Bu hastalık beni öldürmesede bu psikoloji ile baska hastalıktan ölür gideriz

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Rozdi35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Bu hastalık beni öldürmesede bu psikoloji ile baska hastalıktan ölür gideriz

Mesaj gönderen Rozdi35 »

Şikayetlerim her zaman vardı bu 2 gündür işedikten sonra pipimin ucunda yanma pipinin orda kılların olduğu yerde bitmeyen geçmeyen felaket bir yanma ve sağ bacağıma yayılan çok yoğun bir agrı var neden böyle oldu bir anda zaten hafif olan ağrılara şikayetlere zor dayanırken bir anda böyle şiddetlenmesi gerçekten tövbe yarabbim bizim durumumuzdan çok daha zor durumda insanlar olmasına rağmen basen bu hastalık yüzünden isyan ecel duruma geliyorum allah yardımcımız olsun hayatımı mahvetti bütün neşemi aldı yürüyen ölü gibi geziyorum ne çalışırken Güler yüzlü olabiliyorum ne birisi ile konuşurken
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Rozdi35 yazdı:Şikayetlerim her zaman vardı bu 2 gündür işedikten sonra pipimin ucunda yanma pipinin orda kılların olduğu yerde bitmeyen geçmeyen felaket bir yanma ve sağ bacağıma yayılan çok yoğun bir agrı var neden böyle oldu bir anda zaten hafif olan ağrılara şikayetlere zor dayanırken bir anda böyle şiddetlenmesi gerçekten tövbe yarabbim bizim durumumuzdan çok daha zor durumda insanlar olmasına rağmen basen bu hastalık yüzünden isyan ecel duruma geliyorum allah yardımcımız olsun hayatımı mahvetti bütün neşemi aldı yürüyen ölü gibi geziyorum ne çalışırken Güler yüzlü olabiliyorum ne birisi ile konuşurken
Bu forumda yanlız isteyen istedigi gibi baslik açamiyor kardesim. Forum kurallarını okumadiniz herhalde. Böyle moral bozucu baslikların kimseye faydası yok, zararıda çok.. sen öylesin diye herkesi ayni psikolojiye sokmaya hakkin yok. Bunu böyle bilelim. Biz ne yandık öldük bittik diyenleri gördük...ama iyileşince toz olup gidiyorlar. Selam bile vermiyor baziları. İstisnalar hariç. O yüzden moral bozucu basliklar açmayalim. Hem böyle basliklar açarsan kimsede sana yardımci olmaz. Arastır, sor, tedavi ol ve iyileş...herşey senin elinde. Kimsenin elinde sihirli degnek yok. Lütfen başlıklarimiza dikkat edelim. Benim bile modumu düşürdün yahu!
Sen hiç iylesenleri görmedinmi burada?
Kusura bakma ama sen baştan zaten yenilgiyi kabul etmissin kardesim allah yardimcin olsun.
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Bu hastalık beni öldürmesede bu psikoloji ile baska hastalıktan ölür gideriz

Mesaj gönderen efsane2036 »

Rozdi35 yazdı:Şikayetlerim her zaman vardı bu 2 gündür işedikten sonra pipimin ucunda yanma pipinin orda kılların olduğu yerde bitmeyen geçmeyen felaket bir yanma ve sağ bacağıma yayılan çok yoğun bir agrı var neden böyle oldu bir anda zaten hafif olan ağrılara şikayetlere zor dayanırken bir anda böyle şiddetlenmesi gerçekten tövbe yarabbim bizim durumumuzdan çok daha zor durumda insanlar olmasına rağmen basen bu hastalık yüzünden isyan ecel duruma geliyorum allah yardımcımız olsun hayatımı mahvetti bütün neşemi aldı yürüyen ölü gibi geziyorum ne çalışırken Güler yüzlü olabiliyorum ne birisi ile konuşurken
Zamanla geçiyor merak etme sadece sabır
Se38

Re: Bu hastalık beni öldürmesede bu psikoloji ile baska hastalıktan ölür gideriz

Mesaj gönderen Se38 »

