Ben antibiyotikten fayda gordum.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Ben antibiyotikten fayda gordum.

Mesaj gönderen efsane2036 »

Angara yazdı:Arkadaşlar tam 48 saat önce antibiyotik kullandım, 48. Saatte lökosit e bakıldı lam ile(cam) ilk gözlem 5-6 ardından boyama sonucu 3... Düzen labarotuari
Sıkıntılarım aynı , (penis ağrısı pelvik ağrı makat yanması şişlik, erekte olamama libido düşüklüğü) hatta kalça ve bel ağrılarım da eklendi.
Ancak prostat masajı sonrası 3 gün çok rahat oluyorum her şey düzeliyor , idrar hariç. Masaj sonrası 3 gün her şey yerine geldi idrar ile ilgili sıkıntılar hariç.
Tecrübeli değerli kardeşlerim abilerim yardımcı olursaniz çok memnun olurum.
Ankarada kime masaj yaptırıyorsun sana tedavi veren doktor kım
Angara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Angara »

Memorial berkan bey
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Angara yazdı:Memorial berkan bey
Prostatit tedavisi yapıyor mu berkan bey
efsane2036

Angara yazdı:Memorial berkan bey
Muyane üçreti nedır genel bi bilgılendırme yaparmısın memnunmusum yaklaşamımdan
Angara

Mesaj gönderen Angara »

2 adet novosef 2 kutu cipro 1 tane de ismini unuttugum ilaçla başladık, sıvıyı alıyor ancak lam a dökülmuyor hastanede. Kulak çubuğu benzeri bir şeyle alıyor. (15 gündür de sonucu bekliyorum)
Kurum anlaşmalı olduğu için tutarlara bakmadım bile ancak muayene ücreti 250 civarıydı tek bildiğim bu, sadece orada yaptirdiklarim 6 bin falan olmuştur ( ne var ne yok yaptırdım) yaklaşımı iyi
efsane2036

Angara yazdı:2 adet novosef 2 kutu cipro 1 tane de ismini unuttugum ilaçla başladık, sıvıyı alıyor ancak lam a dökülmuyor hastanede. Kulak çubuğu benzeri bir şeyle alıyor. (15 gündür de sonucu bekliyorum)
Kurum anlaşmalı olduğu için tutarlara bakmadım bile ancak muayene ücreti 250 civarıydı tek bildiğim bu, sadece orada yaptirdiklarim 6 bin falan olmuştur ( ne var ne yok yaptırdım) yaklaşımı iyi
Hastalık hakkında neler dıyor iyileşir diyor mu yaptıgı tahlilller neler
Angara

Mesaj gönderen Angara »

efsane2036 yazdı:
Angara yazdı:2 adet novosef 2 kutu cipro 1 tane de ismini unuttugum ilaçla başladık, sıvıyı alıyor ancak lam a dökülmuyor hastanede. Kulak çubuğu benzeri bir şeyle alıyor. (15 gündür de sonucu bekliyorum)
Hastalık hakkında neler dıyor iyileşir diyor mu yaptıgı tahlilller neler
Her 2 erkekten 1 i olur dedi ancak dün ; bu kadar antibiyotike cevap vermemesi ilginç dedi..
Genelde ben yönlendiriyoruz tetkikler konusunda , her şeyi istedim
omr83
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen omr83 »

Kadir abibenim hastalığım tekrar çoğaldı artık intahar etmenin yoluna girdim hiç iyi değilim.zafer beye gittim test yaptırdım daha önce çok yüksekti verdiği seleri hepsini yaptırdım.ama yine çıktı abi ne yapicam şaşırdım Allah rızası için hangi doktora gittin ne yaptın en azından yol göster abicim kölen olim
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Kadir abi senden ricam Allah rızası için senin telefonun varsa Hagi doktora ne yaptın ne ettin en azından yol göster abicim.artik aklımı yitiricem abivim
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen wolfpack »

