Yeni keşfettiğim bir şey (bir bakıp yorumlayınız)

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Yeni keşfettiğim bir şey (bir bakıp yorumlayınız)

Mesaj gönderen Valeri »

Hergele yazdı:
Valeri yazdı:
Hergele yazdı:Valla hocam ben de yıldım aylardır tedavi almıyorum ama ilerleme de sağlayamıyorum. Benim kanıtlanmış enfeksiyon var iki kez düzen labda aynı bakteriler üredi sonra üniversite hastanesine gittim tekrar örnek verdim yine aynı bakteri üredi. Üstelik önceki kültürden sonra duyarlı olan bactrim ve alfasilin kullandıktan sonra bakteri o antibiyotiklere de direnç geliştirmişti. Keşke modjo nickli kullanıcının mesajları duruyor olsaydı adam 75 gün avelox ve bakteriyofaj kullanarak yendi hastalığı. Tolga uzun süre cipro kullandı iyileşmedi 50 gün sanırım targocidle bitirdi. Ben de doğal olarak öyle bir tedavi almadan vazgeçmeyi düşünmüyorum antibiyotik işinden. Ama tabi siz de iyileşirseniz inşallah bir başka alternatif elde edip bir umut sahibi daha oluruz. Ama yılgınlığınızı da anlıyorum aynı durumdayım.
Hocam modjo tam iyileşmedi seminal veziküler sorunlu onun. Artık tedavi almıyor zaten kendisi
Hocam emin misin tam iyileşti diye hatırlıyorum onu sen ne zaman görüştün?
Ara ara konuşurum kendisiyle dediğim gibi prostattan ziyade dediğim bölgede problem vard onun. Geçen hafif nüks yaşayıp antibiyotikler ile tekrar iyi olmuştu
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Valeri yazdı:
Hergele yazdı:
Valeri yazdı: Hocam modjo tam iyileşmedi seminal veziküler sorunlu onun. Artık tedavi almıyor zaten kendisi
Ara ara konuşurum kendisiyle dediğim gibi prostattan ziyade dediğim bölgede problem vard onun. Geçen hafif nüks yaşayıp antibiyotikler ile tekrar iyi olmuştu
Hocam kalan semptomları neler acaba ?
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
FELÇLİ SALİH

Mesaj gönderen FELÇLİ SALİH »

Hemoroid için kolay etkili bir tedavi yöntemi söyleyeyim. Aşağıda ismini verdiğim ilaç heparin etkilidir. Heparin pıhtıyı çözer kana karışmasını sağlar ve pıhtı oluşmasını engeller. Bu ilacı hemoroidin olduğu bölgeye iyice emdirerek sürün. Sabah aç karna zeytinyağı için ve kahvaltıda 7-9 tek rakamlı zeytin yiyin. İncir yiyiniz incir tanecikleri ile bağırsaklara masaj yapar. Allahın izniyle çabucak iyileşirsiniz inşallah.
HİRUDOİD® nedir ve ne için kullanılır?
• HİRUDOİD®, pıhtı oluşumunu engelleyen, oluşan pıhtıyı eriten ve yangıyı önleyen bir
ajandır.
• HİRUDOİD®, kutuda, plastik burgulu kapaklı, içi sarı laklı, 40 g krem içeren, beyaz,
metal tüp ambalajlarda sunulur. Karakteristik kokulu, beyaz veya açık bej renkli, emülsiyon
şeklinde bir kremdir
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Hergele yazdı:
Valeri yazdı:
Hergele yazdı:
Hocam kalan semptomları neler acaba ?
Seminal vezikülr de sanırım iltihaplanma vardi
typhon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen typhon »

Bu başlıkta yazılanları okuduğum zaman aslında benim düşüncelerimin aynısı olduğunu gördüm ne zaman makatta kaşıntı yanma olsa penis ucu batmalarım artıyo kalçamda ağrı başlıyor. Yani yediğime içtiğime dikkat etmediğimde hemen makatla ilgili sorunlar ardından da penis ile ilgili sorunlar gelişiyor. Ben sadece penis ucu hassasiyet batması veya idrar yaparken yanma olupta makatta bi problem olmadığını görmedim hep ikisini birlikte gördüm ve makatı sürekli kasmaktan huzursuz olduğumu farkettim aslında semptomlarım çok fazla katlanılamayacak derecede değil fakat makat ile birlikte olunca çok huzursuz ediyor insanı