Geçmiyor bugun uzun bi süreden sonra rektal tuse yaptirdim. Tas gibi olmus prostat. Kinolonda kullanamiyoruz . Hayat nesemi herseyimi aldi bu hastalik
Rozdi35

Re:

Mesaj gönderen Rozdi35 »

kadir yazdı:
Bu forumda yanlız isteyen istedigi gibi baslik açamiyor kardesim. Forum kurallarını okumadiniz herhalde. Böyle moral bozucu baslikların kimseye faydası yok, zararıda çok.. sen öylesin diye herkesi ayni psikolojiye sokmaya hakkin yok. Bunu böyle bilelim. Biz ne yandık öldük bittik diyenleri gördük...ama iyileşince toz olup gidiyorlar. Selam bile vermiyor baziları. İstisnalar hariç. O yüzden moral bozucu basliklar açmayalim. Hem böyle basliklar açarsan kimsede sana yardımci olmaz. Arastır, sor, tedavi ol ve iyileş...herşey senin elinde. Kimsenin elinde sihirli degnek yok. Lütfen başlıklarimiza dikkat edelim. Benim bile modumu düşürdün yahu!
Kusura bakma ama sen baştan zaten yenilgiyi kabul etmissin kardesim allah yardimcin olsun.
Kadir abi forum kurallarını okumadım haklısın senin yazdığın şeyleri de o anki psikoloji ile düşünemedim ağrılarım acılarım çok olduğu için bi an insan napıcagını bilemiyor forumdaki herkesten özür dilerim ben kimsenin modunu düşürmek üzmek istemedim Kadir abi sende bana hak ver o kadar çok ki agrım nasıl davranacağımı bilememişim işte kusura bakmayın
purology
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen purology »

Se38 yazdı:Geçmiyor bugun uzun bi süreden sonra rektal tuse yaptirdim. Tas gibi olmus prostat. Kinolonda kullanamiyoruz . Hayat nesemi herseyimi aldi bu hastalik
Hocam
Cipralex hic denedin mi?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Re: Re:

Mesaj gönderen kadir »

Rozdi35 yazdı:
kadir yazdı:
Kadir abi forum kurallarını okumadım haklısın senin yazdığın şeyleri de o anki psikoloji ile düşünemedim ağrılarım acılarım çok olduğu için bi an insan napıcagını bilemiyor forumdaki herkesten özür dilerim ben kimsenin modunu düşürmek üzmek istemedim Kadir abi sende bana hak ver o kadar çok ki agrım nasıl davranacağımı bilememişim işte kusura bakmayın
Tamam kardesim tamam. Rica ederim. Sen neler yaptin hastaligin basindan beri? Tahlil, ultrason, teshis ve tedavi neler yaptin? Ne kullandin? Ne kadar kullandin? Etraflica bir yazarmisin?
Rozdi35

Mesaj gönderen Rozdi35 »

kadir yazdı:
Rozdi35 yazdı:
kadir yazdı: Bu forumda yanlız isteyen istedigi gibi baslik açamiyor kardesim. Forum kurallarını okumadiniz herhalde. Böyle moral bozucu baslikların kimseye faydası yok, zararıda çok.. sen öylesin diye herkesi ayni psikolojiye sokmaya hakkin yok. Bunu böyle bilelim. Biz ne yandık öldük bittik diyenleri gördük...ama iyileşince toz olup gidiyorlar. Selam bile vermiyor baziları. İstisnalar hariç. O yüzden moral bozucu basliklar açmayalim. Hem böyle basliklar açarsan kimsede sana yardımci olmaz. Arastır, sor, tedavi ol ve iyileş...herşey senin elinde. Kimsenin elinde sihirli degnek yok. Lütfen başlıklarimiza dikkat edelim. Benim bile modumu düşürdün yahu!
Tamam kardesim tamam. Rica ederim. Sen neler yaptin hastaligin basindan beri? Tahlil, ultrason, teshis ve tedavi neler yaptin? Ne kullandin? Ne kadar kullandin? Etraflica bir yazarmisin?
Abi ben ilk belirtiler çıktığında doktora gittim doktora gitmeden önce bu siteyi bulmuştum okuduğum belirtiler bende vardı doktora gittim prostat iltihabı aklına bile gelmedi ben söyleyince böyle bir forum var belirtiler bende de var diye tamam ozaman dedi 3 kutu tavanic yazdı hiç bir muayene olmadan kullandım faydasını görmedim sonra baska doktora gidip geldim sürekli kronik prostatit olduğuna ben inanmıyorum diyip kafasına göre ilaçlar yazdı en son üromar tıp merkezine gittim ve orada doktor elle muayene yaptı sıvı hemen geldi sonrasında pipimin içine birşey soktu ve test sonuçlarını beklicez dedi ertesi gün aradı nonbakteriyel dedi napcaz diye sorunca alıscaksın bu hastalıkla yaşamaya dedi şuanda hiç olmayan semptomlar geldi dogru dürüst bir tedavi almadığımı düşünüyorum daha 8 ay oldu belirtiler başlayalı en basından beri düzgün bir doktor denk gelmedi şuan neler yapmalıyım abicim
Se38

