Prostattaki travma flora bakterilerinin enfeksiyon yapmasinin nedeni mi?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
JimmyConway
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Prostattaki travma flora bakterilerinin enfeksiyon yapmasinin nedeni mi?

Mesaj gönderen JimmyConway »

Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese geçmiş olsun .Geçtiğimiz sene Aralıkta bir ilişki sonrası enfeksiyon kaptım maalesef doktorum test yapmadan iğne vurup tetradox antibiyotik verip yolladı haliyle geçmedi tekrar başka bir doktorun yolunu tuttum gonokok testinde candida albicans üredi mantar tedavisi bir hafta gördüm antifungal ilaç ve antibiyotiğe devam ettik Ocak Mart arası çok sık idrar spermde katılık topaklanma ve peniste rahatsızlık olarak devam etti mart sonrası işeme bozukluğu kısmen devam etti ama penis kökünde huzursuzluk hissi ve ağrı peşimi bırakmadı gitmediğim doktor kalmadı. Acıbademde 3 doktora gittim sonra amerikanda 1 doktora gittim hepsi testler temiz çıktığı için yolladı temizlenmişsin dediler. Sonra Prf Sinan ekici diye bana göre düzenbaz bir doktor buldum Ozon tedavisini penisten yapıyor 2 seans aldım ne bir muayne ne bir test istemi doğru Ozona aldı .2. seansta boşalma esnasında dahi aşırı kan geldi ve bunu 3 defa üst üste yapmak zorunda kaldımki meni tamamen kandan temizlensin. Ozonu bu şekilde kimseye önermiyorum . Ozondan beri Sperm ip gibi geliyor. Halbuki sperm düzelmişti ozondan sonra tekrar bu şekilde gelmeye devam etti. Sonunda Doğukan Sökmen diye çok iyi bir hoca buldum androfloror test istedi testte enterecocus 10 3.5 üredi Enfeksiyon geçmemiş dedi. Diğer hocalara sorduğumda enterecoccus problem yaratmaz 10 3.5 miktarında anlamlı değildir dendi ama ben Doğukan hocaya güvendim inandım . Linezoid ve Bactrim tedavisi 21 gün kadar sürdü günde tek tablet. 6 seans prostat masajı ve 12 estw aldım penis kökündeki ağrım çok azaldı ama bitmedi işeme bozukluğuda genel anlamda düzeldi . Tabi bir çok vitamin takviyesi alıyorum hala saw palmetto quercetin e vitamini omega3 propolis arı sütü akşamları son1 haftadır sarımsak yutuyorum . son 1 ayda 6 kg da verdim onunda yardımcı olduğunu düşünüyorum ama şu illetten tam kurtulamadım . Sizlerden ricam hem tavsiyeleriniz hem entrococcus bakterisinden muzdarip olanınız varsa bana tecrübelerini paylaşabilirmi? Birde spermi tekrar eski kıvamına nasıl getirebilirim

Herkese çok teşekkürler
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Prostattaki travma flora bakterilerinin enfeksiyon yapmasinin nedeni mi?

Mesaj gönderen Hergele »

JimmyConway yazdı:Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese geçmiş olsun .Geçtiğimiz sene Aralıkta bir ilişki sonrası enfeksiyon kaptım maalesef doktorum test yapmadan iğne vurup tetradox antibiyotik verip yolladı haliyle geçmedi tekrar başka bir doktorun yolunu tuttum gonokok testinde candida albicans üredi mantar tedavisi bir hafta gördüm antifungal ilaç ve antibiyotiğe devam ettik Ocak Mart arası çok sık idrar spermde katılık topaklanma ve peniste rahatsızlık olarak devam etti mart sonrası işeme bozukluğu kısmen devam etti ama penis kökünde huzursuzluk hissi ve ağrı peşimi bırakmadı gitmediğim doktor kalmadı. Acıbademde 3 doktora gittim sonra amerikanda 1 doktora gittim hepsi testler temiz çıktığı için yolladı temizlenmişsin dediler. Sonra Prf Sinan ekici diye bana göre düzenbaz bir doktor buldum Ozon tedavisini penisten yapıyor 2 seans aldım ne bir muayne ne bir test istemi doğru Ozona aldı .2. seansta boşalma esnasında dahi aşırı kan geldi ve bunu 3 defa üst üste yapmak zorunda kaldımki meni tamamen kandan temizlensin. Ozonu bu şekilde kimseye önermiyorum . Ozondan beri Sperm ip gibi geliyor. Halbuki sperm düzelmişti ozondan sonra tekrar bu şekilde gelmeye devam etti. Sonunda Doğukan Sökmen diye çok iyi bir hoca buldum androfloror test istedi testte enterecocus 10 3.5 üredi Enfeksiyon geçmemiş dedi. Diğer hocalara sorduğumda enterecoccus problem yaratmaz 10 3.5 miktarında anlamlı değildir dendi ama ben Doğukan hocaya güvendim inandım . Linezoid ve Bactrim tedavisi 21 gün kadar sürdü günde tek tablet. 6 seans prostat masajı ve 12 estw aldım penis kökündeki ağrım çok azaldı ama bitmedi işeme bozukluğuda genel anlamda düzeldi . Tabi bir çok vitamin takviyesi alıyorum hala saw palmetto quercetin e vitamini omega3 propolis arı sütü akşamları son1 haftadır sarımsak yutuyorum . son 1 ayda 6 kg da verdim onunda yardımcı olduğunu düşünüyorum ama şu illetten tam kurtulamadım . Sizlerden ricam hem tavsiyeleriniz hem entrococcus bakterisinden muzdarip olanınız varsa bana tecrübelerini paylaşabilirmi? Birde spermi tekrar eski kıvamına nasıl getirebilirim

Herkese çok teşekkürler

Hocam aynı bakteri bende de var sana tavsiyem bitirene kadar tedaviye devam etmen 2 aylık tedavi dahi yeterli olmadı bana .
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.