AÇIKLAMA

Forumda uyulması gereken kurallar ve duyurular.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

AÇIKLAMA

Mesaj gönderen kadir »

Arkadaslar merhaba,
Bu forumun kuruluş amacı çıkar karşılığı olmadan kronik prostatit hastalarına yardımcı olmaktır. Ve öyle devam edecektir. Allaha şükür bu zamana kadar öyle devam etti. Bir çok hastaya yardimcı olduk ve hatıri sayılır bir cok hasta iyilesti yada hastaligi baskilandi. İyilesemeyenler ve iyilesmeye calisanlar var. Bu insanlarada yardimcı olmaya calisiyoruz. Forum masraflarini kendi cebimden ödüyorum kimseden bir yardim almiyorum. Çok şükü ihtiyacimda yok.Makina imalatı ve ihracat yapan bir firmanin sahibiyim yanımda 30 kisi istihdam ediyorum. Kimsenin burada reklamini yapmak aklımdan gecmez, ihtiyacim yok reklama. Benim icin etik bir hareket olamaz. Aslında forum bölümlerinde tavsiye edilen ve fayda görülen drlar bölümüde var. Ama ben özellikle reklam yapmaktan kaçınan bir insanim. Hatta farklı drlar bulun diye birkac paylasimim olmustur. Fakat ne enteresandir ki bazi kötü niyetli kişiler yada iyilesemeyen kisiler forumu ve şahsimi kötüleyici yazilar yazarak kişilik haklarima saldiri yapmaktadir. Tabi bunlar beni yıldirmaz. Bu konuda o kisiler hakkinda gerekli kanuni takibat yapilacaktir. Kimse zorla bir dra yada kuruluşa gönderilemez. Ben zaten öyle bir sorumlulukta almam
İsteyen gider isteyen gitmez. Yönlendiren fayda goren kisiler olabilir. Onlar bizi baglamaz. Amac hastalara yardimci olmaktir. Ben bu foruma maddi manevi zamanimi harciyorum. Amacim iyilesen tek bir hasta dahi olsa hayir duasini almaktir. Şifaniz daim olsun....