Prostat masajı ile ilgili

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Rozdi35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Prostat masajı ile ilgili

Mesaj gönderen Rozdi35 »

Bu hastalıktan sadece prostat masajı ile kurtulan varmıdır forumda
therealpatient

Re: Prostat masajı ile ilgili

Mesaj gönderen therealpatient »

Sadece prostat masajıyla mı? hiç rastlamadım hocam
bahtsizbedevi01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen bahtsizbedevi01 »

Rozdi35 yazdı:Bu hastalıktan sadece prostat masajı ile kurtulan varmıdır forumda
masaj + antibiyotik tedavisi çok yol ilerletiyor bunun yanına ekstra sıcak su oturmaları falan yaparsan daha iyi olursun
Rozdi35

Mesaj gönderen Rozdi35 »

bahtsizbedevi01 yazdı:
Rozdi35 yazdı:Bu hastalıktan sadece prostat masajı ile kurtulan varmıdır forumda
masaj + antibiyotik tedavisi çok yol ilerletiyor bunun yanına ekstra sıcak su oturmaları falan yaparsan daha iyi olursun
Abi benim bu hangi bölge bilmiyorum şu şekilde anlatayım suan penisin üst tarafındaki kılların olduğu yer felaket yanma var bazen sanki tassaklarım yukarı kaçıyor gibi oluyor yani o bölgede sürekli bi yanma rahatsızlık hissi bu penisin üstündeki kılların olduğu yer bazen böyle çok yanıyor bugün ki gibi bazen geçiyor nasıl bir hastalık bu kafamı yastığa koyuyorum agrı sabah uyanıyorum yine agrı şuan kony ile alakası olmayan birşey yazıyorum ama işte napcagımızı şaşırdık çaresizim resmen
akrepp
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen akrepp »

Rozdi35 yazdı:
bahtsizbedevi01 yazdı:
Abi benim bu hangi bölge bilmiyorum şu şekilde anlatayım suan penisin üst tarafındaki kılların olduğu yer felaket yanma var bazen sanki tassaklarım yukarı kaçıyor gibi oluyor yani o bölgede sürekli bi yanma rahatsızlık hissi bu penisin üstündeki kılların olduğu yer bazen böyle çok yanıyor bugün ki gibi bazen geçiyor nasıl bir hastalık bu kafamı yastığa koyuyorum agrı sabah uyanıyorum yine agrı şuan kony ile alakası olmayan birşey yazıyorum ama işte napcagımızı şaşırdık çaresizim resmen
Prostat üretrayı sarıyor aslında yangı prostatta oraya yansıyor penis kökü dediğin yer
Kemal34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Kemal34 »

bahtsizbedevi01 yazdı:
Sicak su oturmalarini çok sık ve uzun sureli yapmayın arkadaslar.Hastanelik olmustum ben,inanilmaz karin agrisi yapmisti.haftada 2 defa 10-15 dk bence yapilmasi iyi
hastaliktan

Mesaj gönderen hastaliktan »

Bende ödem vardı kurtardık şükür sol lopun alt kısmında vardı en son hala var herhalde . kasımda masaja gidicem tekrar
edem
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen edem »

kime gidiyorsun
hastaliktan

Adını unuttum ya ulusta ki liv hospital
hastaliktan

edem yazdı:kime gidiyorsun

Hüseyin seçgin . Ama masaj konusunu zaten forumda bir çok doktor yapabiliyor diye biliyorum.
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

keske olsa ama oyle bisey yok ... cok denedim ..
Rozdi35

Mesaj gönderen Rozdi35 »

Pro2020 yazdı:12 yıllık hastayım aralıksız anti kullandım nerdeyse son 1 sene haftada 2 3 masaj sağma yaptım ayda 1 e indirdim şimdi idradda yanma makatta vuran şişlik kalmadı 6 aydır alkol kullanıyorum nüks olmadı 1 senedir yüzde 80 rahatım rektal anti emdirmede yaptım kendime zor oldu ama denedim
Abi 12 yıl hastayım aralıksız antibiyotik diyorsunuz çok tehlikeli değil mi böbreklere
Rozdi35

Mesaj gönderen Rozdi35 »

esanjor01 yazdı:
Masaj sadece rahatlatan birşey ozaman tedavi degil ?
bahtsizbedevi01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen bahtsizbedevi01 »

Rozdi35 yazdı:
esanjor01 yazdı:
Masaj sadece rahatlatan birşey ozaman tedavi degil ?
masaj da en büyük tedavi yöntemlerinden biridir rozdi tek başına yetersiz aydınlanman için youtubeye prostat masajı yaz coşkun hoca çıkacak istanbulda tedavi yöntemi sadece masaj üzerine geri dönüşlerde olumlu bir bak aydınlanırsın
edem
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen edem »

selam arkadaşlar kendim elimle yapmaya çalışıyorum ne kadar basariliyim tartışılır size sormak istediğim şu,masaj yapınca daha çok idrar hissi ve tuvalete gidyorum bu normal mi bir aciklayan bilen olursa yorumlarinizi beklyorum şimdiden teşekkür ettim
caxuss

Mesaj gönderen caxuss »

Ya arkadaşlar nasıl başlık açılıyor burda biri bana tari edebilirmi
kadersiz33

Mesaj gönderen kadersiz33 »

caxuss yazdı:Ya arkadaşlar nasıl başlık açılıyor burda biri bana tari edebilirmi

Eğer ki PC üzerinden bu siteye giriyorsanız, son konu sekmesi altından açamazsınız aşağıdaki herhangi bir şikayetinizle ilgili ( cinsellik, evlilik veya semptom) konularından birine girin en üst sol başta (*Yeni Konu) sekmesinden yeni başlık açabilirsin.
Rozdi35

Mesaj gönderen Rozdi35 »

Pro2020 yazdı:
Rozdi35 yazdı:
Pro2020 yazdı:12 yıllık hastayım aralıksız anti kullandım nerdeyse son 1 sene haftada 2 3 masaj sağma yaptım ayda 1 e indirdim şimdi idradda yanma makatta vuran şişlik kalmadı 6 aydır alkol kullanıyorum nüks olmadı 1 senedir yüzde 80 rahatım rektal anti emdirmede yaptım kendime zor oldu ama denedim
Abi 12 yıl hastayım aralıksız antibiyotik diyorsunuz çok tehlikeli değil mi böbreklere
3 4 ay ara veriyordum keşke kullanmasaydım antibiyotiksiz sadece 1 yıl düzenli masajla iyi oldum alkol vs ful kullanabiliyorum 10 gün boyunca aralıksız cinsel ilşkiye girdim nüks falan olmadı arada kıymık batması gibi ağrı sızı oluyor hatırlatıyor kendini ama geçiyor hemen
Abi ilaç filan içmeden düzenli masaj ile yüzde 90 iyileştin yani bende düzenli masaja baslıcam ozaman ne kadar sıklıkla yaptırıyordun abi bende o şekil yapıyım ben şuan tedavi olamıyorum ve üstüne alkol falan sürekli alıyorum