omr83 yazdı:Kadir abibenim hastalığım tekrar çoğaldı artık intahar etmenin yoluna girdim hiç iyi değilim.zafer beye gittim test yaptırdım daha önce çok yüksekti verdiği seleri hepsini yaptırdım.ama yine çıktı abi ne yapicam şaşırdım Allah rızası için hangi doktora gittin ne yaptın en azından yol göster abicim kölen olim
Omer bırak antıbıyotık pesınde kosmayı bence. Kaslara yonel rahatlayacaksın. Yuzde yuz gecmese bıle ınanılmaz rahatlaycaksın.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

omr83 yazdı:Kadir abi senden ricam Allah rızası için senin telefonun varsa Hagi doktora ne yaptın ne ettin en azından yol göster abicim.artik aklımı yitiricem abivim
Kardesim sana antibiyotik fayda etmiyorsa kaslara yönelin siz.
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Kadir abi ilk zafer hocanın verdiği iğneler haplar vitamin ler iyi geldi.tekrar şimdi başladı.lokodit 3.4 çıktı bişey yok dedi zafer hoca.sicak suya otur dedi.hepsini yapıyorum pelvic egzersizlere başladım kadir abi .tekrar gitsem zafere hocaya aynı iğneleri yazdirsam olurmu.cunki sizde diyorsunuz tekrarlar da tekrar antibiyotikler vitamin bunlara dewam dediniz.suan hiç birşey kullanmıyorum.oyuzden sizin tecrubenuze ihtiyacım var.bsska doktora gitmek ustemiyorum
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Egzersizler yapıyorum kadir abi pelvic egzersizleri bunlarimi diyorsunuz.susn penis ucunda yanmalar ve karın alt bölgesinde yanmalarim var
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

omr83 yazdı:Kadir abi ilk zafer hocanın verdiği iğneler haplar vitamin ler iyi geldi.tekrar şimdi başladı.lokodit 3.4 çıktı bişey yok dedi zafer hoca.sicak suya otur dedi.hepsini yapıyorum pelvic egzersizlere başladım kadir abi .tekrar gitsem zafere hocaya aynı iğneleri yazdirsam olurmu.cunki sizde diyorsunuz tekrarlar da tekrar antibiyotikler vitamin bunlara dewam dediniz.suan hiç birşey kullanmıyorum.oyuzden sizin tecrubenuze ihtiyacım var.bsska doktora gitmek ustemiyorum
Sevgili kardesim, drun sana antibiyotik vermediyse benim sana buradan antibiyotik kullan deme şansım yok. İstersen baska bir dra git belki o dr reçete edebilir.
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Kadir abi en azından zafer hocaya gidiyom tekrar bu hocaya dewam edimmi abicim sizin doktorunuzda bumuydu abi en azinda yol göster sen çok sewinirim.
kmlpr2

Mesaj gönderen kmlpr2 »

omr83 yazdı:Kadir abi ilk zafer hocanın verdiği iğneler haplar vitamin ler iyi geldi.tekrar şimdi başladı.lokodit 3.4 çıktı bişey yok dedi zafer hoca.sicak suya otur dedi.hepsini yapıyorum pelvic egzersizlere başladım kadir abi .tekrar gitsem zafere hocaya aynı iğneleri yazdirsam olurmu.cunki sizde diyorsunuz tekrarlar da tekrar antibiyotikler vitamin bunlara dewam dediniz.suan hiç birşey kullanmıyorum.oyuzden sizin tecrubenuze ihtiyacım var.bsska doktora gitmek ustemiyorum
Zafer hoca sonrası nuks yaşamıştım , panik yaptıkça kötü olursun. Hiç gerek yok. Düşünme. Arveles iç 8 saatte bir al. Küvete sıcak su yada su torbası üzerine otur. Xtral xl ilaç al günde bir tane.

Süzen poşette yakı otu , ısırgan otu günde 1 bardak düzenli iç.
Prostat yangı içinde arveles yerine , ağrı kesici iltihap giderici Randutil hapda icebilirsin.

