PROSTAT MASAJI

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Orhanbasak
Hastalık Başlangıç Yılı: 1990

Re: PROSTAT MASAJI

Mesaj gönderen Orhanbasak »

Ben 30 yıllık hastayım kendı kendime masaj yaparak çok şükür şu an çok iyiyim ne sık idrarım kaldı nede sık idrar ama tabi zor iş belki benim kadar kimse doktora gitmemiştir antibiyotik kullanmamıştır 30 yıldan bahsediyorum eskiden kimsede bilgi yoktu körü körüne doktora gider her doktor değişik antiboyotik verir gönderirdi Kadir Bey den Allah razı olsun form sayesinde çoğu kişi bilinçlendi masajida burdan öğrendik ben ilk bir ay iki güne bir masaj sonra sonrasında uzun süre 3 günde bir yaptım bir seneyi buldu şimdi ise beş günde bir devam ediyorum çok şükür cinsel problemim kalmadı yanında bitkiselde kullanıyorum formda yazılan kürlerin hepsini denedim desem yeridir sonuç hep hüsran lablarada güvenmiyorum çünkü hep değişik bakteri üredi yada bende öyle oldu şu an yüzde 80 iyiyim oda idare ediyor en azından rahat bir uyku uyuyabiliyorum sabahlara kadar ağrıdan uyumadığım günler çok oldu herkese Allah şifa versin
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Orhanbasak yazdı:Ben 30 yıllık hastayım kendı kendime masaj yaparak çok şükür şu an çok iyiyim ne sık idrarım kaldı nede sık idrar ama tabi zor iş belki benim kadar kimse doktora gitmemiştir antibiyotik kullanmamıştır 30 yıldan bahsediyorum eskiden kimsede bilgi yoktu körü körüne doktora gider her doktor değişik antiboyotik verir gönderirdi Kadir Bey den Allah razı olsun form sayesinde çoğu kişi bilinçlendi masajida burdan öğrendik ben ilk bir ay iki güne bir masaj sonra sonrasında uzun süre 3 günde bir yaptım bir seneyi buldu şimdi ise beş günde bir devam ediyorum çok şükür cinsel problemim kalmadı yanında bitkiselde kullanıyorum formda yazılan kürlerin hepsini denedim desem yeridir sonuç hep hüsran lablarada güvenmiyorum çünkü hep değişik bakteri üredi yada bende öyle oldu şu an yüzde 80 iyiyim oda idare ediyor en azından rahat bir uyku uyuyabiliyorum sabahlara kadar ağrıdan uyumadığım günler çok oldu herkese Allah şifa versin
Hasta olarak hepimizden kıdemlisiniz orhan bey. İyi oldugunuza cok sevindim. İnş %100 olursunuz. Sizdende allah razı olsun. Paylaşıminiz için tşk ederiz.
Orhanbasak

Masajda bende olan durumu kısaca anlatayım ilk başlarda kahve rengi ve az katı parçalar sonra sarı iltihap gelmeye başladı zamanla akıntı masajla artmaya başladı kirli beyaz şekilde geldi sonrasında parça olarak beyaza döndü şimdi ise suya yakın şekilde yirmi ye yakın damla geliyor sanırım ödem atıyorum tabi masaj uzun süreli iş yılmamak gerek masajda uzun süreli yapmıyorum 15.20 saniye sürüyor zarar vermemek adına ben tek çareyi masajda buldum yaş zaten 60 a yakın labda üreme oluyorsa üç dört günde boşalın masajdan sonra prostatı yenileyin yoksa içeride katilasiyor zaten bizim tazyik oranımız düşük o zaman az geliyor tam ğboşalamıyoruz içeriyi üreme olmayanlar ise diyet yapabilir zaten Kadir Bey faydalı olan takviyeleri yazdı takviyeleride zaten kullanıyorum sanırım masajda olan durumu detaylıca anlattım saglicakla kalın tabi 30 yıllık birikintiyi atmak kolay degil masajdan önce bolca su için masaj yapın boşalın ardından idrarınızı yapınki idrar yoluda temizlensin
Orhanbasak

Prostat şiş ve de ödemli ağrı yapıyor şöyle düşünün omuzunuz boynumuz gerildiği zaman elinizle dokundugunuzda oradaki kasların çok sert olduğunu görünürsüz sonucunda kan dolaşımı azalır kan dolaşımı az olunca başımız ağrır bacaklardaki durumda aynı ben böyle durumlarda devamlı yürüyüş yaparım alışkanlık oldu akşam evde bir saat oturuyorsam balkona çıkar yürüyüş yapar otururum kanlanma olduğu zamam bacak zaten ağrımaz veya pelvik bölge çalışması yap
Denizyüzü
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Denizyüzü »

Abi kimisine iyi geliyor kimisine gelmiyor ben kültür ve cam labta sıvı baktırdım bir şey çıkmadı yanmam yoktu masajdan sonra anüste ve prostat ta yanma başladı maalesef şimdi tekrar antibiyotik kullanıyorum.
Bence enfeksiyon yoksa antiiflamatuar ilaç kullanmak en iyisi.
Kadir ebinin dediği gibi destek takviyede almak önemli vücudu dirençli tutmak lazım.
Birde stres maffediyor fazla forumda dolaşmayın çok stres yapabilir.
Hayat tarzı değişikliği önemli.
Bu arada hastalık geçmez diyenlere inanmayın geçiyor ama uğraştırıyor.
Orhanbasak

Ben ureme olanlar için masaj yapın üreme olmayanlar yaş polen ve propolis ikilisini beraber kullanın polen kuru olmasın etki değeri düşüyor ve takviye kullanın
Orhanbasak

Prostat masaji yapanlar kesin tasviyem 1.çoban çökerten meni artışını sağlıyor on günden sonra üç dört günde bir büyük tuvalete oturduğun zaman kendini belli ediyor akıntının geleceği tuvaletle birlikte akıntı gelemeye basliyor 2 Zeytin yaprağı dayanıklı ağaçtır mikrop barindirmaz onun için uzun ömürlüdür vücuttaki vürüs ve mikropları zamanla dışarı atar vucut hücrelerini yeniler özü genclik iksiridir bagisikligi guclendirir eklem ağrılarıñı azaltır tansiyon ve şekeri minimum seviyeye indirir 3 karanfil kan sulandiricidir antiseptik görevi görür kan sulandığı için cinsel yönden etkisi vardır su kaynayınca ocağı kapatın üçünden bir tutam atin 10 15 dakika bekleyip için Not bitkiler konusunda bilgim vardır
herdaim32

Mesaj gönderen herdaim32 »

prostat masaji sirasinda agri yanma sol tarafinda sertlik neden olur bilen varmi
Mectmon

Mesaj gönderen Mectmon »

Bu, elbette, böyle bir masajın yeterince sık yapılmasının tavsiye edilebilirliği nedeniyle tartışmalı bir noktadır.
herdaim32

Mesaj gönderen herdaim32 »

prostat masaji yaptim arkasindan bosaldim sivi cikarken zor cikti beyazdi agri falan olurdu masajin faydasi ama dogru yapmak lazim sivi beyazdi ve katiydi ¿¿
balistik04

Mesaj gönderen balistik04 »

Bende lökosit sıvısı baktırmak için özel bir doktora göründüm izmire 1500 tl fiyat çektiler şerefsizler tüm maaşım ilaçlara be testlere gitti lökosit testini de erteledim devlet hastanesinde bu teste yanaşmıyorlar söylesen bile yaptırtmazlar ondan dolayı özel bir doktora görün orada test yaptır çok masraflıysa devlette buna yanaşan bir doktor bak