Herkes prostatit degil

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Cankyc
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Herkes prostatit degil

Mesaj gönderen Cankyc »

Arkadaşlar sürekli idrar hissiyatım vardi. Genel olarakta evhamlı biriyimdir surekli vucudum bu tarz tepkiler verir. Bir gun midem bulanir bir gun kasinirim. İnternete surekli idrarim var hissi yazinca onume bu sayfa dustu ve dunyam basima yikildi. Yazilan seyler psikolojimi alt ust etti. Ne yapabilirim diye dusunurken bugun kendimi savas hocanin yaninda buldum. Korkudan elim ayagim titriyordu. Kendisi prostatimdan numune aldi ve kan ornegime bakti. Sende sifir lokosit var ve idrarinda hic bir sorun yok. Yuzde yuz prostatit degilsin kesin olarak dedi. Stres yapmissin mesanen kasilmis baska bisey yok gecici bi olay dedi. KESİNLİKLE PROSTATİT DEGİLSİN dedi defalarca. Onun icin lutfen ilk yapicaginiz sey bu isle ilgilenen bir doktora muayene olmak olsun. İcinizi karartmayin.kendisi hastalarimin yuzde 80 i duzeldi dedi. Saglikli gunler diliyorum hepinize.
sekolas

Re: Herkes prostatit degil

Mesaj gönderen sekolas »

Cankyc yazdı:Arkadaşlar sürekli idrar hissiyatım vardi. Genel olarakta evhamlı biriyimdir surekli vucudum bu tarz tepkiler verir. Bir gun midem bulanir bir gun kasinirim. İnternete surekli idrarim var hissi yazinca onume bu sayfa dustu ve dunyam basima yikildi. Yazilan seyler psikolojimi alt ust etti. Ne yapabilirim diye dusunurken bugun kendimi savas hocanin yaninda buldum. Korkudan elim ayagim titriyordu. Kendisi prostatimdan numune aldi ve kan ornegime bakti. Sende sifir lokosit var ve idrarinda hic bir sorun yok. Yuzde yuz prostatit degilsin kesin olarak dedi. Stres yapmissin mesanen kasilmis baska bisey yok gecici bi olay dedi. KESİNLİKLE PROSTATİT DEGİLSİN dedi defalarca. Onun icin lutfen ilk yapicaginiz sey bu isle ilgilenen bir doktora muayene olmak olsun. İcinizi karartmayin.kendisi hastalarimin yuzde 80 i duzeldi dedi. Saglikli gunler diliyorum hepinize.
zafer oymana mı gittiniz
Cankyc

Mesaj gönderen Cankyc »

Evet
sekolas

Mesaj gönderen sekolas »

Cankyc yazdı:Evet
idrar hissi nasıldı peki sık idrar falan var mıydı?
Cankyc

Mesaj gönderen Cankyc »

Hayır idrarım surekli var gibiydi ama yoktu mesanem boştu stres yapmissin kafana takmissin baska bisey yok dedi imkansiz prostatit olman dedi
jakeupp
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen jakeupp »

Cankyc yazdı:Arkadaşlar sürekli idrar hissiyatım vardi. Genel olarakta evhamlı biriyimdir surekli vucudum bu tarz tepkiler verir. Bir gun midem bulanir bir gun kasinirim. İnternete surekli idrarim var hissi yazinca onume bu sayfa dustu ve dunyam basima yikildi. Yazilan seyler psikolojimi alt ust etti. Ne yapabilirim diye dusunurken bugun kendimi savas hocanin yaninda buldum. Korkudan elim ayagim titriyordu. Kendisi prostatimdan numune aldi ve kan ornegime bakti. Sende sifir lokosit var ve idrarinda hic bir sorun yok. Yuzde yuz prostatit degilsin kesin olarak dedi. Stres yapmissin mesanen kasilmis baska bisey yok gecici bi olay dedi. KESİNLİKLE PROSTATİT DEGİLSİN dedi defalarca. Onun icin lutfen ilk yapicaginiz sey bu isle ilgilenen bir doktora muayene olmak olsun. İcinizi karartmayin.kendisi hastalarimin yuzde 80 i duzeldi dedi. Saglikli gunler diliyorum hepinize.
Bundan sonra foruma girmemeniz daha iyi olur sizin için adınıza sevindim elinizden geldiğince İnternet aleminde takılmayın çok gerçekten insanın psikolojisini bozuyor
berkdemir
İletişim:

