı ve agrıların hemen geçmesi için ve dikkat ediyorum zafer hocanın muayenesi işe yarıyor bir anda geçirmesi mantıklı degil bu konuda haklısınız abilerim
Tabiki kardesim daha cok erken biraz sabirli olun hepsi zamanla gececektir.
Dragon

Mesaj gönderen Dragon »

Çok saol abicim bide abi önceden gelen akıntı baya yakıyordu artık az yakıyor bu neye işarettir
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Dragon yazdı:Çok saol abicim bide abi önceden gelen akıntı baya yakıyordu artık az yakıyor bu neye işarettir
Tedavi oldukca iyiye gidiyor demektir.
Eyupsab
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Eyupsab »

kader48 yazdı:
blackmuhrip yazdı:
opulentia yazdı:Ben suan cok iyiyim cok şükür hatta baba oluyorum esim 6 haftalık hamile.evlendikten sonra iyilesme surecim hızlandı ben cinsel perhiz yaptim 45 gün hic boşalmadim.Ayda bir kere bile olsa masturbasyon nuks ettiriyor ama ust uste 3 gun normal cinsel iliskiye girsem bile sorun olmuyor.bu hastaligin en buyuk dusmani masturbasyon veya oral sexle bosalmadir.ve ne olursa olsun cinsel iliskide bile olsa sirt ustu yatarken veya otururken bosalmiycaksiniz.artik kahve icebiliyorum hafif baharat sorun olmuyor.ama acı ve asitli icecekler hala sorun onlardan uzak duruyorum hic bir ilac kullanmıyorum ayda 2 kere lokosit ölçüturuyorum cok küçük bir oynama olursa sadece bir tane igne oluyorum gerek duyarsam.bu hastalikta en son duzelen sey sık idrar bende oyle oldu her sey duzeldikten sonra idrar duzene girdi.
Allah analı babalı büyütsün hocam. Hocam doğal yollardan mı oldu çocuğunuz yoksa tüp bebek falan mı?
Bu dediğinize bende katılıyorum. Cinsel birleşme ile olan boşalma,ile masturbasyon ile olan boşalma arasında çok fark var. Kesinlikle...

Elle boşalma ile cinsel ilişki ile boşalma arasında fark nedir ?
Elle boşalırken dikakt etme hijyen şartı ile ....
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Eyupsab yazdı:
kader48 yazdı:
blackmuhrip yazdı:
Allah analı babalı büyütsün hocam. Hocam doğal yollardan mı oldu çocuğunuz yoksa tüp bebek falan mı?
Bu dediğinize bende katılıyorum. Cinsel birleşme ile olan boşalma,ile masturbasyon ile olan boşalma arasında çok fark var. Kesinlikle...

Elle boşalma ile cinsel ilişki ile boşalma arasında fark nedir ?
Elle boşalırken dikakt etme hijyen şartı ile ....
Cinsel iliski esnasinda duyulan haz ve bunun sonucunda acilan gevseyen üriner sistemde meni atimi zorlanmadan cikar. Tüm ejekulasyon sistemi rahat atım icin hazirdir. Masturbasyonda ise bu heyecani yakalamak dogal olarak mumkun degildir. El ile yapilan ejekulasyon prostatı ve uriner sistemi ve hasta dokuyu zorlar. Yanmalarin ve agrilarin artişi bu mastr olayinda sık görülür. Fark budur.
Fenerlim124
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Fenerlim124 »

