Bakteri araştırması

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
mayıs
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Bakteri araştırması

Mesaj gönderen mayıs »

Öncelikle herkeze geçmiş olsun bakteri olduğunu nasıl tespit ederiz gideceğim doktor yada hastanede böyle bir çalışması varmıdır tşk kadir abi zafer oyma hocaya gitmeye karar verdim bir yardımcı olurmusun abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Bakteri araştırması

Mesaj gönderen kadir »

Sevgili kardesim dr yönlendirmesi yapamiyorum maalesef...siz istediginiz dr a gideblirsiniz.
mayıs

Mesaj gönderen mayıs »

kadir yazdı:Sevgili kardesim dr yönlendirmesi yapamiyorum maalesef...siz istediginiz dr a gideblirsiniz.
Kadir abi sadece bu konuda daha deneyimli olduğu için söyledim birde pcr hastanede yapılıyormu yoksa dışarıdamı yaptırmak gerekiyo abi onu öğrenecektim lökesit ve kültür antibiyogram pcr demişsin bir yazında abi başka sayfada okumuştum tşk abi yardımların için sağolasın
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

mayıs yazdı:
kadir yazdı:Sevgili kardesim dr yönlendirmesi yapamiyorum maalesef...siz istediginiz dr a gideblirsiniz.
Kadir abi sadece bu konuda daha deneyimli olduğu için söyledim birde pcr hastanede yapılıyormu yoksa dışarıdamı yaptırmak gerekiyo abi onu öğrenecektim lökesit ve kültür antibiyogram pcr demişsin bir yazında abi başka sayfada okumuştum tşk abi yardımların için sağolasın
Prostat sivisi ornegini dra aldirtip laboratuara kendiniz ulaştirirsaniz daha uygun fiyata mal olur.. yok eger dr kendisi laba gonderirse biraz pahaliya mal olur. Pcr yada kültür fark etmez.
Meniden pcr yada kültür yaptiracaksanizda dra gitmeden direk laba gidip, verecekleri bir kaba labın tuvaletinde meniyi veriyorsunuz. Idrarda ayni sekilde.
Gittiginiz drun caliştiğı hastanenin kültür ve pcr yapan kendi laboratuarı varsada oraya vermeniz daha iyi olacaktır.
mayıs

Mesaj gönderen mayıs »

kadir yazdı:
mayıs yazdı:
Prostat sivisi ornegini dra aldirtip laboratuara kendiniz ulaştirirsaniz daha uygun fiyata mal olur.. yok eger dr kendisi laba gonderirse biraz pahaliya mal olur. Pcr yada kültür fark etmez.
Meniden pcr yada kültür yaptiracaksanizda dra gitmeden direk laba gidip, verecekleri bir kaba labın tuvaletinde meniyi veriyorsunuz. Idrarda ayni sekilde.
Gittiginiz drun caliştiğı hastanenin kültür ve pcr yapan kendi laboratuarı varsada oraya vermeniz daha iyi olacaktır.
Anladım abi zafer hocanın hastaneye yakınmı ki abi labtuat abi istanbulu bilmediğim için söylüyorum yada o hastane bünyesi yapıyormu çünkü ben sordum hastaneye buradaki 100 tl demişti abi oyüzden sordum abi sağolasın bilgilendirdiğin için
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Oradaki hastaneye yaptirman daha iyi olur mayıs kardesim. En azindan sana yakin. Masrafın olmaz.
mayıs

Mesaj gönderen mayıs »

kadir yazdı:Oradaki hastaneye yaptirman daha iyi olur mayıs kardesim. En azindan sana yakin. Masrafın olmaz.
Eyvallah abi tşk sağolsın