ankara doktor tavsiyesi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
hakan5781
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

ankara doktor tavsiyesi

Mesaj gönderen hakan5781 »

arkadaşlar öncelikle herkese geçmiş olsun umarım en kısa zamanda herkes bu illet hastalıktan kurtulur ben 42 yaşındayım evliyim 15-16 yaslarında soğuktan dolayı idrar yolları enfeksiyonu geçirdim tedavide olmadım bel soğukluğu gibi akıntı olmus kendiliğinden de geçmişti yakın zamana kadar sıvı alıp çabuk idrara çıkma dışında şikayetim yoktu iki üç sene öncesinde şüpheli ilişki sonrası belsoğukluğu oldum zorlu bir tedavi sonrası düzeldim çeşit çeşit ilaç verdiler geçti altı ay öncesi sağ testite ağrı başladı beş altı kez ultrason çekilde sadece biri epiditmit dedi antibiyotik verdi hiçbir faydasını görmedim ağrılar apış arasında çoğaldı sandalyede oturamaz hale geldim bu sefer doktor kronık pelvik ağrı dedi agrı makatta yanma ve peniste ağrı olarak devam etti sikayetler gittikçe çoğaldı idrarda yanmadan dolayı tuvalete gitmeye korkar oldum işin ilginç tarafı bu kadar doktor muayenesinde bende idrar kan alan bile olmadı en son maddi şartları zorlayarak(asgari ücretle çalışıyorum) çok bilinen bir özel hastaneye gittim orada idrar kültürü kan ve ultrason sonucu doktor kronik prostatit dedi prostat 24cc psa 0.82 üre32 çıktı 2 kutu cipro ve xatral yazdı peniste yanma ilk günlerde idrarda yanma ilk günlerde arttı ilaç bitmeye yakın azaldı ilaç bitimi faydasını gördüm belki devam ettirir diye tekrar gittim ilaca gerek yok bununla yaşamaya alış bu hastalığın tedavisi zor doktor için zor bi hastalık hasta memnun olmaz doktor memnun olmaz dedi gönderdi ara ara çok hafif penis kökünde yanma çok az idrarda yanma apış arasında bazen az ağrı devam ediyor ağrılarım olduğunda bir aya yakın cinsellik olmadı şu anda cinsellikte sıkıntı yok doktor en az üç günde bir boşal dedi ılık su oturması yapıyorum benim sıkıntım bu hastalık daha fazla ilerlemeden tedavi olmak hem hastalıkla alakalı hemde ankarada çok bütçe aşmayacak şekilde doktor tavsiyesinde bulunursanız sevinirim tekrardan herkese geçmiş olsun acil şifalar dilerim
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: ankara doktor tavsiyesi

Mesaj gönderen Valeri »

hakan5781 yazdı:arkadaşlar öncelikle herkese geçmiş olsun umarım en kısa zamanda herkes bu illet hastalıktan kurtulur ben 42 yaşındayım evliyim 15-16 yaslarında soğuktan dolayı idrar yolları enfeksiyonu geçirdim tedavide olmadım bel soğukluğu gibi akıntı olmus kendiliğinden de geçmişti yakın zamana kadar sıvı alıp çabuk idrara çıkma dışında şikayetim yoktu iki üç sene öncesinde şüpheli ilişki sonrası belsoğukluğu oldum zorlu bir tedavi sonrası düzeldim çeşit çeşit ilaç verdiler geçti altı ay öncesi sağ testite ağrı başladı beş altı kez ultrason çekilde sadece biri epiditmit dedi antibiyotik verdi hiçbir faydasını görmedim ağrılar apış arasında çoğaldı sandalyede oturamaz hale geldim bu sefer doktor kronık pelvik ağrı dedi agrı makatta yanma ve peniste ağrı olarak devam etti sikayetler gittikçe çoğaldı idrarda yanmadan dolayı tuvalete gitmeye korkar oldum işin ilginç tarafı bu kadar doktor muayenesinde bende idrar kan alan bile olmadı en son maddi şartları zorlayarak(asgari ücretle çalışıyorum) çok bilinen bir özel hastaneye gittim orada idrar kültürü kan ve ultrason sonucu doktor kronik prostatit dedi prostat 24cc psa 0.82 üre32 çıktı 2 kutu cipro ve xatral yazdı peniste yanma ilk günlerde idrarda yanma ilk günlerde arttı ilaç bitmeye yakın azaldı ilaç bitimi faydasını gördüm belki devam ettirir diye tekrar gittim ilaca gerek yok bununla yaşamaya alış bu hastalığın tedavisi zor doktor için zor bi hastalık hasta memnun olmaz doktor memnun olmaz dedi gönderdi ara ara çok hafif penis kökünde yanma çok az idrarda yanma apış arasında bazen az ağrı devam ediyor ağrılarım olduğunda bir aya yakın cinsellik olmadı şu anda cinsellikte sıkıntı yok doktor en az üç günde bir boşal dedi ılık su oturması yapıyorum benim sıkıntım bu hastalık daha fazla ilerlemeden tedavi olmak hem hastalıkla alakalı hemde ankarada çok bütçe aşmayacak şekilde doktor tavsiyesinde bulunursanız sevinirim tekrardan herkese geçmiş olsun acil şifalar dilerim
Hastalığın ilk evresinde antibiyotik tedavisi 6 hafta olmalı diye yazıyor kaynaklarda. Keşke cipro ve tetradox 6 hafta devam etseydiniz, antibiyotik iyi gelmiş fakat süre yetersiz olduğu için şikayetlerinizi tam olarak bitirmemiş
hakan5781