Acile gitmeden de fayda var , iyi bir ağrı kesici ignede yapabilirler. Bir iki gun bu şekilde , vücudun nukse karşı savaşır . Sorun etme , beyin hepsini ogreniyo çaresiz degilsin.

Hepsi zamanla dayanacagın bir seviye ye geliyor. Geçmiş olsun
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Kadir abi 2015 teki tedavinizi okudum hep antibiyotikler ve vitamin iğneler bunları kullanmissiniz peki abicim.hep aynı doktora mi gittiniz yıllarca ve aynı ilaçlarımı kullandiniz.abi en azından özelden mesaj atarsaniz çok sewinirim.bende zafer hocaya gittim 3, lu set kullandım iyi oldum yine başladı ozaman tekrar gidicem senin gibi yapicam abicim.ben namazında bir indanim inan sana çok dua edicem mubarek adam yaşım 42 bir çocuğum var bu illetten kurtar bizi mübarek
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

omr83 yazdı:Kadir abi 2015 teki tedavinizi okudum hep antibiyotikler ve vitamin iğneler bunları kullanmissiniz peki abicim.hep aynı doktora mi gittiniz yıllarca ve aynı ilaçlarımı kullandiniz.abi en azından özelden mesaj atarsaniz çok sewinirim.bende zafer hocaya gittim 3, lu set kullandım iyi oldum yine başladı ozaman tekrar gidicem senin gibi yapicam abicim.ben namazında bir indanim inan sana çok dua edicem mubarek adam yaşım 42 bir çocuğum var bu illetten kurtar bizi mübarek
Kardesim dedigim gibi yap. Özeldende cevabını verdim sana zaten.
wolfpack

Kadir abi Muhsin Hoca'nin bir videosunu gordum simdi. Diyor ki prostatit hastalarinda prostata parmakla bastirildiginda cok siddetli penis ya da testis agrisi gorulur. Abi prostata baski yapinca rahatlama olanlar prostatit degil mantigi yurutulur burdan bence. Olay kaslarla ilgilidir diyebiliriz duz mantikta. Sen ne dersin bu konuya?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

wolfpack yazdı:Kadir abi Muhsin Hoca'nin bir videosunu gordum simdi. Diyor ki prostatit hastalarinda prostata parmakla bastirildiginda cok siddetli penis ya da testis agrisi gorulur. Abi prostata baski yapinca rahatlama olanlar prostatit degil mantigi yurutulur burdan bence. Olay kaslarla ilgilidir diyebiliriz duz mantikta. Sen ne dersin bu konuya?
Sevgili Wolfpack kardesim, bende prostat rektal tuşe muayenesinde baski sirasında öyle agrilar olmuyordu ama prostatittim sonucta. Muhsin hocanın oyle bir genelleme yapmasına bu vesileyle katılmiyorum. Bu agrı kisiye göre degisir. Prostattaki inflamasyon bölgesine, miktarina ve alanına gore degisiklik arz eder. Örnegin ben bir bulaş sonucu prostatit olmustum ve bulgularımda enfeksiyon vardı enfeksiyona yönelik tedavi oldum hiç kaslarla ilgili bir tedavi görmeden tüm agrilar, yanmalar, batmalar geçti. Tabi bu kişiye göre değişir.
omr83

Mesaj gönderen omr83 »