Mesaj gönderen berkdemir »

Hocam muayene üreti hepsi ne kadar tuttu
Cankyc

Mesaj gönderen Cankyc »

Muayene ucreti ve tahliller toplam 530 lira tuttu
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

Cankyc yazdı:Muayene ucreti ve tahliller toplam 530 lira tuttu

İdrar hissinden başka şikayetin varmıydı
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
marti456

Mesaj gönderen marti456 »

ne mutlu sana resmen direkten dönmüşsün hocanın önerilerine dikkat et foruma birdaha uğrama bana sorarsan.
Cankyc

Mesaj gönderen Cankyc »

Umarim kardesim umarim doktor haklidir:)
berkdemir
İletişim:

Mesaj gönderen berkdemir »

Cankyc yazdı:Muayene ucreti ve tahliller toplam 530 lira tuttu
Doktor ismi ve yerini söylermisin
Cankyc

Mesaj gönderen Cankyc »

Zafer oyman istanbul bahcelievler medicana. Burda okuduklarima gore gittim cok tanimiyorum kendisini. Anlatilan kadar iyi bir doktor mu kendisine guvenebilir miyiz?
Cankyc

Mesaj gönderen Cankyc »

Arkadaşlar merhaba bundan önce attığım mesaj üzerinden bir güncelleme yapmak istedim. Ben bundan yaklaşık 7 8 ay önce makat bölgemde, sanırım o dönem kokulu tuvalet kağıdı kullanmamdan ötürü, muthis bir kasinma ve tarhis durumu meydana geldi. 1 ay kadar bununla ugrastiktan sonra birden idrar hissim ve kalçamda ağrı başladı. Bununla ilgili urologa gittiğimde kendisi bana uretrit oldugumu ama kalca agrimin bununla alakasi olmadini bir fizyoterapi uzmanina gorunmemi mr cekinmemi soyledi. Bende bunun uzeri kalca problemim yuzunden mr cekindim ve temiz cikti. Verdigi cipro ve urispas adli ilaclarini kullandim. Bunlari kullanirkende inanilmaz kasik agrilarim basladi. Bunlarin hepsi 2 hafta kadar devam etti. Ardindan kasik agrilarim kendi kendine gecti. Ama lanet olasi idrar hissi hic bir gun bir sn bile gecmedi. Bu insani depresyona sokan bir durum. Ne uyku kaldi ne istah. Bende bunu uzerine yukari bahsi gecen doktora gidip prostat sivimi aldirdim ve lokosit sifir cikti. Kendisi bana cok emin bir sekilde bunun kronik prostatitle alakasi olmadigini soyledi. Hic bir tedavi uygulamadan beni yolladi. Ancak idrar hissi problemim duzelmeden aylarca devam etti. İnanin gunler gecmedi uykular tutmadi. Psikolojim yerle bir oldu. Bunun uzerine bir psikiytri servisine gittim ve durumu anlattim. Kendisi bana bir antidepresan basladi. Sen eger para harcicaksan bana degil urologlara harca dedi. Bende hakli buldum ilacidan kullandim bu arada. Bu donemde idrar hissim devam etti ama birden ben bunu kafama cok takmamaya basladim. Evet vardi ama uyku uyuyabiliyordum ve sonra bir gun bir baktik idrar hissim yok kalca agrim cok oturdugumda var ama bana hayati zindan etmeyecek seviyede. Sonra gunler gecti ne idrar hissim ne kalcam agrim hic bir seyim kalmadi. Bu arada bunlarin yaninda kokulu idrarim ve sirt ve yan bolge agrilarimda vardi akut donemde. Sonra dusundum dusundum neden oldu neden boyle seyler yasadim diye. Bence makat bolgemde ki alerjil reaksiyon benim pelvik kaslarimi kasti. Bu da boyle sorunlara sebep oldu. Arkadaslar sizinki gecer veya gecmez demiyorum. Tek size tavsiyem psikolojiniz kotu durumdaysa bir doktora gorunun. Akut donemde hep sunu soyledim. Ya sen idrar hissim var ama sikinti bu degil muthis bir anksiyete yapiyor bunu yenemiyorum. İnsani bitiren durum bu. Birde soyle bir huyum vardi buraya yazan her kim varsa profiline giriyordum 2017 de uye olmus hala bugun online olmus bunu gormek beni mahfediyordu bende boyle mi olucam diyordum. Site yoneticinden sahsi istegim bunu kapatirsa belki daha iyi olur:) hepinize allah sifa versin. Yazida bir yanlisimiz olmussa affola
Cankyc