Valeri yazdı:
hakan5781 yazdı:arkadaşlar öncelikle herkese geçmiş olsun umarım en kısa zamanda herkes bu illet hastalıktan kurtulur ben 42 yaşındayım evliyim 15-16 yaslarında soğuktan dolayı idrar yolları enfeksiyonu geçirdim tedavide olmadım bel soğukluğu gibi akıntı olmus kendiliğinden de geçmişti yakın zamana kadar sıvı alıp çabuk idrara çıkma dışında şikayetim yoktu iki üç sene öncesinde şüpheli ilişki sonrası belsoğukluğu oldum zorlu bir tedavi sonrası düzeldim çeşit çeşit ilaç verdiler geçti altı ay öncesi sağ testite ağrı başladı beş altı kez ultrason çekilde sadece biri epiditmit dedi antibiyotik verdi hiçbir faydasını görmedim ağrılar apış arasında çoğaldı sandalyede oturamaz hale geldim bu sefer doktor kronık pelvik ağrı dedi agrı makatta yanma ve peniste ağrı olarak devam etti sikayetler gittikçe çoğaldı idrarda yanmadan dolayı tuvalete gitmeye korkar oldum işin ilginç tarafı bu kadar doktor muayenesinde bende idrar kan alan bile olmadı en son maddi şartları zorlayarak(asgari ücretle çalışıyorum) çok bilinen bir özel hastaneye gittim orada idrar kültürü kan ve ultrason sonucu doktor kronik prostatit dedi prostat 24cc psa 0.82 üre32 çıktı 2 kutu cipro ve xatral yazdı peniste yanma ilk günlerde idrarda yanma ilk günlerde arttı ilaç bitmeye yakın azaldı ilaç bitimi faydasını gördüm belki devam ettirir diye tekrar gittim ilaca gerek yok bununla yaşamaya alış bu hastalığın tedavisi zor doktor için zor bi hastalık hasta memnun olmaz doktor memnun olmaz dedi gönderdi ara ara çok hafif penis kökünde yanma çok az idrarda yanma apış arasında bazen az ağrı devam ediyor ağrılarım olduğunda bir aya yakın cinsellik olmadı şu anda cinsellikte sıkıntı yok doktor en az üç günde bir boşal dedi ılık su oturması yapıyorum benim sıkıntım bu hastalık daha fazla ilerlemeden tedavi olmak hem hastalıkla alakalı hemde ankarada çok bütçe aşmayacak şekilde doktor tavsiyesinde bulunursanız sevinirim tekrardan herkese geçmiş olsun acil şifalar dilerim
Hastalığın ilk evresinde antibiyotik tedavisi 6 hafta olmalı diye yazıyor kaynaklarda. Keşke cipro ve tetradox 6 hafta devam etseydiniz, antibiyotik iyi gelmiş fakat süre yetersiz olduğu için şikayetlerinizi tam olarak bitirmemiş
iyi doktor bu işte çok kıymetli belki bu arada mikrop direnç kazanacak falan ısrarla hocam fayda gördüm ilaç tedavisine devam edecekmiyiz dediğimde bilmiyorum ki gerek yok falan dedi tumt tedavisi var düşünebilirsin dedi Allah iyi insanlarla karşılaştırsın
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

