Misafir arkadaşlar üyeler

Forum hakkındaki tüm görüş, istek ve önerilerinizi buraya belirtebilirsiniz.
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Misafir arkadaşlar üyeler

Mesaj gönderen huseyin252 »

Misafir olarak formu okuyan izleyen arkadaşlar lütfen forma üye olun ve tecrübelerinizi tedavilerinizi bizlerle paylaşın birlikten kuvvet doğar üye olurken kurallara dikkat edin
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
darkblues
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Misafir arkadaşlar üyeler

Mesaj gönderen darkblues »

Bencede.Yeni üye olanlar Benim Hikayem bölümünden kendi hikayesini hastalık belirtilerini varsa aldığı tedaviyi de yazarsa iyi bir bilgi alışverişi olur.Ben kıt bilgimle ne bilirsem yazıyorum soruyorum. 2100 üye var aktif yazan 100 kişi yok. İki bini tamamen iyileşmiştir umarm.Hastalıktan önce araba forumlarında falan gezerdim şimdi tek gündemim bu maalesef.Geçene kadar da herşey ikinci planda benim için. Çünkü akıl hep orada...
MENDERES1983

Mesaj gönderen MENDERES1983 »

darkblues yazdı:Bencede.Yeni üye olanlar Benim Hikayem bölümünden kendi hikayesini hastalık belirtilerini varsa aldığı tedaviyi de yazarsa iyi bir bilgi alışverişi olur.Ben kıt bilgimle ne bilirsem yazıyorum soruyorum. 2100 üye var aktif yazan 100 kişi yok. İki bini tamamen iyileşmiştir umarm.Hastalıktan önce araba forumlarında falan gezerdim şimdi tek gündemim bu maalesef.Geçene kadar da herşey ikinci planda benim için. Çünkü akıl hep orada...
Ben sahibinden.com suz dakikam geçmezdi şimdi mail atmışlar nerelerdesin diye tatile çıktım dedim:)
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

Bence de herkes üye olmalı ve tecrübelerini paylaşmalı. Formda üye çok olmasına rağmen top belli kişiler yani dar alanda dolaşıyor. Eskilerden çok tecrübeli ve bilgili KC34 ,drayhan gibi birçok arkadaş varmış ama onlar şimdi yok.Allahtan Kadirabi var.Kadir abinin hakkı ödenmez. Kolay değil herkese yetişmeye çalışıyor.
Aynı anda sadece en fazla 10 üye aktifken misafir üyeler 70 civarında. Katilin forma bir arkadaşa eliniz değsin. Belki o kişi şifa bulacak.Bundan büyük insanlık olur mu?
MENDERES1983

Mesaj gönderen MENDERES1983 »

Yüzde 99 u yakaladığım an herkese tek tek yöntemlerimi anlatacam az kaldı
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

duman64 yazdı:Bence de herkes üye olmalı ve tecrübelerini paylaşmalı. Formda üye çok olmasına rağmen top belli kişiler yani dar alanda dolaşıyor. Eskilerden çok tecrübeli ve bilgili KC34 ,drayhan gibi birçok arkadaş varmış ama onlar şimdi yok.Allahtan Kadirabi var.Kadir abinin hakkı ödenmez. Kolay değil herkese yetişmeye çalışıyor.
Aynı anda sadece en fazla 10 üye aktifken misafir üyeler 70 civarında. Katilin forma bir arkadaşa eliniz değsin. Belki o kişi şifa bulacak.Bundan büyük insanlık olur mu?
Rica ederim kardesim...bazi insanlar katılimcı olmadan sessizce izlemeyi ve bilgi almayi tercih ediyor olabilirler.
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

kadir yazdı:
duman64 yazdı:Bence de herkes üye olmalı ve tecrübelerini paylaşmalı. Formda üye çok olmasına rağmen top belli kişiler yani dar alanda dolaşıyor. Eskilerden çok tecrübeli ve bilgili KC34 ,drayhan gibi birçok arkadaş varmış ama onlar şimdi yok.Allahtan Kadirabi var.Kadir abinin hakkı ödenmez. Kolay değil herkese yetişmeye çalışıyor.
Rica ederim kardesim...bazi insanlar katılimcı olmadan sessizce izlemeyi ve bilgi almayi tercih ediyor olabilirler.
Sayin Kadir abi,
Geçen gün yabancı form sitelerine göz atayım dedim. Aynı sizin kurduğunuz formatta site var.oraya üye olup bizlerden farklı bir şey öğrenebilir miyim dedim.20$ üyelik ücreti istiyor. Para yok tedavi de yok diyor.Siz bu siteyi kurmuşsunuz. Kayıt olmak bedava. Elbet bu sitenin de gideri var. Onları karşılıyorsunuz. Üstelik çok kıymetli bilgilerinizi aktarıyor bize yol gösteriyorsunuz. Dışarıdan izlesinler evet de varsa tecrübelerini paylassinlar.inan sayın abim bu site 2008de olsaydı ben tedavi olmuştum. Bu site sayesinde şimdi doktorumu yonlendiriyorum. Sana ne kadar teşekkür etsek azdır.Forumla ilgili giderleri biz de karşılamaya hazırız en azından ben hazırım.
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

Bence formda rütbe olmalı ne bilim ona benzer modoratör gibi biletler bazı arkadaşlar 3 günlük tecrübesiyle bilmeyerek farkına varmayarak bazı hastaları yanlış yönlendiriyorlar
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

duman64 yazdı:
kadir yazdı:
Sayin Kadir abi,
Geçen gün yabancı form sitelerine göz atayım dedim. Aynı sizin kurduğunuz formatta site var.oraya üye olup bizlerden farklı bir şey öğrenebilir miyim dedim.20$ üyelik ücreti istiyor. Para yok tedavi de yok diyor.Siz bu siteyi kurmuşsunuz. Kayıt olmak bedava. Elbet bu sitenin de gideri var. Onları karşılıyorsunuz. Üstelik çok kıymetli bilgilerinizi aktarıyor bize yol gösteriyorsunuz. Dışarıdan izlesinler evet de varsa tecrübelerini paylassinlar.inan sayın abim bu site 2008de olsaydı ben tedavi olmuştum. Bu site sayesinde şimdi doktorumu yonlendiriyorum. Sana ne kadar teşekkür etsek azdır.Forumla ilgili giderleri biz de karşılamaya hazırız en azından ben hazırım.
duman64 kardesim, ince düşüncen için tşk ederim. Evet sitenin giderleri var karşılıyorum. Şu an için sorun yok şükürler olsun.
Tekrar tsk ederim düşündügün için.