Forumun adı akut prostatit olsun

Forum hakkındaki tüm görüş, istek ve önerilerinizi buraya belirtebilirsiniz.
Ali1453
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Forumun adı akut prostatit olsun

Mesaj gönderen Ali1453 »

Aynen katılıyorum zaten bakıyorum eskilerden artık giren yok benim dönemde doğrusu pek yok. Çünkü senin yazmana izin veren yok çoğu herşeyi biliyor ama birşey bildiği yok Adamda bakteri yok altı yedi ay hastalık çekmiş iyiyim diyor. stap ve enterekok tarzı bakteriler çıksın ve yirmi yirmibeşe yakın sentomlar yaşa o zaman görüyüm seni zaferde aldığın kısa tedavi seni kurtarıyomu bakalım bu formda o kadar çok tecrübeli insanlar varki adamlar yazmıyo çünkü bu sayfayı dogru dürüst okuyon yok. kafana göre başlık açarsan içinden çıkamazsın birkere örnek vereyim adamda stap çıkmış veya enterokok ne yapmış oku ve o sayfa altına yaz kadir beye madjoya veysel beye sor. Bu hastalıktan çok çektim çok serumlar aldım sayısını unuttugum antiler sor kardeşim aktardan bitki almış iyi olmuş dogalgaz petegine sırtını yaslamış 1 ay yatmış iyi olmuş hadi gülme bu iş o kadar basit degil 214 serum 250 kutu anti aldım.
..... 2016 ortasından beri uğraşıyorum bu kadar basitmi
...refarans olmuyor derken kardeş isim vermeyim bir tane arkadaş var her sayfasının altında ismi birşey bildiğide yok adam yazıyor haaa çogu eskilerden girmeyenler dört dörtlük degil eskilerden kimse girmeyince onlarda girmiyor
... eskisi kadar kötü degilim ama tam iyi olamadım 1 veya 2 sentom kaldı ama yüzde 90 ve daha üstünü yakalamak üzereyim bakalım 2020 sonunda geçmese tamamen özel bir hastanede biraz daha tedavi alacagım herkese geçmiş olsun
mertefe
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen mertefe »

Pro2020 yazdı:Bu forumun eskilerindenim ozellikle son 3 4 yıldır iyilestim diyenlerin neredeyse hepsi. 1 yıllık hasta akut hastalar için yol gösterici olabilir en son derman rumuzlu arkadaş iyileşmiş 2019 hastalik tarihi yeni hastalar için yol gösterici kronik hastalar için değil malesef adam 1 2 ay çekmiş çok çektim ama geçiyor demiş asosyal gibi ali1453gibi yillarca cekenler ne yapsın onlar 10 20 yil cekiyor bu gibi hastalara referans olmuyor eğri oturup doğru konuşmak lazım benimde 10.yilim her ay prostat sivisi aldiriyorum halaa yuzde yuz olmak icin kronik prostati hastalari korumam lazım onlar çok çekti..
Dayı sen bu burada hep zarar veriyorsun millete senin psikolojik vaziyetin pek iyi değil kafana göre milleti akut kronik diye ayırt etmenin hiç bir elle tutulur bir yanı yok. Hep aynı şeyleri yazıp ciziyorsun millet burada hep umut derman biseylerden faydalanma peşinde. Bilimsel hiç bir dayanağı olmayan yazdığın şeylerle milletin psikolojisiyle oynama zaten millet burnundan soluyor herkesin bünyesi ve hastalığı bir değil o yüzden kendi kendine teahislerde cikarimlarda bulunma.
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

