Bakteriyel Prostatit

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
bahtsizbedevi01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Bakteriyel Prostatit

Mesaj gönderen bahtsizbedevi01 »

Merhabalar 2. yıllık hastayım forumda genelde okuyucu tarafta yer alıyorum ama artık dama dedi bir şeyler. ben antibiyotik kullandığımda sanki hiç bir şeyim kalmıyor ne zamanki bırakırım üstünden belli bir süre geçiyor semptomlar geri başlıyor. yani testlerde bir şeyde yakalanmıyor (hiç duymadığınız okumadığınız bir şey söyledim! farkındayım :D ) yani antibiyotikle rahatlıyor olmam kesinlikle bir bakteri olduğuna işaret midir ? antibiyotik yutunca iyileşiyorum resmen ne diyorsunuz var mı bunu yaşayanlar lütfen es geçmeyin
therealpatient

Re: Bakteriyel Prostatit

Mesaj gönderen therealpatient »

hangi antibiyotikler?
lökosit, kültür, pcr?
psa?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

bahtsizbedevi01 yazdı:Merhabalar 2. yıllık hastayım forumda genelde okuyucu tarafta yer alıyorum ama artık dama dedi bir şeyler. ben antibiyotik kullandığımda sanki hiç bir şeyim kalmıyor ne zamanki bırakırım üstünden belli bir süre geçiyor semptomlar geri başlıyor. yani testlerde bir şeyde yakalanmıyor (hiç duymadığınız okumadığınız bir şey söyledim! farkındayım :D ) yani antibiyotikle rahatlıyor olmam kesinlikle bir bakteri olduğuna işaret midir ? antibiyotik yutunca iyileşiyorum resmen ne diyorsunuz var mı bunu yaşayanlar lütfen es geçmeyin
Bu durumu yaşayan sadece siz degilsiniz, bir çok prostatit hastası bu durumu yaşiyor.
bahtsizbedevi01

therealpatient yazdı:hangi antibiyotikler?
lökosit, kültür, pcr?
psa?
aklına ne geliyorsa leblebi gibi kullandım lökosit ve kültür odaklı devam ettim hep pcr yaptırmadım. hep amprik tedavi işte yani inanılmaz bir olay antibiyotikte bu kadar rahatlayıp bırakınvca geri gelmesi
bahtsizbedevi01

kadir yazdı:
bahtsizbedevi01 yazdı:Merhabalar 2. yıllık hastayım forumda genelde okuyucu tarafta yer alıyorum ama artık dama dedi bir şeyler. ben antibiyotik kullandığımda sanki hiç bir şeyim kalmıyor ne zamanki bırakırım üstünden belli bir süre geçiyor semptomlar geri başlıyor. yani testlerde bir şeyde yakalanmıyor (hiç duymadığınız okumadığınız bir şey söyledim! farkındayım :D ) yani antibiyotikle rahatlıyor olmam kesinlikle bir bakteri olduğuna işaret midir ? antibiyotik yutunca iyileşiyorum resmen ne diyorsunuz var mı bunu yaşayanlar lütfen es geçmeyin
Bu durumu yaşayan sadece siz degilsiniz, bir çok prostatit hastası bu durumu yaşiyor.
abi öncelikle cevap verdiğin için teşekkür ederim.şey dedm kendi kendime gerçekten antibiyotikten yarar görmeyende çok hasta var. ben hep görüyorum farkımız nedir diye düşünür oldum
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

bahtsizbedevi01 yazdı:
kadir yazdı:
abi öncelikle cevap verdiğin için teşekkür ederim.şey dedm kendi kendime gerçekten antibiyotikten yarar görmeyende çok hasta var. ben hep görüyorum farkımız nedir diye düşünür oldum
Şimdi şu var; çok şeytmekle çok çocuk olmuyor....leblebi gibi yararmi yaramazmi önüne gelen antiyide yutmak hiç olacak bir iş degil. Uygun antibiyotigi yeterli doz ve sürede kullanmak lazim.. uygun derken prostatite sebep olan mikrobu bulup ona gore kullanmak lazım. O yüzden her antibiotik her hastaya iyi gelmiyor dogal olarak.
erdem60
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen erdem60 »

Bugün devlet hastanesine gittim 1 kutu tavanic yazdı bu ilaçtan fayda gören oldu mu tek kutu olması yetersiz gibi geldi bana idrar ve ereksiyon sorunum var
therealpatient

Mesaj gönderen therealpatient »

erdem60 yazdı:Bugün devlet hastanesine gittim 1 kutu tavanic yazdı bu ilaçtan fayda gören oldu mu tek kutu olması yetersiz gibi geldi bana idrar ve ereksiyon sorunum var
bana 1 kutu tavanic kullandırtıp bakterime direnç geliştirdiğiniz için teşekkürler
berkdemir
İletişim:

Mesaj gönderen berkdemir »

erdem60 yazdı:Bugün devlet hastanesine gittim 1 kutu tavanic yazdı bu ilaçtan fayda gören oldu mu tek kutu olması yetersiz gibi geldi bana idrar ve ereksiyon sorunum var
Ben kullandım iyi geldi ama bıraktım tekrar ağrı başladı