Twitter'da Abdullah Tr adlı doktorun tedavi tavsiyesi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Promete54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Twitter'da Abdullah Tr adlı doktorun tedavi tavsiyesi

Mesaj gönderen Promete54 »

Selamlar kardeşim çok geçmiş olsun Şimdi sana yazacaklarımi uygula ve aksatmadan, kesmeden uygula. Malum zor bir surec,biraz sıkıntılı, iyilesme süreci zor. Ama iyilesmez degil.

▪︎Bactrim Forte 800/160 mg, sabah aksam tok
▪︎tavanic 500 mg, öğle ve gece yatmadan, 6 hafta
▪︎tetra 500mg, sabah ve aksam 6 hafta
▪︎Tamprost, sabah tek kapsül 6 hafta
(Bu ilaç orgazm sonrasi sperm çıkışını engeller,yani orgazm olunur fakat sperm iceriye geriye gider, ereksiyondan normale donmek biraz zaman alir,ereksiyon uzun surer. Bu yan etkilere takilma gecici)

▪︎Nac-900 /300 sabah tok 14 gün
▪︎Tiopati-B 600,öğleye dogru tek tablet
▪︎zinco 50mg, aksam tok tek tablet 21 gün
▪︎Bemiks-C, aksam tok tek tablet, 30 gün

Bunları eczaneden alacaksınız.

●Glutatyon, sabah akşam tok
●Hesperidin/NAD +, sabah aksam tam yemek ortasi.

Bunları doktorvitaminler.com sitesine bakabilirsiniz.

☆Hesperidin/NAD+, damar iç yapısı endotel hasarları onarır ve buna bağlı pıhtılaşmayi engeller. Fibronoid nekroz sebepli damarların daralmasini engeller. Bu daralma oksijen gecisinide engelledigi için hem alveollerdeki kilcallarda oluşan hasar sebepli öksürük, hemde Ağrı ve sancı ozellille eklemlerde çoğalıyor. NAD+ ise hem inflamasyonu engeller,hem stokinlerin vermis oldugu sinyali keserek doku hasarini onler,besinden enerji yapimini saglar

☆glutatyon çok güçlü bir antioksidan ve antiviraldir. İlaç, aşı, gıda, kirli hava,virus,bakteri gibi etmenlerin oluşturduğu toksisiteyi ve oksidasyonu giderir. Vucutta karacigerin sentezledigi glutatyon seviyesi 20 yas sonrasi dusmeye baslar. %90 GSS altında ise yaşlanma ve doku hasari. Bakteriler yuksek oksidasyon ile bu seviyeyi çok aşağıya ceker. Bu nedenle glutatyon kullanımı önemli.

■Yazdıklarımı aynen yazdığım gibi kullanın lutfen. Once bunlari kullanin. Gerekirse Transuretral radyo frekansi ile tedavisi yapilir.
Ama bunlari aynin yazdigim gibi ve o surelerde kullanin lutfen.

Bu tavsiye hakkında ne düşünüyorsunuz?Özellikle Kadir abinin fikirleri önemli...
emre092626

Re: Twitter'da Abdullah Tr adlı doktorun tedavi tavsiyesi

Mesaj gönderen emre092626 »

Kardeşim sadece takviyeler alsak faydası olur mu. Antibiyotik artık bağırsaklarda büyük sorun yapmaya başladı
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Bu kadar ilacı yüklemek karaciger,pankreas ve böbrekleri riske eder. Ayrica,Tavanicin ögle ve gece yatmadan iki adet kullanılması riskli..Tendinit ve Tendon yırtılmasina sebep olabilir. Takviyelere sıcak bakiyorum. Antibiyotiklerin azaltilmasi gerekir.
Promete54

kadir yazdı:Bu kadar ilacı yüklemek karaciger,pankreas ve böbrekleri riske eder. Ayrica,Tavanicin ögle ve gece yatmadan iki adet kullanılması riskli..Tendinit ve Tendon yırtılmasina sebep olabilir. Takviyelere sıcak bakiyorum. Antibiyotiklerin azaltilmasi gerekir.
Sen olsan hangi antibiyotikleri ne şekilde alırdın abi bu tavsiyede?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Promete54 yazdı:
kadir yazdı:Bu kadar ilacı yüklemek karaciger,pankreas ve böbrekleri riske eder. Ayrica,Tavanicin ögle ve gece yatmadan iki adet kullanılması riskli..Tendinit ve Tendon yırtılmasina sebep olabilir. Takviyelere sıcak bakiyorum. Antibiyotiklerin azaltilmasi gerekir.
Ben olsaydim kültür ve antibiogram sonuclarina göre,patojen ureme olmaz ise pcr sonuclarına göre antibiyotik kullanirdim kardesim.
Promete54

kadir yazdı:
Promete54 yazdı:
Ben olsaydim kültür ve antibiogram sonuclarina göre,patojen ureme olmaz ise pcr sonuclarına göre antibiyotik kullanirdim kardesim.
Teşekkür ederim abi,haklısın,en doğru yöntem bu...
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

kadir abi haklı. tavanic türü ilaçlar tendonlara zarar verir.