Pro2020 yazdı:
mertefe yazdı:
Pro2020 yazdı:Bu forumun eskilerindenim ozellikle son 3 4 yıldır iyilestim diyenlerin neredeyse hepsi. 1 yıllık hasta akut hastalar için yol gösterici olabilir en son derman rumuzlu arkadaş iyileşmiş 2019 hastalik tarihi yeni hastalar için yol gösterici kronik hastalar için değil malesef adam 1 2 ay çekmiş çok çektim ama geçiyor demiş asosyal gibi ali1453gibi yillarca cekenler ne yapsın onlar 10 20 yil cekiyor bu gibi hastalara referans olmuyor eğri oturup doğru konuşmak lazım benimde 10.yilim her ay prostat sivisi aldiriyorum halaa yuzde yuz olmak icin kronik prostati hastalari korumam lazım onlar çok çekti..
Dayı sen bu burada hep zarar veriyorsun millete senin psikolojik vaziyetin pek iyi değil kafana göre milleti akut kronik diye ayırt etmenin hiç bir elle tutulur bir yanı yok. Hep aynı şeyleri yazıp ciziyorsun millet burada hep umut derman biseylerden faydalanma peşinde. Bilimsel hiç bir dayanağı olmayan yazdığın şeylerle milletin psikolojisiyle oynama zaten millet burnundan soluyor herkesin bünyesi ve hastalığı bir değil o yüzden kendi kendine teahislerde cikarimlarda bulunma.
Kardeş benim konuştuklarimin hepsi bilimsel dayanağı olan çalışmalardan bilimsel makalelerden tum yurt ici yurt disi calismalari ezbere biliyorum sende bak yenisin bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olamazsın benim bildiklerimin binde 1 ini bilemezsin kardeş sende 2019 da kapmissin. bu hastaligi 5 10 20 yil ceken adami anlayamazsın ama yeni hastalara öneride bulunursun o ayrı kardeş 3 5 yil bu hastaligi cekersin iyilestim dersin kroniksindir kronik akut ayrim yapmak zorundayız bu forum kronik hastalar icin kuruldu her ay prostat sıvısından kültur baktiran ben benim her dayanagım bilimsel prostatitle ilgili butun bilimsel calismayalar masaüstümde 70 li yillardan gunumuze kadar kime laf anlatiyorum ali abi bak türedi yeni hastalar lince yeni forum acma vakti geldi
erekısyon problemı yasıyormusun spermınde anırmallıkler varmı sarı pıhtılar mesala ve sızde üreyen bakterıler nelerdır
efsane2036

red yazdı:sen bu foruma fazlasın bence, yeni bir forum aç da orada aydınlat insanlığı.
red senden hangı bakterıler vardı su an ıcın herhangı bır septomun varmı kaç yıllık hastasın
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

efsane2036 yazdı:
red yazdı:sen bu foruma fazlasın bence, yeni bir forum aç da orada aydınlat insanlığı.
red senden hangı bakterıler vardı su an ıcın herhangı bır septomun varmı kaç yıllık hastasın
bende flora bakterileri enfeksiyona neden oldu. hangi bakteriler olduğunu bilmiyorum, lökosit odaklı tedavi aldım sadece.
1 sene 8 ay oldu ilk semptomu yaşayalı. şuan prostatite dair semptom yaşamıyorum diyebilirim, sinir hasarından kaynaklı ereksiyon eskiye nazaran zayıf ama iyi.
efsane2036

senın spermde anormallık varmıyıdı bende bıraz ıyıye gıdıyorum sankı ama sıfır degılım kuturde epidermıs uruyor sadece
red

Mesaj gönderen red »

efsane2036 yazdı:senın spermde anormallık varmıyıdı bende bıraz ıyıye gıdıyorum sankı ama sıfır degılım kuturde epidermıs uruyor sadece
sperm kıvamı gün içinde bile değişebilir buna çok takılma bence. benim sperm rengi normal yalnız acılı şeyler yediğimde ya da bira içtiğimde bir miktar şeffaf su gibi ödem çıkıyor bir miktar. testislerde ağrı ya da testis başlarında şişlik var mı epididimit gibi testislerde oluşan bir enfeksiyon da sperm rengini etkileyebilir.
efsane2036

sarı pıhtılı parcalar var gitmıyor bır turlu
efsane2036

modjo yazdı:
red yazdı:
efsane2036 yazdı: red senden hangı bakterıler vardı su an ıcın herhangı bır septomun varmı kaç yıllık hastasın
bende flora bakterileri enfeksiyona neden oldu. hangi bakteriler olduğunu bilmiyorum, lökosit odaklı tedavi aldım sadece.
1 sene 8 ay oldu ilk semptomu yaşayalı. şuan prostatite dair semptom yaşamıyorum diyebilirim, sinir hasarından kaynaklı ereksiyon eskiye nazaran zayıf ama iyi.
Sinir hasarını biraz açıklarmısın.
ahmet abı nerelerdesın sen ya
red

