ÇÖZEMEDİĞİM BELİRTİLER !!

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
uygar4458
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

ÇÖZEMEDİĞİM BELİRTİLER !!

Mesaj gönderen uygar4458 »

Arkadaşlar merhaba . Cinsel perhiz yaptığımda idrar yaptıktan sonra peniş içindeki batma azalıyor . Yanma azalıyor . Makat içi yanma ve zonklama bitiyor . 1 hafta perhizden sonra boşaldım . Tekrar makat yanması ve zonklama dışkı çıkarken zorlanma oldu. Bence bu işin çözümü yediklerine dikkat edip cinsel perhiz yapmak gibi geliyor . Tecrübeli arkadaşlar bilgi verebilir misiniz ? Non bakteriyel mi oluyor rahatsızlığım? Aynı zamanda makat çatlağı dediler bunu prostatit yapmış olabilir mi ? Çeşitli kremlerle rahatladım ama boşalma olunca prostatit mi yoksa makat çatlağı mı devreye giriyor bilmiyorum . Bayağı benzer belirtiler . Aynı zamanda ereksiyon problemi ve isteksizlikte oluyor . Coşkun hocam sizin düşünceleriniz neler ?
uygar4458

Re: ÇÖZEMEDİĞİM BELİRTİLER !!

Boşalmak bana hiç iyi gelmiyor ..
uygar4458

ARKADAŞLAR BİLGİLERİNİZİ AKTARABİLİR MİSİNİZ ?
Hola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Hola »

Enfeksiyon kaynaklı hepsi doğru tedavi ile biter bu iş
uygar4458

Prostatite yazdı:
uygar4458 yazdı:Arkadaşlar merhaba . Cinsel perhiz yaptığımda idrar yaptıktan sonra peniş içindeki batma azalıyor . Yanma azalıyor . Makat içi yanma ve zonklama bitiyor . 1 hafta perhizden sonra boşaldım . Tekrar makat yanması ve zonklama dışkı çıkarken zorlanma oldu. Bence bu işin çözümü yediklerine dikkat edip cinsel perhiz yapmak gibi geliyor . Tecrübeli arkadaşlar bilgi verebilir misiniz ? Non bakteriyel mi oluyor rahatsızlığım? Aynı zamanda makat çatlağı dediler bunu prostatit yapmış olabilir mi ? Çeşitli kremlerle rahatladım ama boşalma olunca prostatit mi yoksa makat çatlağı mı devreye giriyor bilmiyorum . Bayağı benzer belirtiler . Aynı zamanda ereksiyon problemi ve isteksizlikte oluyor . Coşkun hocam sizin düşünceleriniz neler ?
Abim önce makat catlagini çöz. Cinsellik sırasında istemsiz kasılmalar makat catlagini ajtiflestirip Prostatıni rahatsız ediyor. Önce makat çatlağı anal fissur tedsvisi

Hocam krem vs aldım %80 iyileştim yediklerime dikkat ediyorum vs . Sizin yanınıza gelmek istiyorum .
Icedive26

Mesaj gönderen Icedive26 »

Bende de aynı sorun var kesin nasıl çözeriz hocam?
O da kronik
not: önerilerim ya da yorumlarım hastalıkla ilgili deneyimlerime ait kendi görüşlerimi temsil eder. Ben sadece sizler gibi bir hastayım. lütfen mutlaka en basit bir supplementi dahi doktorunuza danışarak kullanınız. ya da riski kendiniz alınız.
akrepp
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen akrepp »

uygar4458 yazdı:Arkadaşlar merhaba . Cinsel perhiz yaptığımda idrar yaptıktan sonra peniş içindeki batma azalıyor . Yanma azalıyor . Makat içi yanma ve zonklama bitiyor . 1 hafta perhizden sonra boşaldım . Tekrar makat yanması ve zonklama dışkı çıkarken zorlanma oldu. Bence bu işin çözümü yediklerine dikkat edip cinsel perhiz yapmak gibi geliyor . Tecrübeli arkadaşlar bilgi verebilir misiniz ? Non bakteriyel mi oluyor rahatsızlığım? Aynı zamanda makat çatlağı dediler bunu prostatit yapmış olabilir mi ? Çeşitli kremlerle rahatladım ama boşalma olunca prostatit mi yoksa makat çatlağı mı devreye giriyor bilmiyorum . Bayağı benzer belirtiler . Aynı zamanda ereksiyon problemi ve isteksizlikte oluyor . Coşkun hocam sizin düşünceleriniz neler ?
Dışkıdan sonra yanma varmı varsa çatlak olabilir birde boşalırken çok kasılma yaşıyorsan kendini rahat bırak
Icedive26

Mesaj gönderen Icedive26 »

Valla kardeş büyük ihtimalle 2si birden kombo yapıyor.
Makat çatlağı halledersen haber et. Bana krem falan kullanırken iyi sonra yine bağırsaklar çalışmadı mi aynı.
not: önerilerim ya da yorumlarım hastalıkla ilgili deneyimlerime ait kendi görüşlerimi temsil eder. Ben sadece sizler gibi bir hastayım. lütfen mutlaka en basit bir supplementi dahi doktorunuza danışarak kullanınız. ya da riski kendiniz alınız.