Doğru Bilgi mi?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
sekolas
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Doğru Bilgi mi?

Mesaj gönderen sekolas »

Arkadaşlar reddit de kronik pelvik ağrı sendromu olanların yani ucpps hastalarında ağrı ile beraber diğer semptomların olduğunu ancak kronik bakteriyal prostatiti olanlarda ağrısız semptomların olduğu söyleniyor doğru mu acaba bu ? benim şuana kadar hiç ağrım olmadı sadece işeme semptomları
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Doğru Bilgi mi?

Mesaj gönderen Hergele »

sekolas yazdı:Arkadaşlar reddit de kronik pelvik ağrı sendromu olanların yani ucpps hastalarında ağrı ile beraber diğer semptomların olduğunu ancak kronik bakteriyal prostatiti olanlarda ağrısız semptomların olduğu söyleniyor doğru mu acaba bu ? benim şuana kadar hiç ağrım olmadı sadece işeme semptomları
Tamamen doğru denemez ama ucpps de ağrı kesinlikle oluyor bildiğim kadarıyla bakteriyel vakalarda ağrı olabilir de olmayabilir de
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen wolfpack »

Kardesim benim testlerim simdiye kadar hep uremeyle ve lokosıtle sonuclandı. Mantıken kronık bakterıyel prostatıt sınıfına gırıyorum. Ama dehset agrılarım, yanmalarım ve tıkanıklık gıbı belırtılerım var. Spor yapıyorum rahatlıyor. Pelvık egzersızlerı yapıyorum rahatlıyor. Tabı yuzde yuz degıl. Sıcak oturma banyoları rahatlatıyor. Daha bır suru sayabılırım. Ama hepsı gecıcı oluyor yıne basa donuyor. Yanı senın soruna cevaptan cok bence bu hastalıgın tedavısınde degıl de tanısında bılınmezlık var. Bılınmeyen durumlar var o yuzden tedavısı bulunamıyor kanımca. Antıbıyotıklerın ıyı geldıgı hastalarda da nuks oluyor. Kı ben bunu da yasadım.
sekolas
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen sekolas »

wolfpack yazdı:Kardesim benim testlerim simdiye kadar hep uremeyle ve lokosıtle sonuclandı. Mantıken kronık bakterıyel prostatıt sınıfına gırıyorum. Ama dehset agrılarım, yanmalarım ve tıkanıklık gıbı belırtılerım var. Spor yapıyorum rahatlıyor. Pelvık egzersızlerı yapıyorum rahatlıyor. Tabı yuzde yuz degıl. Sıcak oturma banyoları rahatlatıyor. Daha bır suru sayabılırım. Ama hepsı gecıcı oluyor yıne basa donuyor. Yanı senın soruna cevaptan cok bence bu hastalıgın tedavısınde degıl de tanısında bılınmezlık var. Bılınmeyen durumlar var o yuzden tedavısı bulunamıyor kanımca. Antıbıyotıklerın ıyı geldıgı hastalarda da nuks oluyor. Kı ben bunu da yasadım.
bende de testlerimde enfeksiyon bulgusu vardı ama ağrım hiç olmadı sizde kaslarıda etkilemiş olabilir.