hastalığımı çözemedim prostatit mi? penis ağrısı. hüseyin seçhin

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
mardonkardon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

hastalığımı çözemedim prostatit mi? penis ağrısı. hüseyin seçhin

Mesaj gönderen mardonkardon »

8-9 aydır belirtiler var doktora gittim
idrarda bir şey yok dedi. prostat masajından sıvı gelmedi bende bunun çaresi yok uğraşmıyım boşuna antibiyotik kulanmıyım dedim. benim belirtiler idrarda hafif yanma fazla rahatısz etmiyor. 1 ay önce dışkıdan sonra değşik bir his olurdu makatta yanma ve alt tarafta değşik kotu bir his ooluyordu sonra 30 dakika sonra geçiyordu. şu aralar o yok. ama bende bu aralar en önemli sorun olarak şu var günde 1 mastürbasyon yapınca bir şey olmuyor 2 defa yapınca peniste ağrı oluyor. ve dokununca bile ağrı hissi oluyor.3 defa fln yapmıs olsam baya acır muhtemelen. bunun nedeni nedir? hep devam ediyor bu sekilde. bende ayrıca hemorid ve analfissürde var. hüseyin seçgin bana peyronie hastalığı yazmıştı.bazılarınada forumdan bu hastalığı yazmış tanı olarak. bana e vitamini yazmıstı ve kolsisin yazmıştı! kullanmadm ilaçları. ben peniste bir parça hiisssetmiyorum ve eğilme yok.. yabancı bir videoda izlemiştim bunun sebebi alt bölge kaslarında hasarda olabiliyormuş! hatta idrar oradan geçtiğinde yanmada yapabişliyormuş. eğer bu kas hasarı değilde prostatitse prostatit olup peniste bu şekilde ağrı yanma hisseden varmı? dokununcada ağrı yanma hisseden varmı? birde eskiden penisin inik halini incelemezdim ama suan penis inikken incelediğimde sanki penisin iç damarları sert dış taki deri bol gibi fazlalaşmış gibi sanki. birde mastürbasyondan sonra penis öncesine göre daha uzun süre sert kalıyor sanki. peyronie mi prostatit mi yoksa baska bir şeymi sizce?