Mesaj gönderen Cankyc »

Ben nonbakteriyel olan hastalarin sorunlarinin kas sorunlari oldugu kanaatine ulaştim kendi hastaligim sonucunda. Tabiki bu sadece bu benim fikrim. Doktor degiliz hastayiz sadece. Burdaki herkesle ayni sorunlari yasadim bel agrisi sirt agrisi yan agrilari kasik agrilari idrarim kalmis hissi surekli idrar hissi kokulu idrar gobek degiligi agrisi akliniza gelen her sey. Antidepresana basladiktan sonra yavas yavas azaldilar. Ha bu antidepresanin sonucu mu yoksa zamanla duzeldi mi onu bilmiyorum. Ama sadece kesinlikle gecmeyecek dusuncesinden tamamen kurtuldum. 3 4 aydir herhangi bir semptomum yok. İns dahada olmaz
Cankyc

Mesaj gönderen Cankyc »

İlaci soylemem dogru olmaz. Depresyon ve anksiyete tedavisinde sık kullanilan bir ilac. Bu arada idrar hissimin gecmesinde antidepresanin cok etkili oldugunu dusunmuyorum. Daha cok zamanla vucut kendini tamir etti sanirim.
luksorin

Mesaj gönderen luksorin »

Bende de sadece idrar yaparken değil sürekli yanma var penis ucunda. Bunun dışında ağrı vs yok ama 7-8 lokosit çıktı. İnşallah lokositi sıfırlayınca bu yanmalar gider. Arada kayboluyor. Bir gün iyiyim, iki gün yanma oluyor :) Kafam meşgulken hiç hissetmiyorum. Kadir abi başta olmak üzere tüm yazıları okudum. Zaten takıntılı bir kişiyim :) Lokosit azalınca devam ederse bende anti-deprasan düşünebilirim doktora sorup.

Umarım herkes sağlık bulur.
Cankyc

Mesaj gönderen Cankyc »

Ayrıca ereksiyonla alakali bir kac bisey soyleyim ereksiyon problemim burda yazilanlari okuyunca basladi. Acaba bende olucak mi sorun vs vs diye dusunurken birden kesildi ereksiyon. Kendimi kontrol ediyordum ettikce daha da zor ereksiyon olduk. Ama dedigim gibi kafama takilma olayi gecince hersey eskiye dondu. Ereksiyon problemleriniz psikolojik olabilir.
luksorin

Mesaj gönderen luksorin »

luksorin yazdı:Bende de sadece idrar yaparken değil sürekli yanma var penis ucunda. Bunun dışında ağrı vs yok ama 7-8 lokosit çıktı. İnşallah lokositi sıfırlayınca bu yanmalar gider. Arada kayboluyor. Bir gün iyiyim, iki gün yanma oluyor :) Kafam meşgulken hiç hissetmiyorum. Kadir abi başta olmak üzere tüm yazıları okudum. Zaten takıntılı bir kişiyim :) Lokosit azalınca devam ederse bende anti-deprasan düşünebilirim doktora sorup.

Umarım herkes sağlık bulur.
Bu arada kadir abinin yazıları, yardımları ve iyileşmesi moral oldu anlamında yazmak istedim. Eksik anlaşılmasın :)