MORAL BOZAN YORUMLAR YAPAN ÜYELER

Forumda uyulması gereken kurallar ve duyurular.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

MORAL BOZAN YORUMLAR YAPAN ÜYELER

Mesaj gönderen kadir »

Son zamanlarda ozellikle foruma yeni üye olmus hastalar, forum ortaminin huzurunu, moralini bozan yorumlar yapiyor.
Bakin arkadaslar bu hastaligin caresi var.
Yorumlarinizi abartarak yangina benzin dökmeyin.
Boyle psikolojiyi bozacak yorumlardan kacinalim.
Bazı üyelerde araştırıp okuyup ögrenmeden yandım bittim mahvoldum modunda paylasimlar yapiyor.
Bu yorumlar forumun huzurunu bozuyor. Lütfen yorum yaparken bir defa daha düsünüp kelimeleri dikkatli secelim.
Kafamiza göre yorum yapmayalim. Şikayetleriniz varsa onlari abartmadan paylasalim.
Nelerin iyi geldigini,gelmedigini,prostatitle alakali bilgiler, konular v.s sorulariniz, tedavi şekliniz gibi bilgiler varsa onlari paylasiniz. Gereksiz moral bozucu paylasimlara kimsenin ihtiyacı yok.
Özellikle baslik atarken iyi düsünün kimse istedigi gibi baslik atamaz. Forumun kuralları var. Basliklara dikkat lütfen.
Faydali paylasimlar yapalim arkadaslar. Yoksa onlem almaya beni mecbur etmeyin.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: MORAL BOZAN YORUMLAR YAPAN ÜYELER

Mesaj gönderen efervesan »

İlk üyeler genelde böyle Kadir abi araştırma okuma yok bşraz zaman geçirseler dertlerine derman bulacaklar
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

İlk üyeler tabi bir telaşla gelip vaveyla ediyorlar. Forumda yeni üyelerin mesaj yazabilmeleri için belirli şartları yerine getirmeleri gereken bir sistem olmalı.
Espace42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Espace42 »

Evet aynen öle yok başına ( gelmeyen bilemezmis) sanki onların yasadiklarinin aynısını yaşamadık adam iki yıldır hasta biz 10 yıldır çekiyoruz aklımızdan ne düşünceler geçti bide ben yurdisinda kaliyorum ne doktor var ne loki site bakan bi randeu 1 ay tabi alabilirsen bunu yazanlara soyluyorum sen isteğin zaman doktora gidiyon ya biz neyapalim kadir bey haklı bi derdin varsa düzgün bi şekilde anlatılır