Oturmakla ilgili problem yasiyor musunuz?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Oturmakla ilgili problem yasiyor musunuz?

Mesaj gönderen wolfpack »

Arkadaslar merhaba. Benim ic hemoroid ve sanirim makat sarkmasi da var. Simdi bu prostatit tek basina oturmada problem yaratir mi? Eger yaratmazsa hemoroid ameliyati olmayi dusunuyorum. Eger hemoroidi olmayan prostatit hastasi rahatca oturamiyorsa bir suru islem yaptirmayim bosuna. Ben bu otururken hissettigim yanma, batma ve acilardan biktim usandim. Cevaplarsaniz sevinirim.
Ylcngnl
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Oturmakla ilgili problem yasiyor musunuz?

Mesaj gönderen Ylcngnl »

Hemoroid yok aynı şikayetler bendede var işim gereğide oturuyorum sürekli uzun süre oturduğum zaman bütün şikayetler tavan yapıyor ben çözümü xatral xl ile buldum bu ilacı kullandığım zaman otursamda hiçbir şikayetim kalmıyor içmediğim zamanlarda uzun süre oturduğum zaman prostatım ben burdayım diyor hemen hissettiriyor şikayetler kendini
wolfpack

Buna cevap gelmedi. Arkadaslar tekrar sorayim. Oturdugunuz zaman makatinizda ve kuyruk sokumu bolgesine dogru agrilariniz artip sizi oturamaz hale getiriyor mu?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

wolfpack yazdı:Buna cevap gelmedi. Arkadaslar tekrar sorayim. Oturdugunuz zaman makatinizda ve kuyruk sokumu bolgesine dogru agrilariniz artip sizi oturamaz hale getiriyor mu?
Ben cvp vereyim kardesim, çok şiddetli bıçak gibi agrilar ilk başlarda bende vardı oturamiyordum. Hatta araba kullanirken sancı geldiginde trafikte sorun yaşiyordum . Tedavi sonucunda zamanla kayboldu çok şükür.
sekolas
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen sekolas »

wolfpack yazdı:Arkadaslar merhaba. Benim ic hemoroid ve sanirim makat sarkmasi da var. Simdi bu prostatit tek basina oturmada problem yaratir mi? Eger yaratmazsa hemoroid ameliyati olmayi dusunuyorum. Eger hemoroidi olmayan prostatit hastasi rahatca oturamiyorsa bir suru islem yaptirmayim bosuna. Ben bu otururken hissettigim yanma, batma ve acilardan biktim usandim. Cevaplarsaniz sevinirim.
ben işim gereği günde 6 saat oturuyom sıkıntı olmuyor.
wolfpack

kadir yazdı:
wolfpack yazdı:Buna cevap gelmedi. Arkadaslar tekrar sorayim. Oturdugunuz zaman makatinizda ve kuyruk sokumu bolgesine dogru agrilariniz artip sizi oturamaz hale getiriyor mu?
Ben cvp vereyim kardesim, çok şiddetli bıçak gibi agrilar ilk başlarda bende vardı oturamiyordum. Hatta araba kullanirken sancı geldiginde trafikte sorun yaşiyordum . Tedavi sonucunda zamanla kayboldu çok şükür.
Tesekkur ederım abı. Umarım boyle devam edersın. Benım prostat rahatladıkca bu ara ara oturma krızı ataklarını yasıyorum. Orada ıc hemoroıd ve kuyruk sokumundan amelıyat gecırmıs olmam da aklımı karıstıırıyor. Rahat rahat oturabılmek ıstıyorum. Hemoroıd amelıyatını dusunuyorum cıddı cıddı ama bunun sebebı prostatıtse hıc bosuna amelıyat olmayım. Bır suru komplıkasyonu falan var. O yuzden sormak ıstedım.
wolfpack

sekolas yazdı:
wolfpack yazdı:Arkadaslar merhaba. Benim ic hemoroid ve sanirim makat sarkmasi da var. Simdi bu prostatit tek basina oturmada problem yaratir mi? Eger yaratmazsa hemoroid ameliyati olmayi dusunuyorum. Eger hemoroidi olmayan prostatit hastasi rahatca oturamiyorsa bir suru islem yaptirmayim bosuna. Ben bu otururken hissettigim yanma, batma ve acilardan biktim usandim. Cevaplarsaniz sevinirim.
Tesekkurler Sekolas. Senın bakterıyel mı olay?
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

Bu konuda ben de oturamıyorum diye başlık açmıştım.Evet oturma sorunu bende de .Hem de alasindan. Prostat pek oturma sorunu yaratmıyor.Cunku 13 sene önce geçirdiğim prostattite oturma problemi yaşamıştım.
Evet, hemoroid oturma sıkıntısı yaratabile fakat bunda sadece hemotoidin olduğu yer acır.
Oturma sorununu esasen pelvik bolge yapıyor.Pelvik bölgedeki kaslarda sorun olduğunda o kssalr oturunca sinirlere baskı yspiyor ve değişik yerlerde ağrı hissediyorsun.Hele ki obturator internus kasında ise oturunca ağrı daha da artıyor.
Hemoroid herkeste var.Amrliyat olmadan önce pelvik taban kaslarını kontrol ettir.
sekolas
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen sekolas »

wolfpack yazdı:
sekolas yazdı:
Tesekkurler Sekolas. Senın bakterıyel mı olay?
bilmiyorum ki