Kadir abi kaç senedir iyisin abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

omr83 yazdı:Kadir abi kaç senedir iyisin abi
8-9 yıldır iyiyim kardesim.
wolfpack

kadir yazdı:
wolfpack yazdı:Kadir abi Muhsin Hoca'nin bir videosunu gordum simdi. Diyor ki prostatit hastalarinda prostata parmakla bastirildiginda cok siddetli penis ya da testis agrisi gorulur. Abi prostata baski yapinca rahatlama olanlar prostatit degil mantigi yurutulur burdan bence. Olay kaslarla ilgilidir diyebiliriz duz mantikta. Sen ne dersin bu konuya?
Sevgili Wolfpack kardesim, bende prostat rektal tuşe muayenesinde baski sirasında öyle agrilar olmuyordu ama prostatittim sonucta. Muhsin hocanın oyle bir genelleme yapmasına bu vesileyle katılmiyorum. Bu agrı kisiye göre degisir. Prostattaki inflamasyon bölgesine, miktarina ve alanına gore degisiklik arz eder. Örnegin ben bir bulaş sonucu prostatit olmustum ve bulgularımda enfeksiyon vardı enfeksiyona yönelik tedavi oldum hiç kaslarla ilgili bir tedavi görmeden tüm agrilar, yanmalar, batmalar geçti. Tabi bu kişiye göre değişir.
Anladım Kadir Abim. Benim iş makat stfinker kası ile çok yakından ilişkili. Ne zamanki stfinker kası herhangi bir sebepten kasılıyor istemsizce taş gibi oluyor semptomlar çok artıyor. Ne zaman ki belli başlı şeyleri yapınca süreç içerisinde gevşiyor semptomlar çok hafifliyor. Ayrıca Eswt tedavisi penis üretra içindeki o sıkma, tıkanma gibi garip hisse çok iyi geldi. Rahatlattı beni diyebilirim. Yani hatta ben Eswt'den sonra olayımın artık buyuk bolumunun kas kaynaklı olduguna emın gıbı oldum. O yuzdendı kı ben spor yapıyordum rahatlıyordu. Sıcak oturma banyosu yapıyordum rahatlıyordu. Eglencelı seyler yaparken kafayı takmayınca rahatlıyordu. Enfeksiyon varsa bence sureklı ve devamlı bır sekılde agrır. Artan azalan agrılar varsa kas kaynaklı olması daha yuksek ıhtımal. Yanı en azından benım tecrubelerım ve gozlemım kendımle ılgılı bu yonde.
wolfpack

kadir yazdı:
Abi seninle ilgili benim cok merak ettigim bir konu var. Affına sıgınarak sormak istiyorum. Öncelikle saglıgın daim olsun da formda hemen hemen herkes ister kasa inansın ister enfeksiyona belli aralıklarla nüks ve agrılarda artıs veya azalma yasıyor. Sende bu olmuyor abi gözlemledigim kadarı ile. Dogru muyum? Abi acaba farklı bisey miydi sendeki. Akut prostatit olma durumun olabilir miydi acaba? sana sadece antibiyotik iyi geldi diyorsun cünkü.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

wolfpack yazdı:
kadir yazdı:
Abi seninle ilgili benim cok merak ettigim bir konu var. Affına sıgınarak sormak istiyorum. Öncelikle saglıgın daim olsun da formda hemen hemen herkes ister kasa inansın ister enfeksiyona belli aralıklarla nüks ve agrılarda artıs veya azalma yasıyor. Sende bu olmuyor abi gözlemledigim kadarı ile. Dogru muyum? Abi acaba farklı bisey miydi sendeki. Akut prostatit olma durumun olabilir miydi acaba? sana sadece antibiyotik iyi geldi diyorsun cünkü.
Şöyle izah edeyim wolfpack kardesim ; Bendede artan azalan agrilar antibiyotik kullanirken oldu, hatta kullandiğim dönemler antibiyotigin hiç etki etmediğini çok yaşadım,bu yüzden moralimin cok bozuldugu gunler oldu. Psikolojim bozuldu, druma bir çok kere " verdigin antibiyotikler hiç işe yaramadı" dediğimi bilirim. Onlarca kere nüks yaşadım ve her nüks yaşadigimda lokosit yüksekligi oldu. Her nükstede kısa bir tedavi sonucu bu duruma geldim.. şu an artik nüks yaşamiyorum çok şükür..yanliz bende kalan şu an bir debi düşüklüğü var onu çözmeye çalışıyorum.