(PRİFORMİS) kasını esnetme deneyebilirsin.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
mustafaa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

(PRİFORMİS) kasını esnetme deneyebilirsin.

Mesaj gönderen mustafaa »

Selamın aleyküm arkadaşlar Daha önce bir arkadaş Rus birisinin bu priformis kasını esneterek sorunlarının geçtiğini yazmıştı ona istinaden,

Bugün o Kalçada bulunun priformis kasına 2 3 dakikalık bir gevşetme egzersizi yaptım penis, perine bölgemde bir hafiflik bir rahatlama nasıl diyeyim, hani kuş gibi hafifledi diye bir tabir vardır ya pelvik bölgede, penis bölgesinde hissettiğim ağırlık ağrı bir rahatlama geldi sanki üzerimden bir ağırlık gitti .

Bunun için şu linkteki gibi bu egzersizleri denemek isteyen olursa mutlaka denesin.

Selametle.
https://youtu.be/87nJX8sdZ2s
Belki çok yoruldun, belki çok bunaldın ama bak Rabbin ne buyuruyor;

"Rabbinin rızâsına ermek için sabret."
-Müdessir/7.ayet
scream1717

Re: (PRİFORMİS) kasını esnetme deneyebilirsin.

Mesaj gönderen scream1717 »

Ağrılarınız neredeydi..
mustafaa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen mustafaa »

Penis ucu ağrı hassasiyet, penis kökü, perinede ağrı batma, idrardan sonra penis ucunda ağrı. Yani ağrı eşiğinde rahatlama oldu düzenli yaptığım zaman ne olur bilemem belki anlık Bi rahatlamadır ama devam edeceğim bakalım.
Belki çok yoruldun, belki çok bunaldın ama bak Rabbin ne buyuruyor;

"Rabbinin rızâsına ermek için sabret."
-Müdessir/7.ayet
scream1717

Benimde Makat ağrım var sadece ve ereksiyon sorunu 3 aydır bilmiyorum egzersiz iyi gelir mi
scream1717

nonwoven yazdı:
scream1717 yazdı:Benimde Makat ağrım var sadece ve ereksiyon sorunu 3 aydır bilmiyorum egzersiz iyi gelir mi
Hocam ereksiyon sorunu ne boyutta sizde?
10 aydır Makat ağrım var son 3 aydır da İsteksizlik ve ereksiyon problemi başladı.. Ağrılar azaldığı dönemde ereksiyon istek geliyor. Ama ağrılar hiç azalmıyor takviye ile ilişkiye giriyorum..
tiesto
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen tiesto »

mustafaa yazdı:Selamın aleyküm arkadaşlar Daha önce bir arkadaş Rus birisinin bu priformis kasını esneterek sorunlarının geçtiğini yazmıştı ona istinaden,

Bugün o Kalçada bulunun priformis kasına 2 3 dakikalık bir gevşetme egzersizi yaptım penis, perine bölgemde bir hafiflik bir rahatlama nasıl diyeyim, hani kuş gibi hafifledi diye bir tabir vardır ya pelvik bölgede, penis bölgesinde hissettiğim ağırlık ağrı bir rahatlama geldi sanki üzerimden bir ağırlık gitti .

Bunun için şu linkteki gibi bu egzersizleri denemek isteyen olursa mutlaka denesin.

Selametle.
https://youtu.be/87nJX8sdZ2s
Çok faydalı bir bilgi vermişsin hocam gerçekten rahatlama yapıyor kendi adıma teşekkür ederim.