Mesaj gönderen Se38 »

purology yazdı:
Se38 yazdı:Geçmiyor bugun uzun bi süreden sonra rektal tuse yaptirdim. Tas gibi olmus prostat. Kinolonda kullanamiyoruz . Hayat nesemi herseyimi aldi bu hastalik
Hocam
Cipralex hic denedin mi?
Antidepresan hic denemedim ama artik ciddi ciddi düşünüyorum. Çünkü bu stresle zaten fazla yasamam olasi durmuyor. Ama ise yarasa bile problemi sadece maskelicek bir çözüm asla degil malesef
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Rozdi35 yazdı:
kadir yazdı:
Rozdi35 yazdı: Kadir abi forum kurallarını okumadım haklısın senin yazdığın şeyleri de o anki psikoloji ile düşünemedim ağrılarım acılarım çok olduğu için bi an insan napıcagını bilemiyor forumdaki herkesten özür dilerim ben kimsenin modunu düşürmek üzmek istemedim Kadir abi sende bana hak ver o kadar çok ki agrım nasıl davranacağımı bilememişim işte kusura bakmayın
Abi ben ilk belirtiler çıktığında doktora gittim doktora gitmeden önce bu siteyi bulmuştum okuduğum belirtiler bende vardı doktora gittim prostat iltihabı aklına bile gelmedi ben söyleyince böyle bir forum var belirtiler bende de var diye tamam ozaman dedi 3 kutu tavanic yazdı hiç bir muayene olmadan kullandım faydasını görmedim sonra baska doktora gidip geldim sürekli kronik prostatit olduğuna ben inanmıyorum diyip kafasına göre ilaçlar yazdı en son üromar tıp merkezine gittim ve orada doktor elle muayene yaptı sıvı hemen geldi sonrasında pipimin içine birşey soktu ve test sonuçlarını beklicez dedi ertesi gün aradı nonbakteriyel dedi napcaz diye sorunca alıscaksın bu hastalıkla yaşamaya dedi şuanda hiç olmayan semptomlar geldi dogru dürüst bir tedavi almadığımı düşünüyorum daha 8 ay oldu belirtiler başlayalı en basından beri düzgün bir doktor denk gelmedi şuan neler yapmalıyım abicim
Kardesim bak sen once şu prostat sivisindan bir lokosit ölctür ama sürüntüden degil...cam lama alsinlar sıviyi mikroskop altinda lokosit seviyesine bir baksinlar. Sonrada idrardan bir kültür yaptır..bakalim prostattami yoksa idrar yollarindami.. cinsel iliski gecmisin oldumu? Sıvıni almislar dr seni ertesi günü aramiş öyle bir gunde iki gunde üreme olmazki sana nonbakteriyel demiş... iki gunde urememi olurmus? Orda bir işgüzarlık var bence. Kültür sonuçlari nerde? Varsa onu bana gonder.
purology
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen purology »

