Kronik prostatit penis ucu batma ve idrarda yanma

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Ozan37.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Kronik prostatit penis ucu batma ve idrarda yanma

Mesaj gönderen Ozan37. »

Herkese merhabalar ve acil şifalar dilerim

2021 Ağustos ayında idrarda batma geri çekilme ve yanma belirtilerinden sonra doktora gittim ve idrarda lökosit 30 çıkmıştı ve enfeksiyon olduğu söylendi ve azosilin kullandım geçmedi bir gece acile gidip damaryoluyla antibiyotik serum ve cipro tablet verildi kullandım geçmedi sonra baska doktora gittim oda idrar kültürü yaptı test negatif herhangi bir bakteri veya üreme çıkmadı ama tedavi için monodoks verdi kullandım geçer gibi oldu ama sonra tekrar başladı yakınmalarım sonrasında şikayetler geçmeyince doktora gittim ve semen kültürü yaptı ve herhangi bir bakteri üreme cıkmadı ve bana rahatlamam için genta ampul 120 mg iğne verdi 5 gün boyunca günde 1 kez yaptırdım . Rahatlar gibi oldum ama sonra tekrar yakınmalarım başladı sonra bu forumda mesajlardan Zafer hocaya ulaştım ve kendisine 29.10.2021 tarihinde muayene olup prostat sıvısına ilk defa baktırdım ve her sahada 6 7 lökosit çıktı dedi . Ve 2 kutu klindan 150 mg antibiyotik ve advil liqui gels 200 mg verdi ve 3 hafta sonra kontrole çağırdı. Benim şikayetlerim sadece penis ucu batma ve idrar yaparken yanma sıkıntım var . İlaçları kullandıktan sonra bu semptomlar geçer mi yoksa sürekli devam eder mi ? Kadir bey sizden bu konu hakkında bilgilerinizi ve yardımınızı ve bu şikayetlerim üretta kanalında inflamasyon sonucu hasar olduğundan dolayı mı oluşuyor yoksa hastalığının belirtisimi ? Cevabınızı bekliyorum olacağım herkese sağlıklı günler dilerim