Mesaj gönderen red »

modjo yazdı:
red yazdı:
efsane2036 yazdı: red senden hangı bakterıler vardı su an ıcın herhangı bır septomun varmı kaç yıllık hastasın
bende ilk semptom cinsel isteksizlik ve ereksiyon sorunuydu. iltihapla şişen prostat çevresindeki penis'le bağlantıyı sağlayan sinirlere hasar verdi. yani sinirlere baskı uygulayarak ezdi. boşalmak için ereksiyon olurken de her seferinde şişerek tekrar tekrar baskı uyguladı sinirlere prostat ancak iyileşiyor işte.
red

Mesaj gönderen red »

modjo yazdı:
red yazdı:
modjo yazdı:
bende ilk semptom cinsel isteksizlik ve ereksiyon sorunuydu. iltihapla şişen prostat çevresindeki penis'le bağlantıyı sağlayan sinirlere hasar verdi. yani sinirlere baskı uygulayarak ezdi. boşalmak için ereksiyon olurken de her seferinde şişerek tekrar tekrar baskı uyguladı sinirlere prostat ancak iyileşiyor işte.
Su anda prostat hacmin kaç cc en son ne zaman ölçtüydün.
prostat hacmim en şiddetli semptomlar zamanında bile normal çıkıyordu, prostat hacminin normal çıkması sağlıklı olduğun anlamına gelmez.
efsane2036

modjo yazdı:
efsane2036 yazdı:
modjo yazdı:
ahmet abı nerelerdesın sen ya
Buralardayim dostum ara sıra girip bakıyorum. Sen toparladın sanırım.
tanıdın mı benı faj grubundan ben senı telden rahatsız etmek ıstemedım pek bu ara ıyım bıraz abı
bakbak

Mesaj gönderen bakbak »

bu hastalığı uzun yıllar çeken arkadaşlara bir sorum olacak. bu rhaatsizlik anal ilişki yuzunden mi başladi? ben 1 yıllık hastayım anal seksten oldu akut gelişti. kultur pcrda uremedi ama enterokok gibi dirençli bisey var gibi düşünüp üzülüyorum çünkü iyilesemedim %100 en son invanz almıştım onun disinda 1 yıldır antibiyotik+takviye kullanıyorum hergun. yani acaba anal ilişki ile hasta olup iyilesen var mi onu merak ediyorum.
Eyupsab

Mesaj gönderen Eyupsab »

İlla anal ilişki ile olmuyor normal ilişki her şeyden olabiliyor diye biliyorum
efsane2036

modjo yazdı:
red yazdı:
modjo yazdı:
Su anda prostat hacmin kaç cc en son ne zaman ölçtüydün.
prostat hacmim en şiddetli semptomlar zamanında bile normal çıkıyordu, prostat hacminin normal çıkması sağlıklı olduğun anlamına gelmez.
Prostat kaç cc sorusundan bu çıkarımda mi bulundun. Ben zaten küçük prostat sağlıklıdır diye birşey söylediğimi hatırlamıyorum. Ama şunu kesin soyleyebilirim; büyük prostat sağlıklı değildir. Dolayisla herkeste olmamak şartıyla bir takım cinsel sorunlara sebep olabilir.
Normal prostat cc kaç olmalıdır
hepten

Mesaj gönderen hepten »

Pro2020 yazdı:
mertefe yazdı:
Birde yiğenim yukarıda ali1453 ve cucu rumuzlu arkadaslar bunlar eski hastalar ve benimle aynı görüşteler yani uzun yıllar bu hastalıgi cekenlerin yaklasimi benim gibi sen bence eskilere saygılı ol

Hastalık yoktur hasta vardır... diye bişey söz var
Bu yazdığım sözün altını doldurmaya çalışmayacagim
Herkes negatif kişisel düşüncelerini kendine saklasın bi zahmet

Bu forum benim için youTube yada instagram gibi.......el alışkanlığı gereği giriyorum - hani beğenmiyorsan git derseniz -
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

efsane2036 yazdı:
modjo yazdı:
red yazdı: prostat hacmim en şiddetli semptomlar zamanında bile normal çıkıyordu, prostat hacminin normal çıkması sağlıklı olduğun anlamına gelmez.
Prostat kaç cc sorusundan bu çıkarımda mi bulundun. Ben zaten küçük prostat sağlıklıdır diye birşey söylediğimi hatırlamıyorum. Ama şunu kesin soyleyebilirim; büyük prostat sağlıklı değildir. Dolayisla herkeste olmamak şartıyla bir takım cinsel sorunlara sebep olabilir.
Normal prostat cc kaç olmalıdır
Normal prostat boyutlari genc erkeklerde 15- 25. cc arasindadir. 40 yasindan sonra bazi erkeklerde buyumeye baslar.
mertefe

