BİTKİ DOLANDIRICISI

Forumda uyulması gereken kurallar ve duyurular.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

BİTKİ DOLANDIRICISI

Mesaj gönderen kadir »

Arkadaslar,
Bazı kendini uyanik sanan kalpazan kisi ve kisiler formumuza dadanmis, buradan paye cikarmak pesindedirler. Kendileri emniyete bildirilmis ve haklarinda islem yapilmaktadir. Lutfen bu insanlara kanmayin, para kaptirmayin.
xray03
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: BİTKİ DOLANDIRICISI

Mesaj gönderen xray03 »

Tüm içtenliğimle katılıyorum sana kadir abi biraz önce yazdım tekrar yazıyordum fakat mesaj kabul edilmedi bu şahıs önümüzdeki günlerde yine gelecektir ama burdaki arkadaşlar benim gördüğüm kadarıyla yeterince bilgili ve tecrübeli arkadaşlar kanmazlar bu okuma yazma bilmeyen tiplere adam yazmasını bilmiyor üç kuruşluk aklıyla milleti dolandırmaya çalışıyor
Armegeddon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Armegeddon »

Valla bana da boyle bir adam tavsiye etttiler 3 aylık kür uyguladım o gün bugundur 1 gram ağrı kalmadı ama diğer şikayetlerim devam o kadar cok şey deniyorum ki artık hangisi iyi geliyor onu da anlayamıyor insan (bitki kürü tanıdık vasıtasıyla geldi nerdden bulunur hiçbie fikrim yok bosuna sormayın hiç)
Emreneu1905
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Emreneu1905 »

Armegeddon yazdı:Valla bana da boyle bir adam tavsiye etttiler 3 aylık kür uyguladım o gün bugundur 1 gram ağrı kalmadı ama diğer şikayetlerim devam o kadar cok şey deniyorum ki artık hangisi iyi geliyor onu da anlayamıyor insan (bitki kürü tanıdık vasıtasıyla geldi nerdden bulunur hiçbie fikrim yok bosuna sormayın hiç)
Nerden geldiğini bilmiyorsan niye buraya yazip insanları umutlandiriyorsun bize kufur etmis gibi oluyorsun en gıcık aldığım seyi yapmayin arkadaslar.Su tanıdığına bir sorsan öğreneceksin kimden geldiğini bu kadar basit
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Armegeddon yazdı:Valla bana da boyle bir adam tavsiye etttiler 3 aylık kür uyguladım o gün bugundur 1 gram ağrı kalmadı ama diğer şikayetlerim devam o kadar cok şey deniyorum ki artık hangisi iyi geliyor onu da anlayamıyor insan (bitki kürü tanıdık vasıtasıyla geldi nerdden bulunur hiçbie fikrim yok bosuna sormayın hiç)
Faydasiz, mesnetsiz , hiçbir bilgi ve done icermeyen muhabbetleri lütfen burada paylasmayin.Paylasacaginiz bilgilerin umut bekleyen kisilere faydasi olsun.
dreamer8
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen dreamer8 »

Psikoloji forumuna giriyorsun, psikolog adı altında reklamını yapıp hasta çekmeye çalışanları görüyorsun,
diyabet forumuna giriyorsun, bir dünya para peşinde hasta avcısıyla karşılaşıyorsun. Kimsede insaf, vicdan kalmamış. Koyun can derdinde, kasap et derdinde. Ayağınıza gelen şifa dağıtıcılarına lütfen şüpheyle yaklaşın, hatta hiç yaklaşmayın. Şifa ayağınıza gelmez, siz şifayı arayın.
Armegeddon

abi bunun nesinden umutlanıyorsun onu anlamadım sadece ağrı gitti oda ilaçtan mı oldu emin bile değilim yazdım artık bu da umut vermesin ne kadar gergin oldu herkes bu aralar anlamadım
Armegeddon

kadir yazdı:
Faydasiz, mesnetsiz , hiçbir bilgi ve done icermeyen muhabbetleri lütfen burada paylasmayin.Paylasacaginiz bilgilerin umut bekleyen kisilere faydasi olsun.
Abi sana saygım var gerçekten ama keşke sitede ki her boş cümleye her boş muhabbete aynı tepkiyi veriyor olsaydın ben ne yaşadıysam onu soyledım sizin ıcın bır anlamı olmayabılır herkesi aynı anda mutlu etmek zor
White
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen White »

Armegeddon yazdı:
kadir yazdı:
Abi sana saygım var gerçekten ama keşke sitede ki her boş cümleye her boş muhabbete aynı tepkiyi veriyor olsaydın ben ne yaşadıysam onu soyledım sizin ıcın bır anlamı olmayabılır herkesi aynı anda mutlu etmek zor
Arkadaş kötü niyetle yazmadığını biliyoruz ancak burdaki insanlara da hak vermemek elde degil. Kullandığınız her ne olursa olsun ilaç, bitkisel kür vs ismini cismini bilmediğiniz şeyden bahsetmenin ne anlamı var?
Faydasız bilgi bilgi degildir!

Ayrıca sen şu cevabınla bu foruma yaklaşık 10 kez yeni kayıt yapıp her seferinde engellenen sözde kür ile iyileştiğini yazıp 1500 tl ye bir avuç ot satmaya çalışan kanı bozuk dolandırıcıyı haklı çıkarmaya ekmegine yağ sürmeye çalıştığının farkında mısın?

Burada hiçkimse isterse gerçekten faydasını görmüş olsun ilaç ya da kür herneyse ismini içerigini bilmiyorsa hiç ama hiç bahsetmesin. Ayrıca afedersiniz ama kullandığı ilacin, içtiği çayın, yedigi macunun ne olduğunu nelerden yapıldığını bilmeyen ancak aptaldır ya da cahildir.

Ayrıca bu forumda kimden birşey duyarsanız duyun ama aynı kişiden o bahsettigini almayın! Araştırın aynı ürünü varsa başka yerden alın veya kendiniz oluşturun. Paranız çoksa gidin bir yerlere Kızılaya, Mehmetçige, bir dernege, Muhtaç olduğunu düşündügünüz kimselere vs bağış yapın. Ama Ahiretten cehennem ateşinden bi haber sahtekarlara dolandırıcılara gerçekte zavallılara bir kuruşunuzu kaptırmayın yedirmeyin kendinizi aptal yerine koymayın!
Armegeddon

Abi gidip bir ota 1500 tl verenle çiftlik banka para yatıran bir kimsenin benim gozumde zekası aynıdır yapıcak birşey yok ben kımseyi yanıltacak umutlandıracak biriey soylemedim yaşanan budur bende paylaştım nasıl yazıcağımın icazetinide kimseden almam herkes kendine gelsin artık sizin dedıgınızın dogru olması ıcın benim bir bitki ictim olmaz boyle birşey arayın telim su demem lazımken ben diyorum ki bir kür uyguladım ama sadece ağrı kesildi geri kalan tüm şikaywtler devam ediyor kimseye de tavsiye etmem edemem anlatabılıyormuyum değerli kardeşlerim
kenan

Mesaj gönderen kenan »

Tek çare İĞNE ANTIBIYOTIK DOKDOR TIPDAN ŞAŞMAM
Sagittarius

Mesaj gönderen Sagittarius »

Bu bitki cayi muhabetinden sonra bende bi umutla gidip bitki cayi aldim ama ben yaki otlu karisimi aldim..simdi bu olayin bir reklam oldugunu duyunca tabi biraz uzuldum..burdaki reklamdan paradan ne cikar..burayadami dadandi bu umut tuccarlari.ayip