tükürük yoluyla prostatit olunurmu?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
mardonkardon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

tükürük yoluyla prostatit olunurmu?

Mesaj gönderen mardonkardon »

tükürük yoluyla prostatit olma ihtimali var mı acaba ? yabancı kaynaklara baktım tükürük ile olması çok zor yazıyor doktorlar.
ayrıca ağzımda diş eti iltihabıda var . gingivitis denen diş eti iltihabının prostata tükürük yoluyla geçer mİ? daha önceden forumda bu şekilde birhastalık geçmişi gören oldumu teşekkürler. 1 aydır boşalırken yanma ve ağrı var. bu da en belirgin prostatit semptoları. tükürük yoluyla mastürbasyon yapmıştım bundan şüpheleniyorum. hiç cinsl geçmişim yok önceden hep kuru mstürbasyon yapıyordum. bazı kaynaklarda oral ilişki ile prostatit olabileceği yazıyor. tükürükle aynı şeymi sizce? bana göre aynı şey ancak diş eti iltihabıını merak ettiim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: tükürük yoluyla prostatit olunurmu?

Mesaj gönderen kadir »

mardonkardon yazdı:tükürük yoluyla prostatit olma ihtimali var mı acaba ? yabancı kaynaklara baktım tükürük ile olması çok zor yazıyor doktorlar.
ayrıca ağzımda diş eti iltihabıda var . gingivitis denen diş eti iltihabının prostata tükürük yoluyla geçer mİ? daha önceden forumda bu şekilde birhastalık geçmişi gören oldumu teşekkürler. 1 aydır boşalırken yanma ve ağrı var. bu da en belirgin prostatit semptoları. tükürük yoluyla mastürbasyon yapmıştım bundan şüpheleniyorum. hiç cinsl geçmişim yok önceden hep kuru mstürbasyon yapıyordum. bazı kaynaklarda oral ilişki ile prostatit olabileceği yazıyor. tükürükle aynı şeymi sizce? bana göre aynı şey ancak diş eti iltihabıını merak ettiim
Tükürügünuzde patojen varsa elinizden penis icine girmiş olabilir.
Ha vajina ha el fark etmiyor.