Hepimiz az çok alınması gereken tedaviyi biliyoruz, doktorları pek dinlememek gerekiyor.
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

hakan5781 yazdı:
Valeri yazdı:
iyi doktor bu işte çok kıymetli belki bu arada mikrop direnç kazanacak falan ısrarla hocam fayda gördüm ilaç tedavisine devam edecekmiyiz dediğimde bilmiyorum ki gerek yok falan dedi tumt tedavisi var düşünebilirsin dedi Allah iyi insanlarla karşılaştırsın
Ankarada gittiğin doktor kim
hakan5781

efsane2036 yazdı:
hakan5781 yazdı:
Valeri yazdı: Hastalığın ilk evresinde antibiyotik tedavisi 6 hafta olmalı diye yazıyor kaynaklarda. Keşke cipro ve tetradox 6 hafta devam etseydiniz, antibiyotik iyi gelmiş fakat süre yetersiz olduğu için şikayetlerinizi tam olarak bitirmemiş
medical park sedat akyüz
efsane2036

hakan5781 yazdı:
efsane2036 yazdı:
hakan5781 yazdı: iyi doktor bu işte çok kıymetli belki bu arada mikrop direnç kazanacak falan ısrarla hocam fayda gördüm ilaç tedavisine devam edecekmiyiz dediğimde bilmiyorum ki gerek yok falan dedi tumt tedavisi var düşünebilirsin dedi Allah iyi insanlarla karşılaştırsın
medical park sedat akyüz
Masaj yaptı mı muayne üçreti ne kadar
hakan5781

efsane2036 yazdı:
hakan5781 yazdı:
efsane2036 yazdı: Ankarada gittiğin doktor kim
medical park sedat akyüz
yok kardeşim bende ilgisizlikten müzdaribim prostat masajı yapıp sıvıya bakacak düzgün ilgilenecek doktor arıyorum
efsane2036

hakan5781 yazdı:
efsane2036 yazdı:
hakan5781 yazdı: medical park sedat akyüz
yok kardeşim bende ilgisizlikten müzdaribim prostat masajı yapıp sıvıya bakacak düzgün ilgilenecek doktor arıyorum
Alife park hastanesınde mesut tül hoca masaj yapıyor sıvıyı sen özel laboratuvara götür
hakan5781

efsane2036 yazdı:
hakan5781 yazdı:
efsane2036 yazdı: Masaj yaptı mı muayne üçreti ne kadar
Alife park hastanesınde mesut tül hoca masaj yapıyor sıvıyı sen özel laboratuvara götür
Eyvallah teşekkür ederim hocam
Cengiz3636

Bana yardım edin

Mesaj gönderen Cengiz3636 »

Bana yardım edin zor durumdayım özellikle kadir abi
Kronik prostatit hastasıyım
3 senedir hiç birseyim yoktu artık bitmişti kurtulmustum zannetim ama ne yazikki yine başladı
Dayanılmaz bir ağrıyla geldi
İlkinde levent hocaya gitmiştim iğne yaptı
Dünde cüneyt sevince gittim prostat masajı yaptım
Ama ağrıdan zor durdum ve baya bir akıntı geldi
Cüneyt hoca bile şaşırdı dediki baya iltihap var
Ama nedense abiler ağrı kesilmedi inan yerimde duramıyorum hep dolaşıyorum
Acaba prostat masajına devam edimmi ve bu ağrı ne zaman kesilecek
Ellerinizden öper 3 tane küçük kızım var dün ben ağrıdan acıdan ağladım büyük kızımda benimle beraber ağladı moralım altüst olmuş
Acaba ne yapmam lazım çok ağrı yapıyor bende
herdaim32