Mesaj gönderen mertefe »

Pro2020 yazdı:
mertefe yazdı:
Birde yiğenim yukarıda ali1453 ve cucu rumuzlu arkadaslar bunlar eski hastalar ve benimle aynı görüşteler yani uzun yıllar bu hastalıgi cekenlerin yaklasimi benim gibi sen bence eskilere saygılı ol
Saygı hakedene verilir. Ne yani burda kıdemcilik mi oynuyoruz. Diyorsun ya ben de yılların bilgisi var yurt içi yurt dışı araştırmalarım var madem öyle bilgilerini paylaş insanlar faydalansin biz de saygı duyalim sana tutturmuşsun iyilesen biri bişey yazdı mı imkansız böyle bişey sen kesin akutsun kronik olsan iyilesmezdin deyip duruyorsun. Bir kere iyi bir bilgi birikimin olsa en azından şunun farkinda olurdun 1 ayı geçen hasta zaten kronik kabul ediliyor zaten burdaki hastalarin çoğu en erken 1 buçuk 2 ay sonra hastalığını öğreniyor. ve şunu da bilmen gerekiyordu ki bu hastalık herkeste aynı değil herkesin vücudu bedeni farklı sen kendini iyi hissetmedigin için herkes senin gibi olacak diye bişey yok. Ki bence seninki artık farklı bir boyuta geçmiş. Içinde bulundugun kaliplardan kendini kurtaramadigin için bu yüzden bu hastaliktan kendini kurtaramiyorsun. Burdaki her insanin hayati kendi dunyasidir. Kimsenin dunyasiyla oynama. Bilgilerin varsa paylasirsin eyvallah yoksa da kimsenin umutlarıyla oynama. Ki bu mantikla senin zaten burda kimseye faydan olmaz. Birak başkalarını kendine bile raydan olmaz
hepten

Mesaj gönderen hepten »

mertefe yazdı:
Pro2020 yazdı:
mertefe yazdı:
Saygı hakedene verilir. Ne yani burda kıdemcilik mi oynuyoruz. Diyorsun ya ben de yılların bilgisi var yurt içi yurt dışı araştırmalarım var madem öyle bilgilerini paylaş insanlar faydalansin biz de saygı duyalim sana tutturmuşsun iyilesen biri bişey yazdı mı imkansız böyle bişey sen kesin akutsun kronik olsan iyilesmezdin deyip duruyorsun. Bir kere iyi bir bilgi birikimin olsa en azından şunun farkinda olurdun 1 ayı geçen hasta zaten kronik kabul ediliyor zaten burdaki hastalarin çoğu en erken 1 buçuk 2 ay sonra hastalığını öğreniyor. ve şunu da bilmen gerekiyordu ki bu hastalık herkeste aynı değil herkesin vücudu bedeni farklı sen kendini iyi hissetmedigin için herkes senin gibi olacak diye bişey yok. Ki bence seninki artık farklı bir boyuta geçmiş. Içinde bulundugun kaliplardan kendini kurtaramadigin için bu yüzden bu hastaliktan kendini kurtaramiyorsun. Burdaki her insanin hayati kendi dunyasidir. Kimsenin dunyasiyla oynama. Bilgilerin varsa paylasirsin eyvallah yoksa da kimsenin umutlarıyla oynama. Ki bu mantikla senin zaten burda kimseye faydan olmaz. Birak başkalarını kendine bile raydan olmaz
Tamamen katılıyorum...
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

bakbak yazdı:bu hastalığı uzun yıllar çeken arkadaşlara bir sorum olacak. bu rhaatsizlik anal ilişki yuzunden mi başladi? ben 1 yıllık hastayım anal seksten oldu akut gelişti. kultur pcrda uremedi ama enterokok gibi dirençli bisey var gibi düşünüp üzülüyorum çünkü iyilesemedim %100 en son invanz almıştım onun disinda 1 yıldır antibiyotik+takviye kullanıyorum hergun. yani acaba anal ilişki ile hasta olup iyilesen var mi onu merak ediyorum.
Hayatımda hiç ilişki yaşamadım kardeşim yaş 33 13 yıldır çekiyorum ama düzeldigim yıllarda oldu 4 sene hiç çekmedim mesela