Se38 yazdı:
purology yazdı:
Hocam
Cipralex hic denedin mi?
Antidepresan hic denemedim ama artik ciddi ciddi düşünüyorum. Çünkü bu stresle zaten fazla yasamam olasi durmuyor. Ama ise yarasa bile problemi sadece maskelicek bir çözüm asla degil malesef
Bende Cok karsiydim ama bayagi ise yaramisti. Dene demiyorum ama bu kadar antibiyotikten sonra bir sans verilebilir ki; cipralex en az yan etkili olanlardan
Rozdi35

Mesaj gönderen Rozdi35 »

kadir yazdı:
Rozdi35 yazdı:
kadir yazdı: Tamam kardesim tamam. Rica ederim. Sen neler yaptin hastaligin basindan beri? Tahlil, ultrason, teshis ve tedavi neler yaptin? Ne kullandin? Ne kadar kullandin? Etraflica bir yazarmisin?
Kardesim bak sen once şu prostat sivisindan bir lokosit ölctür ama sürüntüden degil...cam lama alsinlar sıviyi mikroskop altinda lokosit seviyesine bir baksinlar. Sonrada idrardan bir kültür yaptır..bakalim prostattami yoksa idrar yollarindami.. cinsel iliski gecmisin oldumu? Sıvıni almislar dr seni ertesi günü aramiş öyle bir gunde iki gunde üreme olmazki sana nonbakteriyel demiş... iki gunde urememi olurmus? Orda bir işgüzarlık var bence. Kültür sonuçlari nerde? Varsa onu bana gonder.
Kadir abi cinsel ilişki geçmişi oldu bana hiç bir sonuç bile vermediler 600 lira para alıp 10 dakika muayenem sürüp ertesi gün hemen sabahtan arayıp nonbakteriyel dendi lökösit falan dedim anlam ifade eden birşey yok dedi artık izmirde bulabilirsem senin dediğin işlemleri yapan doktor en kısa süre içinde yapıcam abi baktım olmadı forumda adı geçen doktorlardan birinin yanına gidicem geçen sene Mart ayında ilk belirtiler oldu daha fazla hasar kalmadan en kısa süre içerisinde yapmam gerekenleri yapıp sonuçları seninle forumla paylaşıcam Kadir abicim abi birde senden bir isteğim var forumda zaten takviyelerin bir çoğu yazıyor ama bu pipimin üst tarafındaki kılların olduğu yerin yanması ile şuan bi sağ bacağımda olan yanma agrı bide sol bacağıma geçiyor yanma agrı bunlara iyi gelen takviye ne kullanmalıyım abi bari takviyelere hemen başlıyım daha ben hiç takviyede kullanmadım çok farkı takviye isimleri okuduğum için ne iyi gelir bilemedim senin söylediklerine hemen başlamak isterim abi iyi geceler
Tired35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Tired35 »

Rozdi35 kardeşim bende senin gibi mart ayından beri prostatit belası ile uğraşıyorum. Ve izmirde oturuyorum. Burda anlayan doktor bulmak zor. İlk zamanlar çektiğim acıları bir Allah bilir bir ben. Tedavinin ilk zamanlarında 4 kutu ciro ürispas ve xatral kullandım. Şikayetlerim azaldı. Sonra buradaki arkadaşların tavsiyesi ile ürinovef crenberry Zerdeçal kapsül quercetin ve bromelian ile kendime bir kombin hazırladım. Takviye gıdalar bittiğinde %80 düzeldim. 3 semptom kaldı. idrarı zor yapıyorum. Yamuk işiyorum. şişlik var ve ağrılarım azalsada geçmedi. En son medical parkta zafer kozacı oğluna prostat sıvısından sürüntü ile lokosit baktırdım idrar kültürleri falan derken bişey çıkmadı.sende pelvik kaslardan dolayı idrar reflü yapıp protata gidiyor dedi. İlaç verdi. 2 hafta sonra gel dedi. Yani herkez bir şekilde uğraşıyor. Çabalıyor. Acı çekiyor. Emin ol birgün sende bende forumdaki diğer arkadaşlarda yenicek bu hastalığı. Önemli olan doğru tedaviyi bulmak.
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen wolfpack »