Mesaj gönderen herdaim32 »

ben de dun prostat masaji yaptim benimde agrilarim artti bazen iyi geliyor bazen kotü geliyor masaj be dende cok sivi geldi sicak su ya otur kardeşim agrilari azaltir stres yapma kardeşim benimde agrilarim oluyor
Cengiz3636

herdaim32 yazdı:ben de dun prostat masaji yaptim benimde agrilarim artti bazen iyi geliyor bazen kotü geliyor masaj be dende cok sivi geldi sicak su ya otur kardeşim agrilari azaltir stres yapma kardeşim benimde agrilarim oluyor
Çok sağol kardeşim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Bana yardım edin

Mesaj gönderen kadir »

Cengiz3636 yazdı:Bana yardım edin zor durumdayım özellikle kadir abi
3 senedir hiç birseyim yoktu artık bitmişti kurtulmustum zannetim ama ne yazikki yine başladı
Ellerinizden öper 3 tane küçük kızım var dün ben ağrıdan acıdan ağladım büyük kızımda benimle beraber ağladı moralım altüst olmuş
Kardesim, öncelikle siz kendi kendinizin dru olacaksınız bunu bir kere bir kenara yazın. İkincisi üretral akintilarda enfeksiyon bulgusu varmı ona bakılacak. Prostat sıvısı, meni ve idrardan bakilması gerekir. Enfeksiyon bulgusu varsa drunuz antibiograma yada lokosit durumuna gore tedavi recete edecek.Bunlari acilen yaptırın ve tedavinize baslayin. Ayrıca bu forumu bastan asağı iyice okuyun.Geçmiş olsun.
Cengiz3636

Re: Bana yardım edin

kadir yazdı:
Cengiz3636 yazdı:Bana yardım edin zor durumdayım özellikle kadir abi
Kardesim, öncelikle siz kendi kendinizin dru olacaksınız bunu bir kere bir kenara yazın. İkincisi üretral akintilarda enfeksiyon bulgusu varmı ona bakılacak. Prostat sıvısı, meni ve idrardan bakilması gerekir. Enfeksiyon bulgusu varsa drunuz antibiograma yada lokosit durumuna gore tedavi recete edecek.Bunlari acilen yaptırın ve tedavinize baslayin. Ayrıca bu forumu bastan asağı iyice okuyun.Geçmiş olsun.
teşekkürler kadir abi bir abi prostat masajı gerçektende faydal olurmu doktorun dediği gibi masajla o iltihap çıkarılırmı birde kadir abi neden bu ağrı nasıl dinecek bendeki septom
Sadece ağrı var ve dolaşan bir ağrı onun dışında cinsellik konusunda diğer konularda hiç bir sıkıntı yaratmıyor bende ama ağrıdan bazen duramıyorum
En azında ağrıyı biraz sabitliyebilsek adına ne yapabiliriz yada ayreten de zafer hocaya da gidiyimmi çünkü Cüneyt hoca düşmanı tanımadan saldırıyor inan kadir abi arada kalmışım bana bir yol gösterin teşekkürler abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Maalesef dr tavsiyesi veremiyorum etik olarak yönetici oldugum icin. Yanlız aldığı tedaviden fayda goren hastalar burada dr tavsiyesi verebilirler.
clark
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen clark »

Ağrılarınız o kadar çoksa zafer hocaya gidin bence ne azından prostat sıvısında lökosit var mı onu öğrenin eğer varsa zaten zafer hoca ona göre antibiyotik verecektir

Cengiz3636 adlı arkadaş için yazdım bunu
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

Tam 5 yılın ardından ilk defa sperm kültürümde oldu, antibiyogram yaptırdım düzende bakteri staphy lugdunensis, ilk başta labaratuvar görevlisiyle görüştüm bulaş olmuş olabılırmı diye, cok fazla üremesi dikkatimizi çekti dedi, antibiygrama görede bactirim ve klindan kullanılıyorum suan bu antibiyotikler geçmişte kullanmışlıgım var, mesut hıcaya sordugumdada olabılır dedi bakalım neler olcak.
UtkuYazici78
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen UtkuYazici78 »

Merhabalar Ankarada bu ise kendini adamis Zafer Hoca gibi bir doktor var mi? Isteyen bana ozelden de yazabilir