Tavsiye işe yarıyor

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
uygar4458
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Tavsiye işe yarıyor

Mesaj gönderen uygar4458 »

Arkadaşlar hayırlı akşamlar . Düzenli bir şekilde sarımsaklı yoğurt yiyorum . İdrarda yanma çokça azaldı , makatta dolgunluk geçti , ağrı zonklamazlar geçti . Kabız olmamaya dikkat edin .Quercetin faydasını gördüm diyebilirim . Her gün 1 sefer tok atıyorum. Her öğünde de sarımsaklı yoğurt tavsiye ediyorum . 1 kase dolu dolu yoğurda 3-4 diş sarımsak atın yiyin ve 3 litreye yakın su için . Şuan ki problemlerim %80 ereksiyon olmam , arada yanma , arada nadir batma . İyileşme sürecindeyim galiba . Hastalığının başladığı Ocak ayında 13-14 şikayetim varken şuan 2-3 şeklinde . En çok yakındığım şikayet işeme debim çok düşüktü , penis içi yanıyordu her yerde . İşerken yanma , kasıklarda belde kalçada ağrı oluyordu günde 7-8 tuvalete gidiyordum ve şimdi bunlar geçti şuan çokca su içiyorum 2,5 litre kadar 3-4 sefer gidiyorum tuvalete ve gece idrar kalkmıyorum .Aldığım ilaçlar 2 kutu tetradox, 2 azitro, 3 xtral , 2 kutu bactrim forte kullandım ve sonra ilaçlar bitti şikayetlerim devam ediyordu. Hiç doktora gitmedim 3-4 ay takviyelerle çaylarla idare ettim . Kendiliğinden azaldı ve geçti şikayetler bende anlamadım . Dediğim gibi 2-3 şikayetim kaldı .

İstek yüksek ama ereksiyon tam değil . Arada yanma çok su içince yanma olmuyor gibi . Boşaldıktan sonra idrar bayağı debisi artıyor ve 0 yanma oluyor . Bir de sanki biraz içeride idrar kalıyor gibi .

Sizinde önerileriniz var ise yazarsanız çok sevinirim .
uygar4458

Re: Tavsiye işe yarıyor

Ha bir de 6 adet iesef iğne ve 1 kutu aksef kullanmıştım. Hastalık 6 aydır var .

Kadir abi düşüncelerini merak ediyorum . Bir kontrole gideceğim kültür ve lokasit baktıracağım doktora . Duruma göre bilgilendirme yapacağım buraya .
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

uygar4458 yazdı:Ha bir de 6 adet iesef iğne ve 1 kutu aksef kullanmıştım. Hastalık 6 aydır var .

Kadir abi düşüncelerini merak ediyorum . Bir kontrole gideceğim kültür ve lokasit baktıracağım doktora . Duruma göre bilgilendirme yapacağım buraya .
Sarimsak zaten antibakteriyeldir, yogurtta bagirsaklar icin iyibir probiyotik takviyedir. Obakimdan faydali..devam edebilirsiniz. İesef igneden bende cok fayda gormusumdur. Fakat tabi birde onemli olan enfeksiyon bulgusu varsa yeterli tedavi aldinizmi bunlar önemli...almadiysaniz nuksetme riski var. Düsüncelerim bunlar.
uygar4458

kadir yazdı:
uygar4458 yazdı:Ha bir de 6 adet iesef iğne ve 1 kutu aksef kullanmıştım. Hastalık 6 aydır var .

Sarimsak zaten antibakteriyeldir, yogurtta bagirsaklar icin iyibir probiyotik takviyedir. Obakimdan faydali..devam edebilirsiniz. İesef igneden bende cok fayda gormusumdur. Fakat tabi birde onemli olan enfeksiyon bulgusu varsa yeterli tedavi aldinizmi bunlar önemli...almadiysaniz nuksetme riski var. Düsüncelerim bunlar.

Teşekkürler abi bu kalan 2-3 semptomu da hallettiğim zaman iyileşenler kategorisine dahil olurum inşallah . Bir gidip lokasit ve kültür baktıracağım .
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

uygar4458 yazdı:
kadir yazdı:

Teşekkürler abi bu kalan 2-3 semptomu da hallettiğim zaman iyileşenler kategorisine dahil olurum inşallah . Bir gidip lokasit ve kültür baktıracağım .
İnsallah kardesim.