Ben askere gidene kadar hicbi cinsel sorunum yoktu taki askerde hergun 3 4 kere masturbasyon yaptktan sonra hersey basladı bosalırken agrı yanma taziksiz bosalma makat agrısı bosalırken hic zevk alamama sertlesme problemi falan iste ne arasan vardı arkadaslar heryolu denedim cok para harcadım 1 adım bile ileri gidemedim 8 yıl ugrastım bu hastalıktan tek kurtulus yolu cinsel perhizdir baska bir yolu yok doktorların dedigine bakmayınn bu hastalıgı kendileri bile bilmiyolar sık bosalmak idrar kontrolunde bozulma yapıyo ve istemsiz kasılma bosalırken agrı yanma ondan yapıyo makat agrısıda dahil gunun herhangi bi saatinde aniden agrı yapıyo bn perhize baslayalı 3 ay oldu hicbi sorunum yok hastalıgı unuttu ruyalnmayla bosaldım 2 kere falan cok keyifli gercekten hicbir agrım sızım yok patlamaya hazr bomba gibiyim herseyden tahrik oluyom 18 yasıma döndüm bianda ama 6 ayı tamamladktan sonra duzene sokmak gerek azı arkadaslar simdi burda dicekler ben yapmaynca cok agrım oluyo bosalnca rahatlıyom idrarıda cok rahat yapıyom dicek evet dogru bndede aynısını yaptı sonra zamanla normale donuyosun soyledigim gibi perhiz yapmazsanz sonsuza kadar bu illetten kurtulmak cok zorr bn her sererinde konuya dalıp soyluyorum millet ne dinliyo ne takıyo hala doktor oyle dedi boyle dedi diyosunuz dedigimi yapın sonra bana dua edersinizz sizin elinizde olan bisey ister deneyin ister denemeyin banane omur boyu cekmektense biraz iradenize hakim olun yeter hadi allah sifa versinn
emreyld
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen emreyld »

Kc34 yazdı:
bmx yazdı:Bu prostatın küçücük boyu var türlü türlü huyu var.Bende uzun süre boşalmayınca şişti prostat zafer hocada haftada 2 kere boşalacaksın dedi
1-2 lökosit var.Boşalmayı düzenleyince yanma geçti şimdilik şişlik inmedi indirmek için uğraşıyorum.
Şiş pat diye inmez bol su iç hareketsiz yaşamdan uzaklaş hareket et bol bol. Tuzu çok tüketiyorsanda azalt tuz vücütta ödem yapar.
aynı sorun bendede var haftada 2 kez boşal dedi antibiyotik yazdı şuan iyi hissediyorum diyet beslenme nasıl bir yol izliyorum son durumun nedir
Ahbikurtulsam25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

Sık idrara gitme ne zaman geçecek. Tuvalete gitmekten biktim 1.5 saatte bir gidiyorum 6 yıldır böyleyim 6 yıl sonra bakteriyel kronik prostatit teşhisi kondu.ilk kur zafer hocadan bir fayda etmedi. Agrım yok gibi .ereksiyon erken bosalma ve sık idrara çıkma problemim var.kurtulursam evleneceğim yoksa zor.
maks

Mesaj gönderen maks »

Ahbikurtulsam25 yazdı:Sık idrara gitme ne zaman geçecek. Tuvalete gitmekten biktim 1.5 saatte bir gidiyorum 6 yıldır böyleyim 6 yıl sonra bakteriyel kronik prostatit teşhisi kondu.ilk kur zafer hocadan bir fayda etmedi. Agrım yok gibi .ereksiyon erken bosalma ve sık idrara çıkma problemim var.kurtulursam evleneceğim yoksa zor.
hangi bakteri çıktı acaba
Ahbikurtulsam25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

Lökosit 10-12 her sahada var , prostat masaji sonrası idrarda da iltihap varmış dedi zafer hoca.
1q2w3e4r5t6y
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen 1q2w3e4r5t6y »

Arkadaşlar benim bi doktorum söyle öneride bulundu 1 hafta sık ilişkide bulun birde haftada 1 ve ya 2 bosal dedi yanlız her iki secenektede sakin tutma kendini denedim haftada 1 veya 2 kez cinsel birliktelik rahatsız etmedi yanlız erken boşalma oluyor bunun içinde krem önerdi onu da kullanıyorum 20 dakika kadar gecikme oluyo Gerçi ben sürekli rahatsız olmuyorum ara ara göbek altı ve şiddetli yanma oluyo idrar sonu daha önceleri böbrekt taşından oluyor diye ne yazıkki sonradan bu hastalık olduğunu öğrendim henüz lokosite hiç batıramadım
Nasip olursa izmirde necmettin hoca muayene olucam hepimize rabbim şifalar versin
freddy310

Mesaj gönderen freddy310 »

