Muhsin balaban kültür ve pcr ücreti

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
messi1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Muhsin balaban kültür ve pcr ücreti

Mesaj gönderen messi1 »

Arkadaşlar herkese merhaba, son zamanlarda belirli aralıklarla farklı labaratuvarlarda kültür testleri yaptırıyordum. Pcr testi yaptırmaya karar verdim ve fiyat araştırması yapmaya başladım. Zaten forumdaki çoğu kişide gelişimin androflor testini yaptırdığı için labaratuvarı arayıp fiyat sordum. Pcr fiyatının 1150 tl kültür fiyatının 350 tl olduğunu öğrendim. Ben muhsin hocanın eski hastasıydım bana hiç pcr ve kültür yapmamıştı. Arayıp gelip sıvı aldırıp kendileri vasıtası ile Gönderdiğim taktirde fiyatının ne kadar olduğunu sordum. Cevabı alınca tansiyonum düştü şekerim yükseldi kulaklarım çınladı :) tahmin edin ne kadar? KÜLTÜR VE PCR 2700 TL ARTI 1000 TL MUAYENE hadi muayneye lafımız yok çünkü her doktor kendi muayne ücretini belirleyip ona göre kitle oluşturmakta serbesttir giden gider gitmeyen gitmez isterse 50 bin tl yapsın sorun yok. Fakat bana şunu söyleyin 1400 tl olan 2 teste yüzde 100 kar koyup 2700 tl demek hırsızlık değilde nedir? Adam kandırmak değilde nedir!? İnsanı aptal yerine koymak değilde nedir!? En kötüsüde bu harammıdır değilmidir!? Hadi diyelim 100 200 300 koy zaten bu adamlar lablarla anlaşma yapıp fiyatta düşürüyorlar üstelik ve ayrıca labların kendi kuryeleri gelip alıyor. Levent Türkü aradığımda sadece 1150 tl olan pcr a 1500 tl dedi. Cüneyt hocayıda aradığımızda kendisi göndermediğini sıvıyı alıp kendimizin götürmesini söyledi Muayne ücretide 600 tl. Ayrıcada gelişim labda 350 tl olan kültür Düzen ve Synovada 100 tl oralarda sadece cinsel pcr olduğu androflor olmadığı için onu karşılaştırmıyorum. Fakat Muhsin hocanın bu kadar fahiş fiyatı hakkında ve gelişimin bu pahalılığı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Promete54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Muhsin balaban kültür ve pcr ücreti

Mesaj gönderen Promete54 »

messi1 yazdı:Arkadaşlar herkese merhaba, son zamanlarda belirli aralıklarla farklı labaratuvarlarda kültür testleri yaptırıyordum. Pcr testi yaptırmaya karar verdim ve fiyat araştırması yapmaya başladım. Zaten forumdaki çoğu kişide gelişimin androflor testini yaptırdığı için labaratuvarı arayıp fiyat sordum. Pcr fiyatının 1150 tl kültür fiyatının 350 tl olduğunu öğrendim. Ben muhsin hocanın eski hastasıydım bana hiç pcr ve kültür yapmamıştı. Arayıp gelip sıvı aldırıp kendileri vasıtası ile Gönderdiğim taktirde fiyatının ne kadar olduğunu sordum. Cevabı alınca tansiyonum düştü şekerim yükseldi kulaklarım çınladı :) tahmin edin ne kadar? KÜLTÜR VE PCR 2700 TL ARTI 1000 TL MUAYENE hadi muayneye lafımız yok çünkü her doktor kendi muayne ücretini belirleyip ona göre kitle oluşturmakta serbesttir giden gider gitmeyen gitmez isterse 50 bin tl yapsın sorun yok. Fakat bana şunu söyleyin 1400 tl olan 2 teste yüzde 100 kar koyup 2700 tl demek hırsızlık değilde nedir? Adam kandırmak değilde nedir!? İnsanı aptal yerine koymak değilde nedir!? En kötüsüde bu harammıdır değilmidir!? Hadi diyelim 100 200 300 koy zaten bu adamlar lablarla anlaşma yapıp fiyatta düşürüyorlar üstelik ve ayrıca labların kendi kuryeleri gelip alıyor. Levent Türkü aradığımda sadece 1150 tl olan pcr a 1500 tl dedi. Cüneyt hocayıda aradığımızda kendisi göndermediğini sıvıyı alıp kendimizin götürmesini söyledi Muayne ücretide 600 tl. Ayrıcada gelişim labda 350 tl olan kültür Düzen ve Synovada 100 tl oralarda sadece cinsel pcr olduğu androflor olmadığı için onu karşılaştırmıyorum. Fakat Muhsin hocanın bu kadar fahiş fiyatı hakkında ve gelişimin bu pahalılığı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Vicdansizlik, kendisine ben de geçen yıl muayene oldum,alel acele muayene etti,tüm prostatit geçmişimi ve şikayetlerimi anlatmama rağmen ne rektal tuş yaptı ne de ultrasonla baktı.Genta ve monodoks verip yolladı,aldığı parayı helal etmiyorum.
Yamtar
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Yamtar »

Muhsin kendine yeni dükkan açmış. Nasıl çıkacak bunun parası. Hep kendinizi düşünmeyin biraz da Muhsini düşünün lütfen.
canadianguy1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen canadianguy1 »

Yamtar yazdı:Muhsin kendine yeni dükkan açmış. Nasıl çıkacak bunun parası. Hep kendinizi düşünmeyin biraz da Muhsini düşünün lütfen.
Cok guzel yazmissin muayenehane degil dükkan hakikaten
bayramoglu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen bayramoglu »

Muhsin hoca artık sadece parmak atıp parayı sayıyo.