Arkadaslar israrla her yere yaziyorum. Antibiyotikle atlatamiyorsunuz madem saglam spor ve diyet yapin bakin gorun bakalim yuzde 70lere nasil gelirsiniz. Bu hataya ben de dustum. Yok gecmeycek yok bittim tukendim yok mahvoldum. Evet yuzde yuz gecmeycek belki, eskisi gibi olamaycagiz belki ama su an oldugundan daha iyi bir noktaya spor ve saglam kati bir diyetle geliyorsunuz. O kadar alismisiz ki bir hap ic ertesi gune rahatsizlik gecsin olayina. Saglikta bile tembellesmisiz. Abi bu hastalik saglam disiplin ve yasam tarzinizi degismediginiz surece yakanizi birakmayacak. Sen hayatina sporu sok. Saglikli beslen. Kafayi saglam tut. Bak bakalim dayanilmaz acilarin oluyor mu. Adamlar kanseri yeniyor ya kanseri. Yuzde yuz olamayacagiz kesin bunu once bir kabul etsin herkes. Ben yuzde yuz nukssuz olani gormedim. Oldugunu iddia eden de varsa atiyordur. Once gercekci olup kabul etmek lazim sonra yarattigi semptomlari en aza indirmeye calismak lazim. Antibiyotikle basaramiyorsaniz yasam tarzinizi kokten degistirme ve hayatinizi planli yasama vakti gelmistir demektir.
Rozdi35

Mesaj gönderen Rozdi35 »

Tired35 yazdı:Rozdi35 kardeşim bende senin gibi mart ayından beri prostatit belası ile uğraşıyorum. Ve izmirde oturuyorum. Burda anlayan doktor bulmak zor. İlk zamanlar çektiğim acıları bir Allah bilir bir ben. Tedavinin ilk zamanlarında 4 kutu ciro ürispas ve xatral kullandım. Şikayetlerim azaldı. Sonra buradaki arkadaşların tavsiyesi ile ürinovef crenberry Zerdeçal kapsül quercetin ve bromelian ile kendime bir kombin hazırladım. Takviye gıdalar bittiğinde %80 düzeldim. 3 semptom kaldı. idrarı zor yapıyorum. Yamuk işiyorum. şişlik var ve ağrılarım azalsada geçmedi. En son medical parkta zafer kozacı oğluna prostat sıvısından sürüntü ile lokosit baktırdım idrar kültürleri falan derken bişey çıkmadı.sende pelvik kaslardan dolayı idrar reflü yapıp protata gidiyor dedi. İlaç verdi. 2 hafta sonra gel dedi. Yani herkez bir şekilde uğraşıyor. Çabalıyor. Acı çekiyor. Emin ol birgün sende bende forumdaki diğer arkadaşlarda yenicek bu hastalığı. Önemli olan doğru tedaviyi bulmak.
Medicana hastanesinde Çağ çal diye bir profesör varmış oraya gitmeyi düşünüyorum Kadir abinin dediği testleri yapıyorlardır umarım bende iyiydim son samanlar suan bende ili bacağıma da vuran yanma agrı felaket var
Rozdi35

Mesaj gönderen Rozdi35 »

