4 ay sonra tekrar geldim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Omerefe34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

4 ay sonra tekrar geldim

Mesaj gönderen Omerefe34 »

Arkadaşlar herkese merhaba yaklaşık 4 aydır buraya girmiyordum daha doğrusu unutmuştum hiç bi sıkıntım kalmamıştı herşey düzelmişti ilaç falanda kullanmıyodum bırakmıştım taa ki bugüne kadar bacaklarımda yine bi huzursuzluk kas ağrısı başladı ve ereksiyon tekrar zayıfladı sanırım üşüttüm o yüzden bende ereksiyon ve bacak ağrısından başka bi
Sorun yapmadı bu hastalık çok ilaç kullandım bagırsaklarım çok kötü oldu 6-7 aydır hiç bi ilaç tedavi almıyorum ereksiyon eskisi gibi olmasa da yüzde 70 oluyor o da yetiyodu ama bu bacak ağrısı geldi baya bi sızlıyor kaslar özellikle uyutmuyor geceleri. antibiyotik içmek istemiyorum doktora ne zaman gitsem 7-8 lökosit hep sizce yine doktora gidip antibiyotik mi almalıyım yoksa bu ağrıya bi çözüm var mı başka hacamat yaptırmıştım bir kere iyi gelmişti yine onu mu yaptırayım bide yine aklıma düştü bu hastalık internetten okuyup duruyorum psikolojim çok kötü oldu yine evliliğide korkumdan erteliyorum psikolojik mi tedavi almalıyım bi fikirlerinizi rica ediyorum bu hastalık başladığından beri takıntılar başladı gece yatıyorum kalbim hızlı atıyor kalkıyorum acile gidiyorum bişi yok eve öksürüyorum doktora gidiyorum bakıyorlar bişi yok eve bu hastalık başka bişeylere yol açarmı diye korkuyorum bu hastalık mı yoksa içtiğimiz ilaçlarmı daha zararlı onu da bilmiyorum tedavi almasakda kısırlık olabilir diye okudum ne yapmam gerekiyor böyle iyi
Kötü idare ediyorum diye düşünüyorum ilaç kullanmadan bu kısırlık yaparmı sizce teşekkür ederim şimdiden yardımcı olduğunuz için Allah hepimize şifa versin inşallah.
Eskihasta
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: 4 ay sonra tekrar geldim

Mesaj gönderen Eskihasta »

Omerefe34 yazdı:Arkadaşlar herkese merhaba yaklaşık 4 aydır buraya girmiyordum daha doğrusu unutmuştum hiç bi sıkıntım kalmamıştı herşey düzelmişti ilaç falanda kullanmıyodum bırakmıştım taa ki bugüne kadar bacaklarımda yine bi huzursuzluk kas ağrısı başladı ve ereksiyon tekrar zayıfladı sanırım üşüttüm o yüzden bende ereksiyon ve bacak ağrısından başka bi
Sorun yapmadı bu hastalık çok ilaç kullandım bagırsaklarım çok kötü oldu 6-7 aydır hiç bi ilaç tedavi almıyorum ereksiyon eskisi gibi olmasa da yüzde 70 oluyor o da yetiyodu ama bu bacak ağrısı geldi baya bi sızlıyor kaslar özellikle uyutmuyor geceleri. antibiyotik içmek istemiyorum doktora ne zaman gitsem 7-8 lökosit hep sizce yine doktora gidip antibiyotik mi almalıyım yoksa bu ağrıya bi çözüm var mı başka hacamat yaptırmıştım bir kere iyi gelmişti yine onu mu yaptırayım bide yine aklıma düştü bu hastalık internetten okuyup duruyorum psikolojim çok kötü oldu yine evliliğide korkumdan erteliyorum psikolojik mi tedavi almalıyım bi fikirlerinizi rica ediyorum bu hastalık başladığından beri takıntılar başladı gece yatıyorum kalbim hızlı atıyor kalkıyorum acile gidiyorum bişi yok eve öksürüyorum doktora gidiyorum bakıyorlar bişi yok eve bu hastalık başka bişeylere yol açarmı diye korkuyorum bu hastalık mı yoksa içtiğimiz ilaçlarmı daha zararlı onu da bilmiyorum tedavi almasakda kısırlık olabilir diye okudum ne yapmam gerekiyor böyle iyi
Kötü idare ediyorum diye düşünüyorum ilaç kullanmadan bu kısırlık yaparmı sizce teşekkür ederim şimdiden yardımcı olduğunuz için Allah hepimize şifa versin inşallah.
Oncelikle geçmiş olsun kardeşim.Hastalık korku ve kaygıyı arttırıyor yerinde olsam bir psikiaytriste giderim çünkü bu yaptığın acile gitmek yaygin anksiyete bozuklugu veya panik atak belirtisi bunu baskilarsan agrilarin %50 azalacaktır lokosit 10 dan itibaren yuksek sayilir 7/8 az değil ve bence doktora gidip antibiyotik almasın hap değil iğnede israr etmeni öneririm eger doktor yazmazsa gece git acil doktoruna bende kronik prostatit ve lokosit var de o sana yazar lokositi düşürmezsen sikayetlerin gecmez uzun sure bu lokosit sayisi ile devam edersen doku hasarı artar forumdaki takviyeleri kullanmanj öneririm.Allah şifa versin.Alkol masturbasyom oral sex baharat aci alkol bunlardan uzak dur ve bir sure cinsel perhiz yap