Bu forum dingonun ahırı degil !

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Bu forum dingonun ahırı degil !

Mesaj gönderen kadir »

Biz bu forumu birileri birilerine hakaret etsin, egolarını tatmin etsin diye acmadık, uyardıgımız halde kurallara uymayanlar var. Burası bir saglık platformu..herkes edebinle, adabinla kimseyi aşagilamadan, moralini bozmadan, strese sebep olmadan yorumlarini yapsin. Karşıt görüşlerede saygı duyulsun bilimsellik cerçevesinde. Bazıları fek hesap açarak birden fazla hesap kullaniyor onlarida uyariyorum. Onlar silinir bilginiz olsun. Kurallara ve insanlara lütfen saygılı olalım.
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Bu forum dingonun ahırı degil !

Mesaj gönderen Hergele »

Ağabey senden ricam çözüm için uğraşanlar dışında kimseye extra tahammül etme zaten forum kayıtsız da okunabilir burada bizleri demoralize edip durmasınlar.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Hergele yazdı:Ağabey senden ricam çözüm için uğraşanlar dışında kimseye extra tahammül etme zaten forum kayıtsız da okunabilir burada bizleri demoralize edip durmasınlar.
Aynen kardesim dogru diyorsun..
edem
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen edem »

aynen ya arkadaşlar şuraya gelyoruz birkaç birşey öğrenmeye burnunuzdan getiriyorsunuz yaaaa
Ahmet34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Ahmet34 »

kadir yazdı:
Hergele yazdı:Ağabey senden ricam çözüm için uğraşanlar dışında kimseye extra tahammül etme zaten forum kayıtsız da okunabilir burada bizleri demoralize edip durmasınlar.

Selam kadir bey

Biz öncelikle hastayız. Bunu kabul etmek lazım. Bizim beklentimiz, şu semptomlar vardı, şu doktora gittim, şu tahlilleri yaptırdım, şu ilaçları kullandım, şu takviyeleri aldım, sonuç şudur. Arkadaşlar samanlıkta iğne arıyoruz. Kimsenin elinde sihirli deynek olduğunu düşünmüyorum. ( bu arada sihirli deyneği olan varsa özelden yazsın, para önemli değil) Bunun haricindeki tüm bilek güreşleri bizi yoruyor.

Teşekkürler
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

edem yazdı:aynen ya arkadaşlar şuraya gelyoruz birkaç birşey öğrenmeye burnunuzdan getiriyorsunuz yaaaa
Aynen Kadir abi.Sana sonuna kadar katılıyorum.Arkadasin da dediği gibi burada bir şeyler ogrebilirmiyiz diye giriyoruz.Zaten moralimiz bozuk.Bunlarin uğraştıkları şeylere bak.Herkes birbirine saygılı olsun.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Ahmet34 yazdı:
kadir yazdı:

Selam kadir bey

Biz öncelikle hastayız. Bunu kabul etmek lazım. Bizim beklentimiz, şu semptomlar vardı, şu doktora gittim, şu tahlilleri yaptırdım, şu ilaçları kullandım, şu takviyeleri aldım, sonuç şudur. Arkadaşlar samanlıkta iğne arıyoruz. Kimsenin elinde sihirli deynek olduğunu düşünmüyorum. ( bu arada sihirli deyneği olan varsa özelden yazsın, para önemli değil) Bunun haricindeki tüm bilek güreşleri bizi yoruyor.

Teşekkürler
Dogru söze ne denir canım kardeşim aynen öyle...sihirli degnegi olanda yazsin ama hikaye degil.
marti456
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen marti456 »

Bu hastalığın çaresini bulsan zengin olursun ahanda buraya yazıyorum valla.
Balbazar09
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Balbazar09 »

marti456 yazdı:Bu hastalığın çaresini bulsan zengin olursun ahanda buraya yazıyorum valla.
Sıfır eskisi gibi iyileştirsin beni bütün birikimimi veririm valla helal hoş olsun yeter ki iyileselim
sekolas

Mesaj gönderen sekolas »

Balbazar09 yazdı:
marti456 yazdı:Bu hastalığın çaresini bulsan zengin olursun ahanda buraya yazıyorum valla.
Sıfır eskisi gibi iyileştirsin beni bütün birikimimi veririm valla helal hoş olsun yeter ki iyileselim
zaten bu hastalıktan sağlık sistemi zengin oluyor onun için uğraşmıyorlar
Balbazar09
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Balbazar09 »

sekolas yazdı:
Balbazar09 yazdı:
Haklısın bende başta boş yere çok para verdim bu hastalikta birazda kendi dokturun olacaksın onu öğrendim
sekolas

Mesaj gönderen sekolas »

Balbazar09 yazdı:
sekolas yazdı:
Balbazar09 yazdı: Sıfır eskisi gibi iyileştirsin beni bütün birikimimi veririm valla helal hoş olsun yeter ki iyileselim
Haklısın bende başta boş yere çok para verdim bu hastalikta birazda kendi dokturun olacaksın onu öğrendim
aynen burdaki kime sorsan en az 2 bin 3 bin lirası gitmiştir