wolfpack yazdı:Arkadaslar israrla her yere yaziyorum. Antibiyotikle atlatamiyorsunuz madem saglam spor ve diyet yapin bakin gorun bakalim yuzde 70lere nasil gelirsiniz. Bu hataya ben de dustum. Yok gecmeycek yok bittim tukendim yok mahvoldum. Evet yuzde yuz gecmeycek belki, eskisi gibi olamaycagiz belki ama su an oldugundan daha iyi bir noktaya spor ve saglam kati bir diyetle geliyorsunuz. O kadar alismisiz ki bir hap ic ertesi gune rahatsizlik gecsin olayina. Saglikta bile tembellesmisiz. Abi bu hastalik saglam disiplin ve yasam tarzinizi degismediginiz surece yakanizi birakmayacak. Sen hayatina sporu sok. Saglikli beslen. Kafayi saglam tut. Bak bakalim dayanilmaz acilarin oluyor mu. Adamlar kanseri yeniyor ya kanseri. Yuzde yuz olamayacagiz kesin bunu once bir kabul etsin herkes. Ben yuzde yuz nukssuz olani gormedim. Oldugunu iddia eden de varsa atiyordur. Once gercekci olup kabul etmek lazim sonra yarattigi semptomlari en aza indirmeye calismak lazim. Antibiyotikle basaramiyorsaniz yasam tarzinizi kokten degistirme ve hayatinizi planli yasama vakti gelmistir demektir.
Abi iyide bu hastalıkta herşey yasak ki ne yicez biz ben bütün kış dışarda çalışıyorum birde son çare İstanbul’a gitçem gibi gözüküyor İzmir’den
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Rozdi35 yazdı:
wolfpack yazdı:Arkadaslar israrla her yere yaziyorum. Antibiyotikle atlatamiyorsunuz madem saglam spor ve diyet yapin bakin gorun bakalim yuzde 70lere nasil gelirsiniz. Bu hataya ben de dustum. Yok gecmeycek yok bittim tukendim yok mahvoldum. Evet yuzde yuz gecmeycek belki, eskisi gibi olamaycagiz belki ama su an oldugundan daha iyi bir noktaya spor ve saglam kati bir diyetle geliyorsunuz. O kadar alismisiz ki bir hap ic ertesi gune rahatsizlik gecsin olayina. Saglikta bile tembellesmisiz. Abi bu hastalik saglam disiplin ve yasam tarzinizi degismediginiz surece yakanizi birakmayacak. Sen hayatina sporu sok. Saglikli beslen. Kafayi saglam tut. Bak bakalim dayanilmaz acilarin oluyor mu. Adamlar kanseri yeniyor ya kanseri. Yuzde yuz olamayacagiz kesin bunu once bir kabul etsin herkes. Ben yuzde yuz nukssuz olani gormedim. Oldugunu iddia eden de varsa atiyordur. Once gercekci olup kabul etmek lazim sonra yarattigi semptomlari en aza indirmeye calismak lazim. Antibiyotikle basaramiyorsaniz yasam tarzinizi kokten degistirme ve hayatinizi planli yasama vakti gelmistir demektir.
Abi iyide bu hastalıkta herşey yasak ki ne yicez biz ben bütün kış dışarda çalışıyorum birde son çare İstanbul’a gitçem gibi gözüküyor İzmir’den
Kardesim izmirde bir dr bulmaya bak, bu tedavi zaten masrafli...birde şehirlerarası ugrasma. Ruslan diye bir dr varmis izmirde..gidenler sana bilgi versin dr hakkinda.
Rozdi35

Mesaj gönderen Rozdi35 »

kadir yazdı:
Rozdi35 yazdı:
Kardesim izmirde bir dr bulmaya bak, bu tedavi zaten masrafli...birde şehirlerarası ugrasma. Ruslan diye bir dr varmis izmirde..gidenler sana bilgi versin dr hakkinda.
Ruslan hocaya çok gittim ben Kadir abi denin dediğin işlemler yapılmıyor ama prostat masajı yapıyor sadece ruslan
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Rozdi35 yazdı:
kadir yazdı:
Rozdi35 yazdı: Abi iyide bu hastalıkta herşey yasak ki ne yicez biz ben bütün kış dışarda çalışıyorum birde son çare İstanbul’a gitçem gibi gözüküyor İzmir’den
Ruslan hocaya çok gittim ben Kadir abi denin dediğin işlemler yapılmıyor ama prostat masajı yapıyor sadece ruslan
Ozaman baska bir dr bul.kardesim...istanbul sana gelmez. Masrafli olur git gel.
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