Bu aşırı ve sık boşalma bende de kötü oluyordu. İdrar debim düşüyordu, prostat irrite oluyor sanırım. Geç boşalınca da kötü sonuçlar alıyordum. Perhiz yapıp hemen boşalmak gerek.
freddy310

arapfaik yazdı:
freddy310 yazdı:Bu aşırı ve sık boşalma bende de kötü oluyordu. İdrar debim düşüyordu, prostat irrite oluyor sanırım. Geç boşalınca da kötü sonuçlar alıyordum. Perhiz yapıp hemen boşalmak gerek.
Sana tavsiyem böyle bir sorunun varsa sıcak suya otururken boşalmak olur. Boşalmak için boşalma. Libido yükseksen alet dıng diye durduk yere şahlanıyorsa daha kaliteli olabilir. Partnerin varsa boşaldıktan sonra sıcak suda oturabilirsin. Mastsa dediğimi dene.
Teşekkürler tavsiye için hocam. Pazartesi ilaçlara başlayacağım, o zaman sıcak suya otururum, antibiyotikler daha iyi girer prostata.
mertianss
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen mertianss »

1q2w3e4r5t6y yazdı:Arkadaşlar benim bi doktorum söyle öneride bulundu 1 hafta sık ilişkide bulun birde haftada 1 ve ya 2 bosal dedi yanlız her iki secenektede sakin tutma kendini denedim haftada 1 veya 2 kez cinsel birliktelik rahatsız etmedi yanlız erken boşalma oluyor bunun içinde krem önerdi onu da kullanıyorum 20 dakika kadar gecikme oluyo Gerçi ben sürekli rahatsız olmuyorum ara ara göbek altı ve şiddetli yanma oluyo idrar sonu daha önceleri böbrekt taşından oluyor diye ne yazıkki sonradan bu hastalık olduğunu öğrendim henüz lokosite hiç batıramadım
Nasip olursa izmirde necmettin hoca muayene olucam hepimize rabbim şifalar versin
Necmettin hoca kronik prostatit diye bişey yok diyor artık eskiden prostat masajı falan ilgili biriymiş ama ben geçen sene gittim prostatit geçer kafaya takma diyen doktor olmuş Parana yazık etme bence ama sen bilirsin yine de
1q2w3e4r5t6y
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen 1q2w3e4r5t6y »

Peki abi geçen sene gittin sonuca ulaşamadın mi ve hangi doktoru önerirsin
kmlpr

Mesaj gönderen kmlpr »

arapfaik yazdı:
freddy310 yazdı:Bu aşırı ve sık boşalma bende de kötü oluyordu. İdrar debim düşüyordu, prostat irrite oluyor sanırım. Geç boşalınca da kötü sonuçlar alıyordum. Perhiz yapıp hemen boşalmak gerek.
Sana tavsiyem böyle bir sorunun varsa sıcak suya otururken boşalmak olur. Boşalmak için boşalma. Libido yükseksen alet dıng diye durduk yere şahlanıyorsa daha kaliteli olabilir. Partnerin varsa boşaldıktan sonra sıcak suda oturabilirsin. Mastsa dediğimi dene.
Sicak suyun icinde sakın bosalmayın , prostata, mesaneye, sudaki veya oturdugunuz kuvet icindeki bakterileri gecrirsiniz kaş yaparken göz cikarmayın
kmlpr

Mesaj gönderen kmlpr »

arapfaik yazdı:
kmlpr yazdı:
arapfaik yazdı: Sana tavsiyem böyle bir sorunun varsa sıcak suya otururken boşalmak olur. Boşalmak için boşalma. Libido yükseksen alet dıng diye durduk yere şahlanıyorsa daha kaliteli olabilir. Partnerin varsa boşaldıktan sonra sıcak suda oturabilirsin. Mastsa dediğimi dene.
Sicak suyun icinde sakın bosalmayın , prostata, mesaneye, sudaki veya oturdugunuz kuvet icindeki bakterileri gecrirsiniz kaş yaparken göz cikarmayın
Arkadaşım anladığın şekil çok yanlış :)
Leğen gibi bir şeye oturacak penis suyun içinde kalmıyor.Tecrübe ile sabit boşaldığın zaman mutlu oluyorsun. Hem atımı iyi oluyor, hem bol sperm geliyor. Bende olan şekil bu.
Bunu deneyelim bakalim degisik bir fikir.
freddy310

kmlpr yazdı:
arapfaik yazdı:
Ona dikkat ederim zaten hocam, teşekkürler uyarınız için. :)