Prostatitmiyim ?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Osmn0690
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Prostatitmiyim ?

Mesaj gönderen Osmn0690 »

Arkadaşlar herkese geçmiş olsun.Yaşım 32.Sıkıntılarım geçen sene bu zamanlar başladı.sol bacak kalça ve bel ağrısıyla fizik tedavi aldım bel fıtığı başlangıcı sebebiyle ama bazı doktorlar sende fıtık yok dedi beyin cerrahide fıtık yok dedi.Sıkıntılarım fizik tedaviyle düzelmedi.Sonra aşırı bir şekilde sol testis ağrısı da başladı ürolojiye gittim kan idrar temiz usg ile varikosel bakıldı oda yok ama ısrar etmeme rağmen prostatima bakmadı doktor bel ağrın oraya vuruyordur dedi.Sonra bu şikâyetlerim bel ve kalça egzersizleriyle hafiflesede geçmedi.Şimdide son 3 aydır makatımın sol tarafında ve testis makat arası bölgede bir dolgunluk hissi,yanma var.Sanki içerden etlerim yara olmuş gibi sürekli makat kaslarımı kasma ihtiyacı oluşuyor.Otururkende yürürkende bu his var.Yürürken özellikle sürekli iç çamaşırını çekme ihtiyacı oluyor çünkü oraya değince dolgunluk hissi artıyor.Genel cerraha gittim iç hemoroid başlangıcı dedi ama oradaki acı için cildiyeye gönderdi.Cildiye de ürolojiye görün oradaki dolgunluk hissini genelde prostatit yapar dedi.Iyicene kafam karıştı kan idrar varikosel hariç birseye bakılmadı.Sizce prostatitmiyim.Prostatit bel kalça bacak ağrısı yaparmı.Bu dolgunluk hissini yaparmı.Tecrubeli abilerimden kardeşlerimden yardım bekliyorum
scream1717

Re: Prostatitmiyim ?

Mesaj gönderen scream1717 »

Prostati belirtileri bende de böyle başladı makatta yanma dolgunluk makata vuran ağrı... Hala devam ediyor bende de
Osmn0690

scream1717 yazdı:Prostati belirtileri bende de böyle başladı makatta yanma dolgunluk makata vuran ağrı... Hala devam ediyor bende de
Peki size teşhis kondumu.Bazen testislerimde bile yanma oluyor
scream1717

Evet konuldu..
Osmn0690

scream1717 yazdı:Evet konuldu..
Bende randevu alacam size ne gibi testler yaptılar acaba ilk gittiğimde hiç oralı olmadılar çünkü
scream1717

Prostat sıvısından lökosit kontrolü kültür idrar tahlili yapıldı bende lökosit ve prostat sıvısı da bakteri çıktı..