bu hastalıkta psikolojiyi bozmamak gerekiyor. aynı şeyleri az çok herkes yaşıyor. zamanla şikayetler azalmaya başlayınca psikolojide düzeliyor. ben her şeyi yiyip içiyorum. çok şükür yeme içme ile ilgili bir sıkıntım kalmadı. ama fazla stresli olduğum zamanlarda ya da üst üste mast yaparsam. hatta gün içerisinde 3-4 saat ara ile bile yapsam sıkıntı yaratıyor. bu da demek oluyor ki bir gün evlenirsem gece boyunca bir kez ilişkiye girebileceğim. tabii böyle şeyleri evlenmeden önce evleneceğiniz kişiye söylemeniz gerekiyor. yoksa sonrası çok sıkıntılı olur. yani karşı taraf bir kez daha isterse olmaz derseniz aile hayatınız iyi olmaz. tabii bu benimle ilgili bir sorun. prostatit olup cinselliği iyi olanlarda var.
wolfpack

Mesaj gönderen wolfpack »

ABittersweetLi yazdı:bu hastalıkta psikolojiyi bozmamak gerekiyor. aynı şeyleri az çok herkes yaşıyor. zamanla şikayetler azalmaya başlayınca psikolojide düzeliyor. ben her şeyi yiyip içiyorum. çok şükür yeme içme ile ilgili bir sıkıntım kalmadı. ama fazla stresli olduğum zamanlarda ya da üst üste mast yaparsam. hatta gün içerisinde 3-4 saat ara ile bile yapsam sıkıntı yaratıyor. bu da demek oluyor ki bir gün evlenirsem gece boyunca bir kez ilişkiye girebileceğim. tabii böyle şeyleri evlenmeden önce evleneceğiniz kişiye söylemeniz gerekiyor. yoksa sonrası çok sıkıntılı olur. yani karşı taraf bir kez daha isterse olmaz derseniz aile hayatınız iyi olmaz. tabii bu benimle ilgili bir sorun. prostatit olup cinselliği iyi olanlarda var.
Psikoloji hayal bile edemeyeceğimiz kadar önemli. Dr.lar o yuzden psikolojik diyor bence. Son bir iki haftadır çok iyiydim mesela spor sayesinde. Akşam beni çok stres eden bir haber aldım. Bu sabah o bölgede inanılmaz bir yanma, huzursuzluk hissi ile uyandım.
Rozdi35

Mesaj gönderen Rozdi35 »

ABittersweetLi yazdı:bu hastalıkta psikolojiyi bozmamak gerekiyor. aynı şeyleri az çok herkes yaşıyor. zamanla şikayetler azalmaya başlayınca psikolojide düzeliyor. ben her şeyi yiyip içiyorum. çok şükür yeme içme ile ilgili bir sıkıntım kalmadı. ama fazla stresli olduğum zamanlarda ya da üst üste mast yaparsam. hatta gün içerisinde 3-4 saat ara ile bile yapsam sıkıntı yaratıyor. bu da demek oluyor ki bir gün evlenirsem gece boyunca bir kez ilişkiye girebileceğim. tabii böyle şeyleri evlenmeden önce evleneceğiniz kişiye söylemeniz gerekiyor. yoksa sonrası çok sıkıntılı olur. yani karşı taraf bir kez daha isterse olmaz derseniz aile hayatınız iyi olmaz. tabii bu benimle ilgili bir sorun. prostatit olup cinselliği iyi olanlarda var.
Abi siz ne durumdaydınız semptomlarınız neydi bana nonbakteriyel dendi sizin ?
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

Bir gecede 4 ü denedim bir sıkıntı veya nüks yaşamadım. Bence enfeksiyon devam ediyor olabilir
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
ABittersweetLi

Rozdi35 yazdı:
Abi siz ne durumdaydınız semptomlarınız neydi bana nonbakteriyel dendi sizin ?
benimki mikrobikti. bütün semptomlar vardı.
ABittersweetLi

huseyin252 yazdı:
Bir gecede 4 ü denedim bir sıkıntı veya nüks yaşamadım. Bence enfeksiyon devam ediyor olabilir
herkeste aynı sorunlar olmayabiliyor. enfeksiyonun devam etmesi imkansız. tonla ilaç kullandım zamanında. kültürlerde bir şey çıkmıyor. lökositte yok.