Forumda Gelişi Güzel Konu Açmak

Forum hakkındaki tüm görüş, istek ve önerilerinizi buraya belirtebilirsiniz.
muzdarip

Forumda Gelişi Güzel Konu Açmak

Mesaj gönderen muzdarip »

Forumda konu açmak yöneticilerin onayına bağlı olsun. Bu ne ya kafasına esen canının istediği gibi konu açıyor. Zahmet edip de bir araştırayım demiyor. Oysa açtığı konu yıllar önce açılmış tartışılmış okusa aradığı bilgiler orada var. Saygısızlıktır bence bu. Forum kirliliğinden başka bir şey değil. Elinizde bir tek bu forum var. onun da kıymetini bilin. bak sizden ne beş kuruş para talep ediliyor ne de foruma reklam alınıyor. Bu ne demek biliyor musunuz, anlayabiliyor musunuz?
NORMAL
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Forumda Gelişi Güzel Konu Açmak

Mesaj gönderen NORMAL »

Kesinlikle katılıyorum. Bilgi alisverisinden daha cok dertlesme platformuna evrildi son zamanlarda forum.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

muzdarip yazdı:Forumda konu açmak yöneticilerin onayına bağlı olsun. Bu ne ya kafasına esen canının istediği gibi konu açıyor. Zahmet edip de bir araştırayım demiyor. Oysa açtığı konu yıllar önce açılmış tartışılmış okusa aradığı bilgiler orada var. Saygısızlıktır bence bu. Forum kirliliğinden başka bir şey değil. Elinizde bir tek bu forum var. onun da kıymetini bilin. bak sizden ne beş kuruş para talep ediliyor ne de foruma reklam alınıyor. Bu ne demek biliyor musunuz, anlayabiliyor musunuz?
Evet, gercekten bu konuya deginecekken sen degindin muzdarip.kardesim. Bazi yeni uyeler bilhassa yazdigimiz eski bilgileri hic arastirmadan sanki yeni bulmus gibi yazma pozisyonuna girmekte. Buna bir anlam vermekte zorlaniyorum. Arkadaslar, ozellikle yeni uyelere sesleniyorum; Buradaki bilgi potansiyeli sizin bildiginiz gibi degil.Cok ileri safhada bilgi ve tecrubeye sahibiz. Bizim daha onceleri zikrettigimiz, paylasim yaptigimiz bilgileri sanki yeni bulmus gibi burada paylasmayin lutfen. Once bir forumu okuyunda bilgi sahibi olun once.Bu tarz paylasimlar silinecek bilginiz olsun. Zira bilgi kirliligi olmakta ve surekli ayni seyler yazilmakta. İkinci bir konu, bu klasik sepmtomlar zaten belli. Karsilikli semptom dertlesmeleri bazen asiriya kaciyor ve soru cevap seklinde uzuyor. Soru cevap seklindeki yazismalari lutfen ozelden yapiniz. Senin semptomun soyle, benim semptomum boyle diye tartisma yerine, bunlarin klasik prostatit semptomu oldugunu yada olmadigini bilmek istiyorsaniz yillarca ben buraya liste halinde yazdim. Lutfen arastiralim arkadaslar.Boş muhabbet moduna donmesin bu forum.
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

Kadir abi gördüğüm kadarı ile forumda iki mod ve yönetici var. Bu da böyle bir forumda ağır bir yük demek. şahsi fikrimce forumda bu işi yapabilecek bir kaç arkadaşla daha bu yük paylaşılabilir. bunu da bir öneri olarak sunmuş olayım.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

muzdarip yazdı:Kadir abi gördüğüm kadarı ile forumda iki mod ve yönetici var. Bu da böyle bir forumda ağır bir yük demek. şahsi fikrimce forumda bu işi yapabilecek bir kaç arkadaşla daha bu yük paylaşılabilir. bunu da bir öneri olarak sunmuş olayım.
Bir yonetici birde moderator var. Sagolsun moderator arkadasimizda yardimci olmakta fakat biraz daha aktif olsa daha iyi olacak. Buradan bu vesile ile bir hatirlatma yapayim.) Fazla kalabalik olmasida iyi degil.