Kadir abi cevaplayabilir misiniz ?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Prostat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Kadir abi cevaplayabilir misiniz ?

Mesaj gönderen Prostat »

Abi pelvik bölgede herhangi bir ağrı olmamasına rağmen temel sorunlarım menide mezide erektede isteksizlik de. Mezim böyle gelmeye başladığında o şeffaf sıvı akışkab olacakken çok yapışkan böyle abartmıyorum alıp uzattığımda 2 tur dönüyor yine kopmuyor uzuyoda uzuyo yapışkan olduğu için. Meni de ise sanırım tam boşalamama olmadığı için menim böyle katımsı gibi topak topak sık mast yapmama rağmen sulu olmalı iken aksine snki prostat sıvısı hiç yok sadece meni var bazı günler isteğim artıyor istek arttığı için erektede oluyorum ama bazı günler istek hiç yok erekte de çabuk sönüypr ve tam boşalamıyorum. Abi nasıl bir yol izlemeliyim bilemiyorum yardım eder misin ?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Kadir abi cevaplayabilir misiniz ?

Mesaj gönderen kadir »

Prostat yazdı:Abi pelvik bölgede herhangi bir ağrı olmamasına rağmen temel sorunlarım menide mezide erektede isteksizlik de. Mezim böyle gelmeye başladığında o şeffaf sıvı akışkab olacakken çok yapışkan böyle abartmıyorum alıp uzattığımda 2 tur dönüyor yine kopmuyor uzuyoda uzuyo yapışkan olduğu için. Meni de ise sanırım tam boşalamama olmadığı için menim böyle katımsı gibi topak topak sık mast yapmama rağmen sulu olmalı iken aksine snki prostat sıvısı hiç yok sadece meni var bazı günler isteğim artıyor istek arttığı için erektede oluyorum ama bazı günler istek hiç yok erekte de çabuk sönüypr ve tam boşalamıyorum. Abi nasıl bir yol izlemeliyim bilemiyorum yardım eder misin ?
Kardesim o bahsettigin uzayan seffaf sıvı zaten mezidir. Prostatitin bir adıda prostat nezlesidir. Seffaf sıvi prostatit hastalarinda biraz daha fazla gelir. Meninin koyu ve topak olmasida, prostat sekresyonunun meniye yeteri kadar karışıp, kıvam oluşamaması ile alakali. Bunun sebebide prostat dokusunun inflamasyonlu olmasi ile alakalidir.
Prostat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Prostat »

Peki abi ne önerirsiniz ?
kmlpr2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen kmlpr2 »

Prostat yazdı:Peki abi ne önerirsiniz ?
Geçmiş olsun, eczaneden coraspin al her gün yatmadan bir tane al , kan sulandırıcı tedavi edici olabilir zararı olmaz.